Şimdi Ara

HY 1000 DK 1000 SMS 1GB 19 TL VODAFONE(25 YAŞ) (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
4
Favori
12.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: 3yuq

Buyuk ihtimal yetişmez kardeşimi tasiyacaktim numara tasıma falan baska bahara kaldi

Kampanya süresiz olarak uzadı. Şu an geçişi ne zaman kapatacakları belli değil isterseniz şansınızı deneyin.
  • Ben faturasiz tarifelerden birine gectim ama dha para yukleyip aktiflestiredim ne zamana kadar tarifem iptal olmaz ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompozer

quote:

Orijinalden alıntı: kervan95

çok teşekkür ederim

Rica ederim. Forumda pek fazla kişinin bilmediği veya hiç kimsenin bilmediği özel tarifeleri paylaşmaya çalışıyoruz. Birilerinin işine yarıyorsa ne mutlu bize.

Kardesim tesekkr ederim bnde senn dedgin genc1000 tarifesine gectim saolsin

• acaba bugun numara tasima yapsak yetisir mi?

• Kendimi kullanıcı olarak atayıp, zaten hattı ben kullanıyordum ama hattın sahibi babamdı, sonunda bu tarifeye geçtim. Çok garip Duble1000 tarifesini kullanıyordum 1000 dk her yöne konuşmayla 1gb internet 19tl idi. Bazı aylar sms paketi alıyordum üstüne. Şimdi ekstra paket almama gerek kalmadı.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skip-60
    Kardesim tesekkr ederim bnde senn dedgin genc1000 tarifesine gectim saolsin

Rica ederim. Güle güle kullanın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ArGentum#47

acaba bugun numara tasima yapsak yetisir mi?

7 Kasım 2014 olan kampanya bitiş tarihi süresiz olarak uzatıldı. Şu an bitiş tarihi belli değil. Geçiş ne zaman kapanır belli olmadığı için geçiş yapıp şansınızı deneyebilirsiniz.
  • İnşallah yarın sabah bi hattım daha bu tarifeli olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: braveheartgs43

İnşallah yarın sabah bi hattım daha bu tarifeli olacak

Eşinizi kullanıcı olarak mı tanımlattınız? Normalde aynı TC ile tek Freezone'a izin veriyorlar. Eğer aynı TC ile birden fazla Freezone aboneliği yapabildiyseniz bilgi vermenizi rica ediyorum. Güle güle kullanın.
  • quote:

quote:

İnşallah yarın sabah bi hattım daha bu tarifeli olacak

Eşinizi kullanıcı olarak mı tanımlattınız? Normalde aynı TC ile tek Freezone'a izin veriyorlar. Eğer aynı TC ile birden fazla Freezone aboneliği yapabildiyseniz bilgi vermenizi rica ediyorum. Güle güle kullanın.

Hattım yarın taşınacak. Freezoneli olmak gerekmedi bu zamana kadar. Vodafone forumda sordum alabilirsiniz dediler

• Hat taşıma işleminde faturalıya mı geçiş yapacağız faturasıza mı ?
  • quote:

Hattım yarın taşınacak. Freezoneli olmak gerekmedi bu zamana kadar. Vodafone forumda sordum alabilirsiniz dediler

Freezone olmadan bu paketi alamazsınız çünkü bu paket Freezone'a özel. Hat sahibi 25 yaşın altındaysa paketi satın almak istediğinde zaten otomatik olarak Freezone'lu oluyor.

Aynı TC ile bu paketi Vodafone sadece tek kişiye veriyor. Bazen sistem hatasından aynı TC ile birkaç kişi daha alabiliyor ama bu bir şans meselesi. Umarım forumda doğru şekilde sorup doğru şekilde cevap almışsınızdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stefler

Hat taşıma işleminde faturalıya mı geçiş yapacağız faturasıza mı ?

Faturasız olmanız gerekiyor. Faturalı hatlar bu tip kampanyalardan yararlanamıyorlar.
  • Teşekkür ederim, geçişi yaptırdım bugün umarım yetişir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: skip-60

Ben faturasiz tarifelerden birine gectim ama dha para yukleyip aktiflestiredim ne zamana kadar tarifem iptal olmaz ?

????
  • quote:

Orijinalden alıntı: Yandex

quote:

Orijinalden alıntı: eofdred

linki yok mu bunun vodafone un sayfasına?

Vodafone forumda var. Kişiye özel teklif olduğundan resmi sitede yok.

iyi iyi böyle şeyler gördükçe vodafone u bırakmakla iyi ettiğime iyice kanaat getiriyorum. 2 tane şey satıyorlar alt tarafı biri dakika biri internet, ama 80 tane tarife var artı birde kişiye özel 80 tane daha.
  • quote:

quote:

Freezone olmadan bu paketi alamazsınız çünkü bu paket Freezone'a özel. Hat sahibi 25 yaşın altındaysa paketi satın almak istediğinde zaten otomatik olarak Freezone'lu oluyor.

Aynı TC ile bu paketi Vodafone sadece tek kişiye veriyor. Bazen sistem hatasından aynı TC ile birkaç kişi daha alabiliyor ama bu bir şans meselesi. Umarım forumda doğru şekilde sorup doğru şekilde cevap almışsınızdır.

Bu sabah hattım açıldı ve tarifeye geçişim oldu

• Avea-Taraftar hattı-Woops-süper fırsat paketi
    23 liraya 5500 dk ve 5000 sms ve 2 GB internet
    3000 dk avealılarla 2000 dk taraftar hatlarıyla 500 dk heryöne 5000 sms 2 GB internet

• Ben herkese Aveanın taraftar hatlarını tavsiye ediyorum, kendi içinde bedava konuşma veriyor, ayrıca woops üyesi olabiliyorsunuz, avea nın tüm paketlerini alabiliyorsunuz. 23 liralık süper fırsat paketi şuanda Türkiyedeki en iyi paket.
  • quote:

quote:

Benim de buna benzer bir sorum olacak.
    Eşimin hattını Turkcell'den Vodafone'na taşırken orada çalışan arkadaşın tavsiyesi ile oğlumun TC numarası ile Freezone olarak tanımlandı ve hattı o şekilde kullanıyor.
    Oğlum Turkcell kullanıyor onu da Vodafone'na taşımak istiyorum kullandığı hat eşimin üzerine onu da Freezone olarak yaptırabilir miyiz.
    Yani sözün kısası bir kişinin üzerine olan iki hattı aynı TC numarası ile Freezone olarak yapılabiliyor mu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ferhat.b -- 5 Kasım 2014; 12:20:24 >

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.