Şimdi Ara

HYUNDAİ i20 ANA KONU (23. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
29.277
Cevap
204
Favori
1.965.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konuyla hiç ilgisi yok arkadaşlar, affınıza sığınarak soruyorum. Zonguldaktan Cide'ye gittiniz mi acaba? Yolu nasıl ve ne kadar sürede gittiniz, gittiyseniz eğer.
    quote:

Orjinalden alıntı: sfzb67

quote:

Orjinalden alıntı: KADIKOY

quote:

Vallahamı meslektaşmı çıktık benim emekliliğe çok var 2032:)
    Aynı şeyleri bende yaşadım bütün gözler aracın üstünde oluyor yeni araç herkes merak ediyor...

Vallahide billahide Gideceğin yerde 6 yıl çalıştım 1985-1991 yılları arassında..İlk tayin yerimdir.

Bildiğim kadarıyla Lojman sıkıntınızda yok.Ben halen Tekirdağa çok yakın Yeni çiftlikte yazlık kiralar ve neredeyse her yaz oraya giderim

Şimdide bize kısmetmiş Tekirdağ Beşiktepe :)5senede ben kalırım sonra ikinci şarka gideriz.Evet 4 ayrı yerde lajmanlar varmış bi sıkıntı yok deniyor bakalım.Zonguldaktan Tekirdağa i20 ile bi tozutturayım bakalım:)Gelirseniz görüme imkanımız olur inşallah...

• Bizde gelmeyi çok isteriz, bakalım bakalım siz bir yerleşin ilkönce..:)
    quote:

Öle gibi gözüküyor abi güzel biyer beklerim abi 600km çok değil :)
  • Eğer Zonguldak merkezden Cide'ye gitmek istiyorsanız Çaycuma üzerinden Bartın-Amasra-Kurucaşile yolunu tercih edin. Yol Zonguldak'dan Bartın'a kadar büyük oranda duble yol ve fena değil. Ancak Amasra yol ayrımından sonra yol virajlı.
    quote:

Orjinalden alıntı: msky77
    Konuyla hiç ilgisi yok arkadaşlar, affınıza sığınarak soruyorum. Zonguldaktan Cide'ye gittiniz mi acaba? Yolu nasıl ve ne kadar sürede gittiniz, gittiyseniz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 22 Haziran 2009; 19:07:52 >
  • Bu arada Zonguldak-Cide arası 150 kilometre dolaylarındadır. Aşağı yukarı 3 saat sürer.
    quote:

Konuyla hiç ilgisi yok arkadaşlar, affınıza sığınarak soruyorum. Zonguldaktan Cide'ye gittiniz mi acaba? Yolu nasıl ve ne kadar sürede gittiniz, gittiyseniz eğer.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VoLKaN067 -- 22 Haziran 2009; 19:12:30 >
  • Teşekkür ederim arkadaşlar. 150 km ve 3 saat sürüyor! Yol çok dolambaçlı olmalı hakikaten.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi msky77 -- 22 Haziran 2009; 19:22:15 >
  • Yol Amasra'dan sonra dolambaçlı ama senin kullanım tarzına görede değişir ama ortalama 3 saat diyebiliriz.
    quote:

Teşekkür ederim arkadaşlar. 150 km ve 3 saat sürüyor! Yol çok dolambaçlı olmalı hakikaten.

• quote:

Orjinalden alıntı: optimal2

Bagajın genişliliği ve yeterliliği hakkında özellikle satın alan arkadaşların düşüncelerini öğrenmek istiyorum. Hepinizin aracı hayırlı olsun bu arada; güle güle kullanın.

Bagaj bence yeterli KADIKÖY arkadaşın dedigi gibi sınıfının en geniş hacimli bagajına sahip,koltukların yatırılıp daha fazla yer kazanma avantajıda var,ayrıca bagaj örtüsünü altındaki malzeme kutusuna herkez hayran oluyor diger hatchback arabalarda varmı bilmiyorum,stepne küçük olduğundan o kısmada malzeme konulabiliyor.

• quote:

Orjinalden alıntı: İ20_38

quote:

Orjinalden alıntı: optimal2

Bagajın genişliliği ve yeterliliği hakkında özellikle satın alan arkadaşların düşüncelerini öğrenmek istiyorum. Hepinizin aracı hayırlı olsun bu arada; güle güle kullanın.

Bagaj bence yeterli KADIKÖY arkadaşın dedigi gibi sınıfının en geniş hacimli bagajına sahip,koltukların yatırılıp daha fazla yer kazanma avantajıda var,ayrıca bagaj örtüsünü altındaki malzeme kutusuna herkez hayran oluyor diger hatchback arabalarda varmı bilmiyorum,stepne küçük olduğundan o kısmada malzeme konulabiliyor.

teşekkürler bu resim için tekrar......
    bu resmi ilk gönderdiğinde acayip etkilemişti beni.arabayı almamda da çok etkili olmuştu.düzenli ve güzel güzel yerleştirmişin malzemeleri çok fonksiyonel.

• UZİFC faydalı oldu ise sevindim, ben teşekkür ederim.
  • quote:

Orjinalden alıntı: legendboxer

quote:

quote:

KADIKÖY
    ilk verginizi (cam pulu) bayii karşıladımı. ? sorunuza gelince;;;;Evet yapılması gerekirdi ve yapıldı ((196,50TL..makbuzunuda teslim aldım))Zaten bu konuyu vergi meselesini bir ara sanırım önceki konu başlığımızda baya bir irdelemiştik benim Hyundaı ciler 300 falan diyodu taaa o zamandan beri verginin kendileri tarafından yatırılacağını defalarca söylemişlerdi.
    dün sabah İ20 kulübümüzdeki mesajlara kaldığım yerden alel acele bir baktım ve bu cam pulu meselesini fark ettim

Aracımı almaya giderken önce kaskomu yaptırdım.Kaskocu arkadaşım İstanbul Da sigorta Konseyinin yöneticilerindendir.Ona öncelikle bu konuyu sordum....

Kanunen kesinlikle anahtar teslim bir aracın teslim eden tarafından herr türlü şekilde hazır olarak teslim edilmesi gerektiğini bunun içinde sizin değiminizle cam pulununda olduğunu söyledi..

Ama bazı bayiler pazarlıkla fiyat kırıldığında bunu atlatıp kırdıkları fiyatı az da olsa çıkartırlar dedi....

Aynı soruyu aracımı almaya gittiğimde Hyundaı plazadaki satış personeline ve müdürüne sordum.Aynı cevabı aldım..Kesinlikle yapmaları gerekir....Bu konuda hakkınızı arayın...

Arkadaşlar şu pul meselesi kafama takıldı aracı alırken ben 1.vergi taksiti acenta öder diye o konuyu hiç konuşmamıştım, aldıgım belgelerin içinde 196.50 TL lik makbuz yoktu.İnternetten aracın vergi sorgulamasını yaptım ve

VERGİ TÜRÜ DÖNEM TAKSİT VADE TARİHİ TAHAKKUK BORÇ GECİKME ZAMMI TOPLAM BORÇ ÖDENEN MİKTAR

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2009 1 22/06/2009 196,50 196,50 0 196,50 0,00
    Motorlu Taşıtlar Vergisi 2009 2 31/07/2009 196,50 196,50 0 196,50 0,00

TOPLAM BORÇ MİKTARI 393,00

yukardaki manzarayla karşılaştım aracın 1. taksiti yatmamış KADIKÖY arkadaş senin 1.taksitimi yatırdılar, 1.taksiti firma 2.taksiti benim
    yatırmam gerekir diye biliyorum,şu durumda bayii ile görüşme yapmam gerekecek herhalde.

bayiyi ara büyük ihtimalle hyundai ödemiyor diyecektir. Ondan sonra hyundai genel bayiyi ara. bende pazartesi öyle yapıcam. bugün aradım hafta sonları kapalı diyo telesekreter.

Arkadaşlar MTV sinin yatmayan 1.taksiti için HYUNDAİ Firma yetkilisi ile bugün görüştüm,1.taksitin kendilerine ait oldugunu ve bu hafta içinde yatırılacağını söyledi.
    Herhalde sattıkları arabaların MTV sini son günlere bırakıp toplu olarak ödüyorlar.Artık internetten takip edecegim 1.taksit yattıktan sonra 2.taksiti yatırırım.

• quote:

UZİFC faydalı oldu ise sevindim, ben teşekkür ederim.

arabamıza kavuşamadık hala o başka. 1 temmuzu bekliyorum.120 ye karar vermemde etkin gerçekten çok oldu sonuçta araba kendini satıyor gerçekten fiyat performans orantısında bence sınıfının çok üstünde.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

KADIKÖY
    ilk verginizi (cam pulu) bayii karşıladımı. ? sorunuza gelince;;;;Evet yapılması gerekirdi ve yapıldı ((196,50TL..makbuzunuda teslim aldım))Zaten bu konuyu vergi meselesini bir ara sanırım önceki konu başlığımızda baya bir irdelemiştik benim Hyundaı ciler 300 falan diyodu taaa o zamandan beri verginin kendileri tarafından yatırılacağını defalarca söylemişlerdi.
    dün sabah İ20 kulübümüzdeki mesajlara kaldığım yerden alel acele bir baktım ve bu cam pulu meselesini fark ettim

Aracımı almaya giderken önce kaskomu yaptırdım.Kaskocu arkadaşım İstanbul Da sigorta Konseyinin yöneticilerindendir.Ona öncelikle bu konuyu sordum....

Kanunen kesinlikle anahtar teslim bir aracın teslim eden tarafından herr türlü şekilde hazır olarak teslim edilmesi gerektiğini bunun içinde sizin değiminizle cam pulununda olduğunu söyledi..

Ama bazı bayiler pazarlıkla fiyat kırıldığında bunu atlatıp kırdıkları fiyatı az da olsa çıkartırlar dedi....

Aynı soruyu aracımı almaya gittiğimde Hyundaı plazadaki satış personeline ve müdürüne sordum.Aynı cevabı aldım..Kesinlikle yapmaları gerekir....Bu konuda hakkınızı arayın...

Arkadaşlar şu pul meselesi kafama takıldı aracı alırken ben 1.vergi taksiti acenta öder diye o konuyu hiç konuşmamıştım, aldıgım belgelerin içinde 196.50 TL lik makbuz yoktu.İnternetten aracın vergi sorgulamasını yaptım ve

VERGİ TÜRÜ DÖNEM TAKSİT VADE TARİHİ TAHAKKUK BORÇ GECİKME ZAMMI TOPLAM BORÇ ÖDENEN MİKTAR

Motorlu Taşıtlar Vergisi 2009 1 22/06/2009 196,50 196,50 0 196,50 0,00
    Motorlu Taşıtlar Vergisi 2009 2 31/07/2009 196,50 196,50 0 196,50 0,00

TOPLAM BORÇ MİKTARI 393,00

yukardaki manzarayla karşılaştım aracın 1. taksiti yatmamış KADIKÖY arkadaş senin 1.taksitimi yatırdılar, 1.taksiti firma 2.taksiti benim
    yatırmam gerekir diye biliyorum,şu durumda bayii ile görüşme yapmam gerekecek herhalde.

bayiyi ara büyük ihtimalle hyundai ödemiyor diyecektir. Ondan sonra hyundai genel bayiyi ara. bende pazartesi öyle yapıcam. bugün aradım hafta sonları kapalı diyo telesekreter.

Arkadaşlar MTV sinin yatmayan 1.taksiti için HYUNDAİ Firma yetkilisi ile bugün görüştüm,1.taksitin kendilerine ait oldugunu ve bu hafta içinde yatırılacağını söyledi.
    Herhalde sattıkları arabaların MTV sini son günlere bırakıp toplu olarak ödüyorlar.Artık internetten takip edecegim 1.taksit yattıktan sonra 2.taksiti yatırırım.

Benim daha birinci taksiti yatırmadı bayii i20_38 internetten takip ediyorum banada yatıracaklarını sölediler 5 emmuz son günü benimkinin.

• plakaya göremi takip ediyorsunuz
  • quote:

plakaya göremi takip ediyorsunuz

legendboxer aşagıdaki adresten girip,plaka no,TC kimlik no ve Tescil tarihini girip sorguluyorsun.

https://intvd.gib.gov.tr/internetvd/index.jsp
  • quote:

Benim daha birinci taksiti yatırmadı bayii i20_38 internetten takip ediyorum banada yatıracaklarını sölediler 5 emmuz son günü benimkinin.

Benim 1 taksit son ödeme tarihi 22.6.2009 ve bugün itibariyle 1 TL. faiz işlemiş ve 197.50 TL olmuş,bakalım ne yapacaklar.
  • quote:

Orjinalden alıntı: uzifc

quote:

UZİFC faydalı oldu ise sevindim, ben teşekkür ederim.

arabamıza kavuşamadık hala o başka. 1 temmuzu bekliyorum.120 ye karar vermemde etkin gerçekten çok oldu sonuçta araba kendini satıyor gerçekten fiyat performans orantısında bence sınıfının çok üstünde.

UZİFC 1 hafta kalmış inşallah hayırlısı ile alırsın, i20 ye binmenin ayrıcalığını yaşarsın ve sevincini beraber paylaşırız.
  • Arkadaşlar ben de aracı almadan önce fiyat araştırması yaparken Ankara'daki bayi 150 tl daha ucuz fiyat vermişti. Ama biraz kurcalayınca ilk verginin fiyata dahil olmadığını söyledi. Bu bazı bayilerin satış stratejisi. Vergiyi düşerek daha ucuz fiyat veriyorlar ama sen ödüyosun aynı şeye geliyor.
  • bugün birşey öğrendim hyundai her özelliği kendi sitesinde yazmıyormuş bilmediğimiz i20 gizli özellikleri var mı? örneğin aynalar elektrikli ama ısıtıcılı mı ön cam buz çözücü var mı? ön cam önünde hava üfleyici bu kış aylarında buğlanma için çok önemli.
  • quote:

Orjinalden alıntı: master88

bugün birşey öğrendim hyundai her özelliği kendi sitesinde yazmıyormuş bilmediğimiz i20 gizli özellikleri var mı? örneğin aynalar elektrikli ama ısıtıcılı mı ön cam buz çözücü var mı? ön cam önünde hava üfleyici bu kış aylarında buğlanma için çok önemli.

arka cam rezistasına basınca galiba aynalarda ısınıyo. ön cam buz çözücü yok
  • Öncelikle Yeni Arabasına kavuşanlara Allahtan kazasız cezasız mutlu günlerde binmesini dilerim.
    Arabayla ilgili olan aşşağı yukarı herkes arabada dinlenebilecek baslı şarkılar arar,ben de kendi arşivimden sizler için özenle arabanızda büyük bir zevkle dinleye bileceğiniz tek tek yüklenmiş tam 70 adet yabancı seçme şarkı topladım çoğu kişinin seveceğine adım gibi eminim arkadaşlar şarkıların en büyük özelliği ise dinlene bilir olması yani her hangi bir linke tıkladığınızda karşınıza bir player çıkacak play tuşuna bastığınızda ise şarkıyı dinleme imkanınız olacak özellikle sizler için dinleme olanaklı bu siteye yükledim yani hangi şarkıyı beğenirseniz o şarkıyı download yazan yazıya basarak indire bileceksiniz kimilerinin tarzı farklıdır o yüzden beğenmediğiniz takdirde şarkıyı indirmeme gibi bir lüksünüz olacak 70 şarkıdan beğendiğiniz şarkıları seçerek indirme özelliğine sahip olacaksınız her bir şarkı tamamen bana ve arşivime aittir tamı tamına 4,5 saatte şarkıları tek tek dinleyerek size layık olacak en güzel şarkıları seçmeye özen gösterdim yaklaşık 4,5 saat gibide yükleme işini hallettim , inşallah çoğu kişinin zevkle aracında dinleye bileceği şarkılar seçmişimdir beğendiğiniz takdirde güzel yorumlarınızı okumak benim için en güzel hediye olacaktır.Paylaşmayı bilmek ve Paylaşmak en güzel şeydir Sevgi ve Saygılarımla ......
    Arkadaşlar tek yapmanız gerekenwww.vwcity.tr.cx sitesinden Ses Sistemi İçin Özel Seçim Şarkılar adlı konuyu tıklamak.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.