Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (692. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
29.266
Cevap
202
Favori
1.965.143
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: TeCHWaVE

3 tane alternatif oldu :] . İdare ettiği kadar. Net görünmesi için zemini siyah yaptım.Baskı hatları beyaz kısımlar.Aklıma başka birşey gelmezse bunlardan birini 3.stop lambasının altına camın içinden makul boyutlarda bastırıp yapıştıracağım galiba..
    Fikir veren arkadaşların fikirlerini göz önünde bulundurdum.

HYUNDAİ i20  ANA KONUHYUNDAİ i20  ANA KONUHYUNDAİ i20  ANA KONU

1.si daha iyi gibi.

• Türk Milleti'nin tabiat ve siarina en mutabik yönetim sekli Cumhuriyettir' M. Kemal Ataturk. Cumhuriyetimizin 88. Yil donumu Kutlu Olsun.
  • Bugün servis ile görüştüm eksperti ankaradan görevlendirmişler oda gelmemiş aramış servisi siz foto ve belgeleri bana gönderin aracı yapmaya başlayın gelmeme gerek yok demiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

Bugün servis ile görüştüm eksperti ankaradan görevlendirmişler oda gelmemiş aramış servisi siz foto ve belgeleri bana gönderin aracı yapmaya başlayın gelmeme gerek yok demiş

İyi iste en azindan expertiz beklemeyeceksin.
    Zaten pek birşeyi yok adamın geldiğine değmez
  • quote:

Orijinalden alıntı: bugrahan18

quote:

Bugün servis ile görüştüm eksperti ankaradan görevlendirmişler oda gelmemiş aramış servisi siz foto ve belgeleri bana gönderin aracı yapmaya başlayın gelmeme gerek yok demiş

İyi iste en azindan expertiz beklemeyeceksin.
    Zaten pek birşeyi yok adamın geldiğine değmez

Herhalde hasarın durumunu servis anlatınca adam gelmeye gerek yok dedi,pertlik yada ağır hasarlık durum olsa koşa koşa gelirdi ankaradan

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 29 Ekim 2011; 16:15:52 >

• Mesela dört gün sonra gelecegim deseydi arabayı alıp ekspertiz geldigi gün servise verirdin. Adam baktı eziyet edemeyecek siz yapın dedi anlaşılan :)
  • quote:

Mesela dört gün sonra gelecegim deseydi arabayı alıp ekspertiz geldigi gün servise verirdin. Adam baktı eziyet edemeyecek siz yapın dedi anlaşılan :)

Çarşamba günü aracı gösterdiğimde servis bana aracı bırakmayın ekspert geldiğinde sizi çağırırız gelirsiniz dedi,bende 60km yoldan geliyorum siz çağırdığınızda gelemem dedim alın sizde kalsın araç dedim iyide yapmışım.Bugün öğleden sonra başlayacaklardı onarıma çarşambaya hazır olur diye düşünüyorum.
    Cuma yola çıkmadan almam lazım aracı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sfzb67 -- 29 Ekim 2011; 16:22:55 >
  • selamlar,

1,25 benzinli ilk 15000 bakımı, tahmini ne kadar tutar?

Ben 250TL max gibi birşey tahmin ediyorum ama, umarım geçmez.
  • Arkadaşlar geçtiğimiz perşembe günü LPG dönüşümünü yaptırdım izlenimlerimi paylaşmak sanırım LPG taktırmayı düşünen arkadaşlara fikir verecektir.

-Öncelikle sabah 8'de teslim ettiğim aracımı 6 saat sonra öğlen 2'de hazır bir şekilde aldım.
    -Test sürüşü yaptım ve bir sıkıntı görmedim.
    -Sonra babamın sanayideki ustasına kontrol ettirdik ve o da gayet kaliteli takıldığını söyledi içimi rahatlattı
    -Performansta herhangi bir düşüş yok varsa da ben o farkı anlayacak kadar hassas değilim önceden 2. viteste dip gazda 90 görürdüm yine görüyorum ve süre olarak bir uzama yok
    -Titreme veya seste bir değişiklik yok
    -Önceki tüketimim 7 litreydi ve 30 krş gibi bir rakam çıkıyor ortaya ben lpg'yi 2,2 tlden aldığımda 18 kuruş oluyor hadi 20 kuruş diyelim km'de 10 krş tasarruf mükemmel bence
    -Aracımın motor garantisi hyundai tarafından bozuldu ama 2 yıl 100.000 km boyunca landirenzo tarafından devam edecek.
    -Sızdırmazlık belgesini 10dk gibi sürede hallettim geriye muayene ve ruhsat değişikliği kalıyor onları da yakın bir zamanda yaptırmayı düşünüyorum.

Şimdilik bu kadar zamanla tecrübelerimi paylaşmaya devam edeceğim. Dönüşüm yaptırmayı düşünen arkadaşlara şu an için tavsiye ederim gönül rahatlığıyla yaptırabilirler.

• quote:

Orijinalden alıntı: chncnyhn

Arkadaşlar geçtiğimiz perşembe günü LPG dönüşümünü yaptırdım izlenimlerimi paylaşmak sanırım LPG taktırmayı düşünen arkadaşlara fikir verecektir.

-Öncelikle sabah 8'de teslim ettiğim aracımı 6 saat sonra öğlen 2'de hazır bir şekilde aldım.
    -Test sürüşü yaptım ve bir sıkıntı görmedim.
    -Sonra babamın sanayideki ustasına kontrol ettirdik ve o da gayet kaliteli takıldığını söyledi içimi rahatlattı
    -Performansta herhangi bir düşüş yok varsa da ben o farkı anlayacak kadar hassas değilim önceden 2. viteste dip gazda 90 görürdüm yine görüyorum ve süre olarak bir uzama yok
    -Titreme veya seste bir değişiklik yok
    -Önceki tüketimim 7 litreydi ve 30 krş gibi bir rakam çıkıyor ortaya ben lpg'yi 2,2 tlden aldığımda 18 kuruş oluyor hadi 20 kuruş diyelim km'de 10 krş tasarruf mükemmel bence
    -Aracımın motor garantisi hyundai tarafından bozuldu ama 2 yıl 100.000 km boyunca landirenzo tarafından devam edecek.
    -Sızdırmazlık belgesini 10dk gibi sürede hallettim geriye muayene ve ruhsat değişikliği kalıyor onları da yakın bir zamanda yaptırmayı düşünüyorum.

Şimdilik bu kadar zamanla tecrübelerimi paylaşmaya devam edeceğim. Dönüşüm yaptırmayı düşünen arkadaşlara şu an için tavsiye ederim gönül rahatlığıyla yaptırabilirler.

Hayırlı olsun...

• quote:

Orijinalden alıntı: caitlin

selamlar,

En fazla 200tl tutar.
    Poleni değiştirtmeyin sakın.
  • quote:

selamlar,

400 civarı tutacaktır sanırım 250 pek mümkün gözükmüyor.
  • quote:

quote:

selamlar,

• quote:

quote:

selamlar,

400 biraz cok degil mi?

polen degistirmeyi dusunmuyorum, yaz basinda kendim netten alip degistiririm servise verilen paraya yazik.
  • Polen filtreleri değişmezse benzinli 15bin bakımı 250-300 arası tutar. Kampanya varsa yada kış donemi nedeniyle biraz daha ucuz yapabilirler.
  • quote:

Polen filtreleri değişmezse benzinli 15bin bakımı 250-300 arası tutar. Kampanya varsa yada kış donemi nedeniyle biraz daha ucuz yapabilirler.

Bu 15.000'lik bakımı başka yerde yaptırsak garanti bozulmuş mu oluyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: aflika

quote:

Polen filtreleri değişmezse benzinli 15bin bakımı 250-300 arası tutar. Kampanya varsa yada kış donemi nedeniyle biraz daha ucuz yapabilirler.

Hyundai yetkili servisine yaptırmanız lazım yoksa garanti gider.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: aflika

quote:

Hyundai yetkili servisine yaptırmanız lazım yoksa garanti gider.

O halde Garanti parasını bir bakıma çıkarıyorlar hafiften de olsa. Çünkü ben o bakımı 100TL'ye hallederdim.
  • Şu garanti bi bitsin servisin önünden geçmem bakım için
  • quote:

Şu garanti bi bitsin servisin önünden geçmem bakım için

Gerçekten çok saçmaymış bakımı ille de oradan yaptırmak.
  • 
Sayfa: önceki 690691692693694
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.