Şimdi Ara

HYUNDAI GETZ 110 BEYGIR DIZEL (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
0
Favori
24.843
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • ben 300 km de iken jant ve lastikleri değiştirdim
    ilk aldığımda 7,6 ve üzerinde yakıt sarfiyatı vardı
    ben biraz hızlı kullanıyorum
    en düşük hızım 3000 d/dk da 138 km/s 190 km/s lere kadar çıkıyorum
    3000 d/dk da 138 km/s le giderken düz yolda 7,2 ila 7,4 arasında
    2000 d/dk da 90 km/s le giderken 4,2 ile 4,4 arasında değişiyor
    servisteki usta yağ değiştiğinde yakıt sarfiyatın daha düşer diyor
  • Hyundai deki 110 bglik bu dizel motor harika getzi mi kaldırmıyomuuuşş abi 110 bg lik Eralar gaza basınca ok gibi ileri atılıyo getz uçar ne gitmemesi
  • güncelleme yapalım mı?
  • 70 hp lik 1.4 207 kullanıyorum bana yetiyor kaldıki 110 lik getz nasıl gitmez anlamadım o motor o aracı uçurması lazım
  • Bence kendinizi boşuna yormuşsunuz...''Araba gitmiyor!''diyen arkadaşın da sesi sedası daha çıkmadı..Utandı herhal nasıl böyle bir hata yaptım diye...90 bg.'lik getz bile canavar gibiyken 110'lık getzin gitmemesi diye bir şey olamaz...Boşverin böyle saçma sapan mesajları,kafanızı yormayın.....
  • suzuki senin sağ arka çamurluk ezik gibi
    yoksa ışık yanıltmasımı?
  • 110 hp lik dizel getz sahibi olarak söyleyebilirim ki bir çok 1.6 benzinli araca kök söktürüyorum. arabanın tek eksisi yüksek bi araba olması ki bu da zaten aracın segmenti gereği olması gereken birşey, sonuçta hız arabası değil. Düşürücem arabayı büyük jantlar falan takıcam ama garanti gider diye ellemiyorum :) ben 106 gti dan sonra bunu ekonomi yapmak için aldım. ekonomikde 90 ytl lik euro diesel le 550 km yapıyorum. performansı da süper denecek kadar etkili 106 mı neredeyse aratmıyor.
    yokuşlar sanki yokuş değil ama virajlar viraj :)
  • quote:

Orjinalden alıntı: devrim1102

motor arac ıcın cok buyuk gıtmıyor mu sence bunda bır celıskı yok mu arkadasım.ben yetkılı bır hyundaı servısınde mekanık aletye sefıyım oncelıkle konu hakkında uzmanım ve bu araclar tam bır canavardır1.5crdi 110 ps.gercekten performansı senı sasırtır garantı verırım oyle cıkmazsa gel bana hyundaı ucar plaza altunızade:=)))))

Hakkı usta ile mi görüşüyorum ? (:

Onlarca farklı araca chiptuning yaptım ama getz 110 dan aldığımız performans korkutucu..Corsamı bir an önce satıp getz alacağım..Çok kötü planlarım var üzerinde .. Deli makina Deli..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChipTuning Uzmanı -- 20 Haziran 2007; 22:57:45 >

• kardeş aynen tahmin ettiğin gibi ışık yansıması
  • Suzuki, Neyaptın,sattın mı arabayı?
  • Bu konuda biraz daha bilgi var mı?Maliyet kaça çıkar,sarfiyat yükselir mi,jantları da degiştirmek şart olur mu ? gibi bilgiler ne?
    quote:

Orjinalden alıntı: ChipTuning Uzmanı

quote:

Orjinalden alıntı: devrim1102

motor arac ıcın cok buyuk gıtmıyor mu sence bunda bır celıskı yok mu arkadasım.ben yetkılı bır hyundaı servısınde mekanık aletye sefıyım oncelıkle konu hakkında uzmanım ve bu araclar tam bır canavardır1.5crdi 110 ps.gercekten performansı senı sasırtır garantı verırım oyle cıkmazsa gel bana hyundaı ucar plaza altunızade:=)))))

Hakkı usta ile mi görüşüyorum ? (:

Onlarca farklı araca chiptuning yaptım ama getz 110 dan aldığımız performans korkutucu..Corsamı bir an önce satıp getz alacağım..Çok kötü planlarım var üzerinde .. Deli makina Deli..

• quote:

Orjinalden alıntı: tracksin

Hyundai deki 110 bglik bu dizel motor harika getzi mi kaldırmıyomuuuşş abi 110 bg lik Eralar gaza basınca ok gibi ileri atılıyo getz uçar ne gitmemesi

Getz kaldırır bu motoru!!! Kim demişse yanlış demiş .

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.