Şimdi Ara

HyperX Cloud 2 vs Cloud Alpha

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
2.995
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar kendime oyuncu kulaklığı almak istiyorum hyperx serisi hoşuma gitti biraz araştırdım genelde incelemelerde cloud alpha sevilmiş ve önerilmiş fakat cloud 2 nin 7.1 olması benim aklımı kurcaladı sizlerden 2 si arasında seçim yapmak için yardım bekliyorum kullanan arkadaşlar varsa veya bu sanal 7.1 deneyimi hakkında bilgisi olanlar var ise bilgilendirme bekliyorum teşekkürler...
    http://www.gameekstra.com/HyperX-Cloud-2-71-Gamer-Kulaklik-KIRMIZI-Ses-Kartli-KHX-HSCP-RD,PR-4365.html
    http://www.gameekstra.com/urun/hyperx-cloud-alpha-pro-gaming-kulaklik-hx-hsca-rd-am

• Anakartınızda ki ses yongası cloud2 ile gelen usb ses kartından çok daha kalitedir. Aynı zamanda ses yongasının yazılımı ile herhangi bir stero kulaklığı 7.1 sanal hale getirebilirsiniz. Alpha güncel bir model tercihinizi ondan yana kullanmanız daha mantıklı olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birde steelseries 5 in arctis 5 modelini buldum 22aylık garantili aynı paraya denk geliyorlar onada bakıyorum ona ne diyorsunuz ?
  • up
  • yuppie06 kullanıcısına yanıt
    Arctis5 de güzel kulaklık. Rahat, mikrofonu çok kaliteli, rgb ışıkları var. Yine cloud2 gibi kendi usb ses kartı ile geliyor. Benim gözlemlediğim kadarı ile cloud 2 arctis 5 ten daha yüksek ses seviyelerine çıkıyordu. Ses kalitesi olarak ayrım yapmamıştım. Ama dediğim gibi 3.5mm jack bir kulaklık alırsanız daha kaliteli ve yüksek ses alabilirsiniz kendi ses kartınızla.

• o zaman hyper x cloud alpha almak daha mı mantıklı.
  • bu arada siz kendi ses kartınız derken x370 anakartımda bulunan Realtek ALC1220 den mi bahsediyorsunuz sonradan ekleme yapılabilecek ses kartlarından mı bahsediyorsunuz.
  • yuppie06 kullanıcısına yanıt
    Yeriniz de olsam onu tercih ederim. Evet imzanızda gördüm anakart modelini. Onun üzerinde bulunan onboard ses kartından bahsetmiştim.

Edit: ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Cnytkyz -- 2 Ocak 2018; 17:55:18 >
  • yardımcı olduğunuz için teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.