Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

HYUNDAİ i20 KULÜBÜ 433 ÜYE ANA KONU

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
27.817
Cevap
159
Favori
1.640.562
Tıklama
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Markalar >> Hyundai >> HYUNDAİ i20 KULÜBÜ 433 ÜYE ANA KONU
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
      15682 Mesaj
      18 Eylül 2011 15:16:13
      Satıslar arttı heryerde i20 gorur olduk,gecen sene nerdeyse hic gormuyorduk.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

Hyundai i20 1.4 Crdi 90 HP Select Opak Kırmızı
      2009
    • Yarbay
      15682 Mesaj
      18 Eylül 2011 20:00:15
      40.000km devirdik...

|
      |

2009
    • Yarbay
      9804 Mesaj
      18 Eylül 2011 21:29:07 Konu Sahibi
      Allah kaza bela göstermesin. Sence aracı kaç bin km olana kadar kullanırsın serkan?
      |
      |

• Çavuş
      70 Mesaj
      19 Eylül 2011 09:38:06
      quote:

Orijinalden alıntı: SAMET/

quote:

Orijinalden alıntı: emasu83

quote:

quote:

quote:

bu arada kardeş sen plakayı değiştirecekmisin. Duymuşsundur sandalye etiketi kalktı artık.

bilmiyorum kararsızım trafiğe gttiğimzde hemen plakayı değiştiryorlarmı acaba.. buarada bildiğim kadarııyla şuan pilot uygulama olacak bi ilde daha sonra tamamen değişicek.. şuan dediğim gibi kararsızım plakadan dolayı sürücüler daha anlayışlı daha toleranslı gibi geliyor fazla kornaya hemen zart zurt diye basan çıkmadı yol veren analışlı davranan daha çok gibi geldi bana ve tabi trafikte pek çevirmiyor.. arkadaş demişti emniyet kemerin takılı olduğu sürece pek trafik çevirmez hakkaten çok şükür bi trafik polsiyle daha karşılşmadım.. ama tabi plakadan o işaretin kalkmasıda güzel..

pilot uygulama meselesi araç alırken işlemlerin yapılıp adrese yollanması bu işaretle alakası yok.

Daha önce üzerinde özel işaret bulunan plakalardan verilen araç sahiplerinin, istemeleri veya tescil plakalarının zayi, yıpranma, aracın bir başka tescil kuruluşuna nakli durumunda, yeni verilecek plakalar üzerinde sakatlara mahsus işaret bulunmayacak.

Özürlülere ait araçların park alanlarından daha rahat yararlanmaları için ''araç park kartı'' oluşturuldu. Özürlüler adına tescil edilmiş aracı bulunan veya ''H'' sınıfı sürücü belgesi olan özürlülerin, trafik denetleme şube müdürlüklerine veya büro amirliklerine başvurmaları halinde, kendilerine park kartı verilecek.

Size mi denk geldi bilmiyorum ama trafik ne zaman görse durduruyor 6 7 kez durdurmuştur şimdiye kadar.

o zaman bu araç park kartını da alalım.. plakayı da değiştirelim .. ben daha başlamadı pilot uygulama var sanıyodum yanlış anlamışım.. sen ne yapmayı düşünyosun.. çabucak hallormuki bu işlemler ..

Araç zaten şuan tokat plaka. araç alırken oradan adres göstermiştik şuan memlekette değilim yazın zile'ye dönünce kendi adresimizi verip yeni plakadan alacağım. hemde plaka yenilenmiş olur zamanla yıprandı.
      plakası düşen veya yıpranan hemen 1 saatin içinde hallediyor buda ona benzer bir zaman alır herhalde.

merhabalar.. ben aracımı bayramdan 1 hafta özce almıştım bende özürlü aracı olarak aldım benim aracın bütün işlerini bayi yürüttü ben sadece plakamı seçtim imza attım o kadar. aynı günün akşamı aracımı teslim almaya gittim bi de baktım plakada işaret yok. anaaamm plakam yanlış çıkmış ya laa dedim. verdim feryadı onlarda orada farketti. dedim nolacak dediler yavv bişey ollmez hem bööle daha güzel görünüyo hem sakıncası olsa trafik verirmi bunu böyle diyerekten geçiştirdiler bende cezayı adresinize postalarım dedim çıktım. tabi iki hafta tırsa tırsa gezdim gidip trafiğe sormayada fırsat bulamadım. ta ki haberi okuyana kadar yani farkında olmadan değişen kanundan ilk yararlananlardan biri olmuşum
      |
      |

İ-20 1.4 CVVT PRİME OTM

• Yarbay
      15682 Mesaj
      19 Eylül 2011 10:19:31
      quote:

Allah kaza bela göstermesin. Sence aracı kaç bin km olana kadar kullanırsın serkan?

Valla orasını kestiremiyorum Samet ama herhalde garanti bitene kadar kullanırım gibime geliyor
      |
      |

2009
    • Yarbay
      2031 Mesaj
      19 Eylül 2011 10:54:32
      Arkadaslar yaklaşık bir saat önce otaban çıkışı 157 km/sa hızla radara girdim
      290.8 tl -0.8'i neyse- ceza artık yazıldı mı diyelim girdi mı diyelim olan oldu iste ben akıllı usturuplu bir surucuydum öyle çok hızlı kullanmam ama uyduk şeytana. Mali olarak bu zamana denk gelmesi kötü oldu yoksa sallamazdim.
      Şimdi ben bunu nasıl ödeyim. Heralde ilk 15 günde odeyince indirim oluyordu.indirim ne kadardı şimdi mobilden tarayamiyorum aksam araştıracağım. Ödemezsem kaç katına çıkıyordu en fazla iki seçeneğim var ya indirimden yararlanip öderim yada satana kadar cezayla yasarim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

-----YAŞAMA HAKKIN MÜCADELE GÜCÜN KADARDIR-----
    • Yarbay
      15682 Mesaj
      19 Eylül 2011 11:10:09
      quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

290.8 tl -0.8'i neyse- ceza artık yazıldı mı diyelim girdi mı diyelim olan oldu iste ben akıllı usturuplu bir surucuydum öyle çok hızlı kullanmam ama uyduk şeytana. Mali olarak bu zamana denk gelmesi kötü oldu yoksa sallamazdim.
      Şimdi ben bunu nasıl ödeyim. Heralde ilk 15 günde odeyince indirim oluyordu.indirim ne kadardı şimdi mobilden tarayamiyorum aksam araştıracağım. Ödemezsem kaç katına çıkıyordu en fazla iki seçeneğim var ya indirimden yararlanip öderim yada satana kadar cezayla yasarim

Geçmiş olsun Bugrahan,sanırım %15 indirimli oluyordu oda 291-43.65=247.35tl filan tekamül eder herhalde.
      Ödemezsen hergün gecikme fazizi biniyor.Benim 2010yılında 260tl lik ceza 6ayda 360tl filan olmuştu.
      |
      |

2009

• Yarbay
      2031 Mesaj
      19 Eylül 2011 11:56:51
      quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

Geçmiş olsun Bugrahan,sanırım %15 indirimli oluyordu oda 291-43.65=247.35tl filan tekamül eder herhalde.
      Ödemezsen hergün gecikme fazizi biniyor.Benim 2010yılında 260tl lik ceza 6ayda 360tl filan olmuştu.

Sağol Serkan hocam.
      bu durumda kredi kartı ile ödeyip hem bir sonraki aya öteleme hemde %15 indirimden yararlanma yolunu seçeceğim.
      |
      |

• Yarbay
      2031 Mesaj
      19 Eylül 2011 13:50:59
      Tutanağın açıklamalar kısmından tarattım. aynen ekliyorum son madde:

quote:

Trafik İdari Para Cezası Karar Tutanağına karşı, tebliğ tarihinden itibaren 15 (onbeş) gün içerisinde sulh ceza mahkemelerine başvuruda bulunulabilecektir.
      Bu süre içerisinde başvuruda bulunulmadığı takdirde ilgili karar kesinleşecektir. İdari para cezasının dava açma süresi içerisinde ödenmek istenmesi halinde
      bunun dörtte üçünün ödenebileceği gibi ilgili vergi dairesine 1 (bir) ay içerisinde müracaat edilmesi halinde
      ilk taksidi peşin, kalan üç taksidi de aylık %5 faizle birlikte ödenmek koşuluyla, l (bir) yıl içinde ve dört eşit taksit halinde ödenebilecektir.

yani cezaya itiraz etmeyip ödersen %25'inden kurtuluyorsun. 290 liralık ceza için sıcak fırsat

290 %75 217.5 tl eder.
      eh işte ödeyelim
      |
      |

• 19 Eylül 2011 17:13:53
      Herkese iyi günler...2012 beyaz i20 aldım arkadaşlar...Bir kaç sorum olacak...Arka spoiler-ön tampon ve arka tampon spoiler en ucuz nerden alabilirim...ve 14 inç çelik jant taktırmak istiyorum en çok ne yakışır?

• Yarbay
      9804 Mesaj
      19 Eylül 2011 17:22:37 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: bize_heryer_trabzon

Herkese iyi günler...2012 beyaz i20 aldım arkadaşlar...Bir kaç sorum olacak...Arka spoiler-ön tampon ve arka tampon spoiler en ucuz nerden alabilirim...ve 14 inç çelik jant taktırmak istiyorum en çok ne yakışır?

Aracınız hayırlı olsun güle güle kullanın. donanım ve motor bilgilerini de yazarsanız sizi de ilk sayfaya ekleyelim.
      |
      |

• Çavuş
      50 Mesaj
      19 Eylül 2011 17:59:19
      Arkadaşlar selam
      Bugün ilginç bir telefon aldım
      GKS isimli bir reklam şirketinden aradılar
      Hyundai aracınızla ilgili haftaya salı bir memmuniyet anketi için görüşmeye gelcez dediler
      Ayrıntıları haftaya anlatırım
      |
      |

HYUNDAİ İ20 1.4 CRDİ
    • Binbaşı
      1741 Mesaj
      19 Eylül 2011 20:03:28
      quote:

hangi model motoru ne kadara aldınız acaba???
      |
      |

Samsung C9 Pro/ İpad mini 16gbFX 4.00ghz / GTX660 mini 2gb/ 8 gb drr3 /PS4 500 GBHP Laptop / i5 8250U / 8gb ddr4 / 256gb m.2 ssd / Radeoon 520 / 14" 1080p /
    • Yarbay
      15682 Mesaj
      19 Eylül 2011 20:27:00
      quote:

Hayırlı olsun.
      Aramıza hoşgeldiniz.
      |
      |

2009
    • Yarbay
      15682 Mesaj
      19 Eylül 2011 21:43:05
      Gecen gün lastik patladığında çektiğim resim.

|
      |

2009
    • Onbaşı
      20 Mesaj
      19 Eylül 2011 23:53:15
      Merhaba Arkadaşlar

Aracıma cam filmi taktıracağım
      servis 400 TL istedi, Ben mahalle arasında bir serviste 100 tl'ye buldum

taktıran var mı ne dersiniz

• Yüzbaşı
      478 Mesaj
      20 Eylül 2011 00:54:50
      quote:

geçmiş olsun..nasıl oldu..
      |
      |

Sevgide güneş gibi ol,dostluk ve kardeşlikte
      akarsu gibi ol,hataları örtmede gece gibi ol,
      tevazuda toprak gibi ol,öfkede ölü gibi ol,
      her ne olursan ol,ya olduğun gibi görün,ya göründügün gibi ol
    • Binbaşı
      1582 Mesaj
      20 Eylül 2011 08:41:46
      quote:

quote:

Orijinalden alıntı: neyro61

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, sizler hala buradasınız çok güzel hatta yeni arkadaşlar da katılmış aranıza. Bol sohbetler...
      Benim araç 1.4 style benzinli 2009 model, sol ön çamurluk ve sol ön kapı değişti. 30 bin km de.
      Kaça satarım aracımı?

Geçmiş olsun neyro nasıl oldu sende bişiy yok inşallah?
      Benimde haziran ayında sol ön çamurluk ve sol ön kapı değişti.

Merhaba arkadaşım, geçen sene oldu bir anlık dalgınlıkla orta bariyerlere sürttüm. Uykusuz araba kullanmıyorum artık büyük risk insanın gözleri açıkken bile dalıyor. Aman dikkat beyler. Şimdide dizel araç bakıyorum bu velet çok yakıyor. Malum yakıt fiyatları.

Bian dalgınlık pahalıya mal oluyor malesef trafikte neyse cana gelmesin mühim olan bu tekrardan büyük geçmiş olsun.
      Benim aracada park halindeyken malın biri geldi vurdu
      yeni araç ne düşünüyorsun?

Walla ilk 1-2 ay çok hevessiz bindim araca az daha hiç pahasına satıyordum sonra vazgeçtim. Şimdi yeniden ısındım araca ancak çok yakıyor dizel istiyorum yokluyorum etrafı ne var ne yok diye gerçi piyasada şimdi yüksek bakalım.

Evet ilk olduğunda insanın hevesi kaçıyor aracından birisi çizdiğinde bile hevesi kaçarken hazar görmesi oldukça etkiliyor insanı bende servisten çıktıktan sonra hevesim kalmamıştı 40gün boyunca yıkamadım bile sonra tekrar ısındım aracıma

Bana servis demeyin, hiç memnun değilim. Bir servis hiç mi bakmaz arabanın neresinde ne eksik var. Kazadan dolayı tamir sonrası kapı altı az da olsa camurluga degiyodu yapmamılar, teker havası inik patlamış dokunmamıslar daha neler neler ... fren pedalından ses geliyor amortisorden cıyak bı ses gelıyor kasıslerde sasıyorum yaaa

Servis demek sadece belli başlı parcaları degısmek degılkı, bilmiyorum hyundaiden soğuyorum sanırım.

• Yarbay
      15682 Mesaj
      20 Eylül 2011 09:21:25
      quote:

quote:

geçmiş olsun..nasıl oldu..

Saolun.
      Çivi girmiş lastiğe.
      |
      |

2009
    • Yarbay
      15682 Mesaj
      20 Eylül 2011 09:25:33
      quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Merhaba arkadaşlar, sizler hala buradasınız çok güzel hatta yeni arkadaşlar da katılmış aranıza. Bol sohbetler...
      Benim araç 1.4 style benzinli 2009 model, sol ön çamurluk ve sol ön kapı değişti. 30 bin km de.
      Kaça satarım aracımı?

Geçmiş olsun neyro nasıl oldu sende bişiy yok inşallah?
      Benimde haziran ayında sol ön çamurluk ve sol ön kapı değişti.

Merhaba arkadaşım, geçen sene oldu bir anlık dalgınlıkla orta bariyerlere sürttüm. Uykusuz araba kullanmıyorum artık büyük risk insanın gözleri açıkken bile dalıyor. Aman dikkat beyler. Şimdide dizel araç bakıyorum bu velet çok yakıyor. Malum yakıt fiyatları.

Bian dalgınlık pahalıya mal oluyor malesef trafikte neyse cana gelmesin mühim olan bu tekrardan büyük geçmiş olsun.
      Benim aracada park halindeyken malın biri geldi vurdu
      yeni araç ne düşünüyorsun?

Walla ilk 1-2 ay çok hevessiz bindim araca az daha hiç pahasına satıyordum sonra vazgeçtim. Şimdi yeniden ısındım araca ancak çok yakıyor dizel istiyorum yokluyorum etrafı ne var ne yok diye gerçi piyasada şimdi yüksek bakalım.

Evet ilk olduğunda insanın hevesi kaçıyor aracından birisi çizdiğinde bile hevesi kaçarken hazar görmesi oldukça etkiliyor insanı bende servisten çıktıktan sonra hevesim kalmamıştı 40gün boyunca yıkamadım bile sonra tekrar ısındım aracıma

Bana servis demeyin, hiç memnun değilim. Bir servis hiç mi bakmaz arabanın neresinde ne eksik var. Kazadan dolayı tamir sonrası kapı altı az da olsa camurluga degiyodu yapmamılar, teker havası inik patlamış dokunmamıslar daha neler neler ... fren pedalından ses geliyor amortisorden cıyak bı ses gelıyor kasıslerde sasıyorum yaaa

Servis demek sadece belli başlı parcaları degısmek degılkı, bilmiyorum hyundaiden soğuyorum sanırım.

Böyle servisler insanı aracındanda markadanda soğutur
      İlgisiz alakasız herifler bunun gibilerin elinden alacaksın bayiliği servisi.
      |
      |

2009

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
doğum sigortası, doğum paketi, çocuk sigortası
millenicom;internet;servis
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Paykasa
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR4
0,500
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.