Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (649. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
29.276
Cevap
204
Favori
1.965.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
97. Sırada  bugün en iyi #29
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: hyundai i20

merhaba ben de i20 ci oldum 1.2 benzinli aldım. ama paspas ve koltuk kılıfını internetten güvenli ve uygun olarak nasıl bulurum? yardımcı olursanız sevinirim. çok mutluyum arabamı da çoook seviyorum 2012 model koyu füme

Hayırlı olsun aramıza hoş geldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: hyundai i20

merhaba ben de i20 ci oldum 1.2 benzinli aldım. ama paspas ve koltuk kılıfını internetten güvenli ve uygun olarak nasıl bulurum? yardımcı olursanız sevinirim. çok mutluyum arabamı da çoook seviyorum 2012 model koyu füme

Hayırlı Olsun,Hoşgeldiniz
  • quote:

Orijinalden alıntı: sadolayn

quote:

Orijinalden alıntı: muratpotur

quote:

Orijinalden alıntı: sadolayn

arkadaşlar hyundai i20 team sis farı taktıran varmı servıs bana 450 fyat cektı hadı ıscılıgı 50 tlye bagladım severler benı ama turkıyede arastırdım halen yan sanayısı cıkmamıs alan var mı varsa nerden temın edebılırız bırazdan yurtdısına bakıcagım 450 cok yurtdısından 50 tl ye bulsam 100 lıra zaten arka sıse bağlıyorlar oyle 9 cm sıslerden taktırmak ıstemıyorum sılıkonlu olmasın oldumu tırnaklı olsun bırde ben uraya nıye foto yukleyemıyorum :P taktırdıgım jantarı gostercektım

jantlar süper durmuş,hangi marka ve kaça aldın

alman malı valla ıyı pazarlık sonucu 4 tanesı 400 tl balans ayarıda yapıldı vıdalarıda uygun olanı taktı kucuk başlı artı 4 tekerede nitro bastırdım bırde 5 taksıt yaptı :) hııı balatalarıda fıstık yeşiline boyattım benımde hosuma gıttı arkadaslar sıze tavsıyem 175 70 14 lastıklerınızı bozmayın ve kumho yu tavsıye ederım cok ıyı ve ucuz bı sıs kaldı onuda yurtdısında buldum 99 dolara xenonlu olanı tırnaklısı yetkılı servısede verıcem 50 tl taktırcam bakalım sıparısım gelıcek mı:)

Oldukça uygun fiyata almışsınız jantları

• merhaba ben i20 1.2 team sahibiyim burasını yeni gördüm benide eklermisiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: blackwolves

merhaba ben i20 1.2 team sahibiyim burasını yeni gördüm benide eklermisiniz.

Aramıza hoşgeldiniz.
    Tabi ekleriz katılımlarınızı bekliyoruz
    Ne renk aracınız ?
  • quote:

merhaba ben i20 1.2 team sahibiyim burasını yeni gördüm benide eklermisiniz.

Aramıza hoş geldiniz aracınız hayırlı olsun.
  • hoşbulduk.aracım 2009 model gri i20türkiye yi inceliyordum burayı ilk defa görüyorum.arabamı yeni aldım 2. el yani ama talihsiz bir kaza yaptım servisten yeni çıktım anlayacaağınız.bu arada arabamı satıyorum.
  • quote:

hoşbulduk.aracım 2009 model gri i20türkiye yi inceliyordum burayı ilk defa görüyorum.arabamı yeni aldım 2. el yani ama talihsiz bir kaza yaptım servisten yeni çıktım anlayacaağınız.bu arada arabamı satıyorum.

Geçmiş olsun umarım istediğiniz fiyata alıcı bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: R.kaya

quote:

Orijinalden alıntı: sfzb67

quote:

Arabanın altına karter koruma yaptırmayı düşünüyorum serviste.. Hiç yaptıranınız oldu mu nasıl oluyor ?

Valla yaptıran olmadı bu forumda ilk sen yaptırda o bilgide yer alsın kulübümüzde

Aslında şart öyle pahalı birşey de değil pazartesi servise gideceğim taktırırım büyük ihtimal üstelik bu tarihlerde indirim de varmış serviste yararlanalım Bir de o kampanyada ücretsiz check-up yazıyor o nasıl oluyor yani ne yapıyorlar arabaya ?

Servisin kampanyası sadece periyodik bakımlarda geçerli.

• quote:

Orijinalden alıntı: sanaldi

quote:

quote:

quote:

Arabanın altına karter koruma yaptırmayı düşünüyorum serviste.. Hiç yaptıranınız oldu mu nasıl oluyor ?

Valla yaptıran olmadı bu forumda ilk sen yaptırda o bilgide yer alsın kulübümüzde

Aslında şart öyle pahalı birşey de değil pazartesi servise gideceğim taktırırım büyük ihtimal üstelik bu tarihlerde indirim de varmış serviste yararlanalım Bir de o kampanyada ücretsiz check-up yazıyor o nasıl oluyor yani ne yapıyorlar arabaya ?

Evet

• Günaydın Arkadaşlar...
  • HYUNDAİ i20  ANA KONU

HYUNDAİ i20  ANA KONU

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: sanaldi

quote:

quote:

quote:

Evet

Vay uyanıklar :D Peki 10.000 km olmadan periyodik bakıma girebiliyor muyuz? 1 yılın dolmasına daha az kaldı ?

• Aracımı keyfi satılığa çıkardım.. İlgilenenlere duyrulur

Emsalsiz 2011 i20 Troy Mode
  • Arkadaşlar bugün araca ön cam için güneşlik aldım ama karton hiçbir falan değil nasıl monte ediliyor süngerimsi birşey dik de durmuyor. Yada sizin önerebileceğiniz düzgün birşey var ise önerleri de açığım
  • quote:

Orijinalden alıntı: mesut616

quote:

Aracımı keyfi satılığa çıkardım.. İlgilenenlere duyrulur

hayırlı satışlar servisi arayıp aracınızın servis nazarındaki fiyatını sorarmısınız.bende aracımı satlığa çıkarmıştım servis beni çileden çıkarmıştı.

Servis arabanın fiyatını düşük tutup kendisi alıp daha fazlaya satmak ister ne diyecek

• quote:

Orijinalden alıntı: diciotto

Arkadaşlar bugün araca ön cam için güneşlik aldım ama karton hiçbir falan değil nasıl monte ediliyor süngerimsi birşey dik de durmuyor. Yada sizin önerebileceğiniz düzgün birşey var ise önerleri de açığım

Büyük marketlerin otomobil malzemeleri bölümünde var 3-4tl civarı
  • quote:

Aracımı keyfi satılığa çıkardım.. İlgilenenlere duyrulur

28lira maşallah

• 
Sayfa: önceki 647648649650651
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.