Şimdi Ara

Hürriyet gazetesi 14 kupona Fen Bilimleri YGS Soru bankası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
4.359
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hürriyet gazetesi 14 kupona Fen Bilimleri YGS Soru bankası

• 3022 soru çok iyimiş almak lazım. teşekkürler bilgilemdirdiğin için.
  • eyvallah bende alayım
  • Rica ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Explorer_ -- 20 Ocak 2012; 0:38:11 >
  • tüm dersler mi bu nasıl bir kitap acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: soyut insan

tüm dersler mi bu nasıl bir kitap acaba?

galıba tum dersler.tek bir ders olsaydı ustunde yazardı.genel ygs soru bankası tarzında
  • İnşallah SAMAN kağıdı çıkmaz.
  • Fen bilimleri yayınlarının bastığı kitaplar açık durmuyor kaç tane kitap aldım fen bilimleri yayınlarından baskısı cok kötü orta sayfalara geldiginiz zaman bir elinizle sayfayı bastırarak çözmek zorunda kalıyorsunuz
  • Kalitesiz olur büyük ihtimal
  • quote:

Orijinalden alıntı: efecan117

Fen bilimleri yayınlarının bastığı kitaplar açık durmuyor kaç tane kitap aldım fen bilimleri yayınlarından baskısı cok kötü orta sayfalara geldiginiz zaman bir elinizle sayfayı bastırarak çözmek zorunda kalıyorsunuz

hocam soru kalitesine bakacagına nelere dikkat ediyorsun. Cok istiyorsan git renkli kaliteli basım guvender al...

Explore, sagol kardesim. Almaya gidiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pan-river

quote:

Orijinalden alıntı: efecan117

Fen bilimleri yayınlarının bastığı kitaplar açık durmuyor kaç tane kitap aldım fen bilimleri yayınlarından baskısı cok kötü orta sayfalara geldiginiz zaman bir elinizle sayfayı bastırarak çözmek zorunda kalıyorsunuz

hocam soru kalitesine bakacagına nelere dikkat ediyorsun. Cok istiyorsan git renkli kaliteli basım guvender al...

Explore, sagol kardesim. Almaya gidiyorum.

kitabın yarısına geldiginde görecegim seni
  • Arkadaşlar sizce bu kitap güzel olur mu?
    Fen Bilimleri nin soru kalitesi nasıl?
  • Arkadaslar bu sayfa sadaece bilgilendirmek için açılmıştır.Alıp almamak sıze kalmıs.Herkes 10 kıtaba 200 lıra veremıyecek durumda olabılır.Bu kıtap pıyasa fıyatının yarısına denk gelıyor.ayrıca ole her ınsanda kıtabı açtıgımda durmuyor kapanıyor yok saman baskısı gıbı bır sorun olmaz.önemli olan soru kalıtesıdır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Explorer_ -- 20 Ocak 2012; 20:02:05 >
  • gazetenin bugünkü fiyatı 1 lira galiba, sitesindeki e-gazetede öyle yazıyor. 14 kupon pek de ucuza gelmiyor o zaman.
  • Kampanya devam ediyor mu acaba yarin ki gazetede ilk kuponu bulabilir miyim?
  • Vardır hocam da şundan şüpheleniyorum bu kupon mupon işleri geçmiş yıllarda çok zorluk çıkarıyordu artık durumlar nasıldır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dv6000

İnşallah SAMAN kağıdı çıkmaz.

+1
  • Bu kupon isleri nasil oluyor.? Omrumde hic kupon biriktirmedim. Bilen birisi varsa anlatsinda faydalanalim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sortenner

Bu kupon isleri nasil oluyor.? Omrumde hic kupon biriktirmedim. Bilen birisi varsa anlatsinda faydalanalim.

Katılım için sms yolluyorsun,gazetede yazıyor nasıl yapacağın daha sonra yakın yerdeki yaysat bayisine gidip kuponları verip ürünü alıyorsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: OrganikYazar

quote:

Orijinalden alıntı: Sortenner

Bu kupon isleri nasil oluyor.? Omrumde hic kupon biriktirmedim. Bilen birisi varsa anlatsinda faydalanalim.

Katılım için sms yolluyorsun,gazetede yazıyor nasıl yapacağın daha sonra yakın yerdeki yaysat bayisine gidip kuponları verip ürünü alıyorsun.

tskler. :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.