Şimdi Ara

Hunter x Hunter (2011) (57. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
2.294
Cevap
19
Favori
87.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tebrikler FGT sonunda güncele gelmişsin. Senin bu animeyi izlemeye başlamanı ben sağlamıştım, hatta sıkı sıkı tembih etmiştim 27-30 bölüm bitirene kadar sabret diye, sende başlarda sıkılıp sonradan iyice kapılanlara arasına girdin. Otaku tarzı insanlar olarak benzer düşüncelere sahip olduğumuzdan aynı detayları yakalamak, bunlardan zevk almak gibi duyguları paylaşmak gerçekten çok hoş.
  • Evet senin verdiğin tavsiyeler olmasa devam etmeyecektim. Serinin bu kadar başarılı olacağını beklemiyordum çünkü. Tekrar teşekkürler.
  • Durum için genel bir yorum

Avcı ekibi muhafız dövüşlerinden sağ çıkmayı ikinci plana atarak muhafızları kral dedelerle dövüştüğü sürece tutmayı amaçlıyorlar ama ne kadar süre dayanabilecekler. Morel hem tek başına hem de tam gücünde değil ve krala ulaşmak için yırtınan dövüşü bir an önce bitirmek isteyen bir pouf var karşısında. Diğer tarafta ise youpinin ilk amaç olarak kralın yanına gitmek istememesi büyük avantaj çünkü faiz yeteneği ile aurasının bitmesi oldukça zaman alacak gibi knuckle için sorun yok çünkü gücü devredeyken kalıcı zarar almıyor kendisi ama shoot ne yapacak göreceğiz. Avcıların en avantaj lı olacağı dövüşün pitou ile bizim bacaksızlar arasında olacak dövüş olduğunu düşünüyorum zaten gon çıldırdı çıldıracak, killua da yanındayken bence diğer avcılara göre bir adım öndeler.

• 5 gunde guncele geldim. Karinca arcini hic sevmemistim ta ki pitou gelene kadar. Ozellikle 110-113 arasi cok iyiydi phantom troupe arcini bile geride birakti bence.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

5 gunde guncele geldim. Karinca arcini hic sevmemistim ta ki pitou gelene kadar. Ozellikle 110-113 arasi cok iyiydi phantom troupe arcini bile geride birakti bence.

Hoşgeldin. İyi izlemişsin 5 gün içinde
  • quote:

Orijinalden alıntı: Final Getsuga Tenshou

quote:

Orijinalden alıntı: Wirm

5 gunde guncele geldim. Karinca arcini hic sevmemistim ta ki pitou gelene kadar. Ozellikle 110-113 arasi cok iyiydi phantom troupe arcini bile geride birakti bence.

Hoşgeldin. İyi izlemişsin 5 gün içinde

Agir issizim su siralar Izlemeyenler kesinlikle bir sans vermeli :)

Edit: Bir sonraki Arc hangisi diye merak ettim ve spoiler yedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wirm -- 25 Ocak 2014; 21:07:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kralın kapışması fena olacak
  • 1

Türünün en iyisi diyebilirim tabi ki shounen türünden bahsetmiyorum.Çocuksu anime dedikleri naruto-fairy tail gibi animeler arasında şimdiden tartışmasız en iyisi diyebilirim.Ama shounen diyince de ne bleach'in ne one piece'in yanına yaklaşamaz.Fairy tail'in animesini izledim mangasından devam etmedim.Naruto'yu shipp'de kabuto'ya kadar izledim bıraktım sonra mangadan devam ettim yine bıraktım.Bunu bırakmayacağım gibi duruyor.Farklı bir ekip,gon ana karakterimiz.Sarışın kız bir de gruba yeni dahil olacak beyaz saçlı bir erkek geliyor.Konudan iyi şeyler çıkabilir.Ayrıca paracı eleman gintama'da zenzou'yu seslendiriyor.Tipine ses yakışmış.Git gide daha iyi olmasını bekliyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kurosaki Ichigo*

1

Türünün en iyisi diyebilirim tabi ki shounen türünden bahsetmiyorum.Çocuksu anime dedikleri naruto-fairy tail gibi animeler arasında şimdiden tartışmasız en iyisi diyebilirim.Ama shounen diyince de ne bleach'in ne one piece'in yanına yaklaşamaz.Fairy tail'in animesini izledim mangasından devam etmedim.Naruto'yu shipp'de kabuto'ya kadar izledim bıraktım sonra mangadan devam ettim yine bıraktım.Bunu bırakmayacağım gibi duruyor.Farklı bir ekip,gon ana karakterimiz.Sarışın kız bir de gruba yeni dahil olacak beyaz saçlı bir erkek geliyor.Konudan iyi şeyler çıkabilir.Ayrıca paracı eleman gintama'da zenzou'yu seslendiriyor.Tipine ses yakışmış.Git gide daha iyi olmasını bekliyorum.

birinci bölümden bu yorumu yaptıysan bence güncele geldiğinde hxh ı shounen türünün zirvesindeki serilerle yanyana koyacaksındır. Ayrıca çocukculuktan ziyade izleyebileceğin en karanlık shounenlerden biridir.

• Bahsettiğiniz sarışın karakter Kurapika sanırım. Şimdiden acı haberi vereyim Kurapika erkek. Bu arada başlarda biraz çocuksu gelebilir ama ilerleyen arclarda türünün diğer örneklerinden çok daha karanlık bir atmosfere sahip olacak.
  • Muhtemelen öyledir zaten shounen dünyasında 4'4lük bir anime yok.Bu animenin potansiyelini yüksek gördüm.Beklentimin üstüne de çıkarsa şaşırmam.Şu an da bile benim için çoğu shounen'i sollamış durumda,zaten shounen'lerin başlangıçları çoğunlukla kötü başlar.Hep önerirken ilk 20 bölümü sabret sonra zaten izlersin deriz ama hxh öyle mi,şimdiye kadar başlamadığıma pişman olacakmışım hissi vericek gibi....Seyahat dolu animeleri severim.Bu arada kurapika'nın erkek olmasına şaşırdım.

@Blackleon53

@Chrollo Lucilfer

• Pitou umarım o ölen ufak kızı (adı aklıma gelmedi şimdi) iyileştirip tekrar hayata döndüremez.Çünkü o kız uyanırsa kralı durdurabilir gibi geliyor bana.Kralın ölümüne acımasızca dövüşmesini istiyorum.Şu an kral o sinirle tam dövüş kıvamında.
  • 113

Son bölüm çok iyiydi ya. Pouf olan varya kelebek midir nedir belli olmayan. İğrendim, tiksindim onun yüzünden. Bölüm sonunda Gon'dan siyah aura çıkıyordu sanırım. Son sahne mükemmel ötesiydi. :)
  • 2

Nedense yavaş ilerlediğim bir seri,gün de 1 bölüm izliyorum.

Yaratıkların çift olduklarını anlamıştım Sarışının hala oğlan olduğuna inanmak istemiyorum,bildiğin kız animeyi beğendim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-DDE054007 -- 28 Ocak 2014; 16:06:11 >
  • 114

Bölüm çok iyiydi. Shoot Youpi'ye karşı çok iyi dayandı. Muhafızların en hayvani güce sahip olanıyla dişe diş savaştı resmen. Youpi'nin son yaptığı saldırıyı görünce öleceğini düşünmüştüm. Son anda elleri kullanarak harika bir şekilde kurtuldu. Knuckle'ın duygusala bağlayıp saldıracağını tahmin etmiştim. Saldırmakla iyi de yaptı. Knuckle'dan da beklentim fazla. Vade tekniği işe yarayacak gibi görünmüyor. Umarım sakladığı başka teknikler de vardır.

Bu arada Pouf'un sahnelerini beğenen tek kişi benim sanırım. Bu arada Gon'a dikkat. Adam giderek Dark Side'a yaklaşıyor. Komugi'ye jajanken yaparsa büyük bir şok olur.

• Bence bu seri oldukça güzel 114 çıktı sanırım ama türkçe altyazılı bölüm bekliyorum.Eğer devam ettirilirse naruto one piece ayarında bir anime olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kurosaki Ichigo*

2

Nedense yavaş ilerlediğim bir seri,gün de 1 bölüm izliyorum.

Yaratıkların çift olduklarını anlamıştım Sarışının hala oğlan olduğuna inanmak istemiyorum,bildiğin kız animeyi beğendim.

Daha bir şey görmedin. İlk 20 bölümü izle hele

• Yine göz açıp kapayana kadar bitti bölüm.
    Gon fena gaza geldi. Bu gazla pitoudan kebap, kraldan da rosto yapar gibi geliyor.
  • 3

Anime iyi gidiyor,avcıların modellemeleri iyi olmuş.
  • serinin en kötü yanı sürekli anlatıcı giriyor bence karakterler konuşturulsa daha zevkli olacak gibi. olayların akışı ve dövüşlerde güzel :)
  • 
Sayfa: önceki 5556575859
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.