Şimdi Ara

HY 1000 DK 1000 SMS 1GB 19 TL VODAFONE(25 YAŞ) (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
329
Cevap
4
Favori
12.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hocam 500dk veya 1000dk heryone 2gb internet paketi olan bir kampanya var mi acaba? Operator sitelerini gezdim ama bitmis gorunuyor kampanyalar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdar0180

Hocam 500dk veya 1000dk heryone 2gb internet paketi olan bir kampanya var mi acaba? Operator sitelerini gezdim ama bitmis gorunuyor kampanyalar

Ucuza 2 GB kampanyaları bitti. Turkcell ek genç paket var ama salı günü bitiyor.

http://www.turkcell.com.tr/kampanyalar/yeni-turkcell-musterisi/yildiz-ek-genc-paketi

Turkcell'e numara geçişinizin 11 kasım'a kadar olması gerekiyordu. Keşke forumdaki Turkcell konusunu takip etseydiniz.

2 GB İnternetli paketler için artık 50 TL civarı ödemek gerekecek. Kampanyalar için çok geç kaldınız.

Şu an en uygun 2 GB'lı paket Avea woops fenomen paket. Eğer 25 yaş altındaysanız veya 25 yaş altı bir TC numarası bulup SMS ile gönderebiliyorsanız 35 liraya 2 GB + 1000 DK + 5000 SMS paketi var. Bu pakette en geç bu ay sonu bitecek.

Numara taşıma da gerekmiyor, mevcut Avea faturasızlarda yararlanabiliyor.

http://www.woops.com.tr/faturasiz-woops/paketler/woopsfenomenpaket

• 2 hafta sonra yeni hat alacağım. 19 liraya Hy 1000dk 1000sms 1gb internet tarifesi devam ediyor mu? vodafone sitesine baktım göremedim. Tarife devam ediyorsa ne zamana kadar sürecek?

• quote:

Orijinalden alıntı: farukyil92

2 hafta sonra yeni hat alacağım. 19 liraya Hy 1000dk 1000sms 1gb internet tarifesi devam ediyor mu? vodafone sitesine baktım göremedim. Tarife devam ediyorsa ne zamana kadar sürecek?

Tarife devam ediyor. Vodafone sitesinde özel kampanyaları bulamazsınız. Bitiş süreci belli değil, 7 kasım'da sondu ancak süresiz olarak uzattılar. Vodafone'un canı ne zaman isterse o zaman bitirir.

Rakip tarifeler olan Turkcell Yıldız Genç ve Avea Woops 30 kasım'a kadar uzadı. Bu sebeple Vodafone'da 30'undan önce bitirmez.
  • quote:

Hocam 500dk veya 1000dk heryone 2gb internet paketi olan bir kampanya var mi acaba? Operator sitelerini gezdim ama bitmis gorunuyor kampanyalar

Hadi gözünüz aydın. Dünkü mesajıma ilave ekliyorum. Normalde yarın bitecek olan Turkcell Yıldız Genç tarifesi 30 kasım'a kadar uzadı.

30 kasım'a kadar 25 yaş altı bir TC ile Turkcell genç tarifeye numaranızı taşıyın, ardından hattınıza 25 TL yükleyin ve YILDIZ GENC yazıp 2222'ye gönderin. 25 TL karşılığında 2 GB İnternet + her yöne 500 dakika + 1000 SMS alabilirsiniz.

Bu sefer acele edin kaçırmayın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: kompozer

quote:

Hadi gözünüz aydın. Dünkü mesajıma ilave ekliyorum. Normalde yarın bitecek olan Turkcell Yıldız Genç tarifesi 30 kasım'a kadar uzadı.

30 kasım'a kadar 25 yaş altı bir TC ile Turkcell genç tarifeye numaranızı taşıyın, ardından hattınıza 25 TL yükleyin ve YILDIZ GENC yazıp 2222'ye gönderin. 25 TL karşılığında 2 GB İnternet + her yöne 500 dakika + 1000 SMS alabilirsiniz.

Bu sefer acele edin kaçırmayın.

Her zaman uzatiyorlar zaten hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: bugurlu

Genelde uzatıyorlar ama birbirlerini takip ediyorlar. Biri bitirmeye kalkarsa diğeri de bitirecektir.
  • quote:

quote:

Genelde uzatıyorlar ama birbirlerini takip ediyorlar. Biri bitirmeye kalkarsa diğeri de bitirecektir.

Avea bitirmez avea bitirmeyince diger ikisi de bitirmiyor :) neden bitirsin zaten :)

• quote:

Avea bitirmez avea bitirmeyince diger ikisi de bitirmiyor :) neden bitirsin zaten :)

Avea woops paketletini yeniledi ve 2 GB'lık paketi şu an 35 TL. Turkcell'de ise 25 TL.

Bu sebeple Turkcell'inde her an bitirme veya fiyatı yükseltme ihtimali var. Şu an Turkcell hariç hiçbir operatörde 2 GB'lık paketli tarifeler 25 TL değil.

• quote:

quote:

Avea woops paketletini yeniledi ve 2 GB'lık paketi şu an 35 TL. Turkcell'de ise 25 TL.

Bu sebeple Turkcell'inde her an bitirme veya fiyatı yükseltme ihtimali var. Şu an Turkcell hariç hiçbir operatörde 2 GB'lık paketli tarifeler 25 TL değil.

http://www.woops.com.tr/her-an-yeni-bir-woops/woops-firsata-bak

avea nin kampanyasi devam ediyor hocam yanlisiniz var.

• quote:

Normalde 7 kasım'da bu son verdiğiniz bitmişti bunu da 30 kasım'a uzatmışlar. O zaman sorun kalmadı. :)
  • Yeni faturasız hat alıp herhangi bir tarifeyi seçiyorum, daha sonra mesaj göndererek tarifeye geçiyorum doğru mu?
  • quote:

quote:

Normalde 7 kasım'da bu son verdiğiniz bitmişti bunu da 30 kasım'a uzatmışlar. O zaman sorun kalmadı. :)

Bu kampanya gecen yildan beri var hep oluyor yani hocam bunlara kafa yormaya degmez adam musteri topluyor. Bitmez bu kampanyalar.

• Hocam bu vodafone bin dk bin sms bir gb internet. Kampanyasi hala devam ediyor mu? Ve bunun için ne yapmak gerekiyor, mevcur vodafobe faturalıyım ayrıca.

• Veya vodane faturalı dakika sms internetli bildiğiniz bir kampanya var mı

• vodafone 250 dk 250 sms 1 gb internet gibi bir kampanyası var mı? 1000 dk çok olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

Hocam bu vodafone bin dk bin sms bir gb internet. Kampanyasi hala devam ediyor mu? Ve bunun için ne yapmak gerekiyor, mevcur vodafobe faturalıyım ayrıca.

Faturasız hatta geçip GENC1000 yazıp 7000'e göndermek gerekiyor. Kampanya hala devam ediyor.
  • hocam yaş biraz geçti de. Şimdi bu tc no falan bahsetmişsiniz. Bu hangi aşamada yapılır.
  • Arkadaşlar duble 1000tarifesi kullaniyordum.Bugun paketim yenilendi 1000dk+1gb.
    Simdi ben komple pakete gecmek icin mesaj attim genc1000 yazip gelen cevap:
    Paket degisikliginiz yapilmistir, paketinizin desteklemedigi servisler silinecektir diyo.Simdi ben komple1000e gectimmi ne oldu anlamdim? Bilgisi olan arkadaslar yanitlarsa sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: naim@gop

hocam yaş biraz geçti de. Şimdi bu tc no falan bahsetmişsiniz. Bu hangi aşamada yapılır.

Hat taşırken yapacaksınız. 25 yaşından küçük kardeşiniz varsa onu kullanıcı olarak gösterebilirsiniz.
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.