Şimdi Ara

Hyundai accent 1.5 gls mi yoksarenault clio 1.4 rta mı? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
3
Favori
7.219
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: AntiSoyaL ...

quote:

Orijinalden alıntı: xabdullahx

98 üstü accentlerin hangi modelini önerirsiniz. örnğin 1.3 motorlarıda var. tıkanırlar mı? 1.5 ten daha az yakarlar mı. ve de örneğin 99 model 1.5 gls accentin 50bin km de lpgli ortalama fiyatı nedir?

Kesinlikle 1.5 GLS Klimalı öneririm. Tıkanırlar mı sorusu bilemem. 1 defa kullandım 1.5 ile arasında baya fark var bunu söyleyebilirim. Az yakacağını zannetmiyorum. 1.5 ile aynı yakarlar. Şöyle örnek vereyim: Benimki 1998 1.5 GLS klimalı 73000 km'de hiçbir değişen yok. 13.700TL verdiler. Siz de km si orjinal ise değişen yok ise 13Binden fazla vermeyn.

eyw. senin araç iyi gitmiş :) peki max kaç km olsun alacağımız accent? piyasada 200bin km falan arabalar var. accent in üst sınırı nedir sizce?

• quote:

eyw. senin araç iyi gitmiş :) peki max kaç km olsun alacağımız accent? piyasada 200bin km falan arabalar var. accent in üst sınırı nedir sizce?

Teşekkür ederim .Ben 2006 yılında aldığımda 38bin kmdeydi .Ben kendim alacak olsam 140.000 km den yukarısına bakmam hocam. 70-80.000 ideal. 13BinTl ye klimalı 1.5 GLS bulunabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AntiSoyaL ...

quote:

Teşekkür ederim .Ben 2006 yılında aldığımda 38bin kmdeydi .Ben kendim alacak olsam 140.000 km den yukarısına bakmam hocam. 70-80.000 ideal. 13BinTl ye klimalı 1.5 GLS bulunabilir.

Bir accent buldum. Linkini sana atmak istiyorum.

• arkadaşlar fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz 2000 model 1.5 gls 113000 km de 13000 tl fiyatı nasıl sizce? sadece amortisör değişcek diyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaragoz1

arkadaşlar fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz 2000 model 1.5 gls 113000 km de 13000 tl fiyatı nasıl sizce? sadece amortisör değişcek diyor.

km si ve modeli iyi fakat diğer özelliklerini bilmediğimizden bir şey diyemeyeceğm. araba almakta acele etme herkese sor, fikirlerini al derim. hakkında hayırlısı olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mkaragoz1

arkadaşlar fiyat konusunda yardımcı olurmusunuz 2000 model 1.5 gls 113000 km de 13000 tl fiyatı nasıl sizce? sadece amortisör değişcek diyor.

arkadaşlar accent 1.5 gls güzel bir araç, benim arkadaşımın vardı 98 model klimasızdı lpg liydi.birgün torosla birlikte aynı yolu kat ettik lpg depolarını tam doldurmuştuk, torosta 3 kişi vardı accentte 5 kişi vardı, döndük tekrar depoları doldurduk toros 55 liralık yakıt aldı accentte 50 liralık yakıt aldı..burda yakıt yönünden yormayacağının emaresidir zaten. yani torostan fazla yorulmasına rağmen ondan daha az yakıt yaktı.

şimdi torosla accenti karşılaştırmak tabiki doğru değil ama az çok yakıt giderine örnek olması için paylaşmak istedim.

bende 1.5 gls almayı düşünüyorum, fiyatlar yüksek zaten ne zaman düşük olduki.benim tavsiyem içinize sinen araba olduysa kaçırmayın.bu arabaları zamanı vaktinde 11000 lira dediklerinde kimse yüzüne bakmıyordu..enflasyon karşısında paramızın değeri kaybolduğu için fiyatlar sürekli yükselişte olacaktır.bu sene 13000 liraya almadığın araba bir sonraki sene 14000 lira olacağı kesindir.illaki pazarlık yapın bende dahil olmak üzere piyasada pazarlık şart bakarsınız 300 500 lira gibide düşüttürebilirsiniz.

1.5 gls milenyum kasayı öneriyorlar çünkü hemen hemen admire ayağı bir araba çünkü.1.3 admire kasa vergi ayağında 0--1300 cc arasında değil arkadaşlar bunu ben yine bu sitedn kullanıcılardan öğrendim..motorun silindir hacmi 1345 cc olduğu için 1300-1600 cc motor hacmi sınıfına giriyor.yani vergiden bir kayıbınız oluşuyor.hem az performanslı bir arabaya biniyosunuz hemde fazla vergi ödüyorsunuz.
    önerilen arabalar 1.5 gls kilimalı 98 model üstü makyajlı lar. 1.5 milenyum kasa ve 1.6 admire olanlardır.

1.3 önermiyorlar hem performansının az olduğunu hemde dediğim gibi vergi sorununun olduğunu söylüyorlar.

teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi isnuerog -- 4 Mart 2013; 10:49:33 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.