Şimdi Ara

Hunter Prey Doomsday vs King Thor(Bloodlusted) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.021
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: pes2012forever

İsterseniz şu versiyonları içinde yorumlayın vs'yi.

Old King Thor

Necro Thor

Rune King Thor
    Üçü de alır bence

Vs ye gelirsek HPD

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Green_Lantern kullanıcısına yanıt
    Aynen. Fazladan elinde gorr un kılıcı var :)

• pes2012forever kullanıcısına yanıt
    Old king thor =odin gibi birşey.Biraz daha güçludur ama aralarında çok fark yok dediğim gibi.

Galaktus ise>>> odin.

Necro sword odinin yendiği galaktus ise dünyayı yemek isteyen bir galaktustu.Burdan çok da tok olmadığını anlayabiliriz.Ayrıca necro swordu 1milyon tanrının gücü taşıyordu.Yinede kolay bir vs olmadı thor için.Ayrıca necro king thor, rkt'den güçlü olabilir bundan pek emim değilim.Kısacası

Odin<okt<<Aç galaktus<nkt<rkt<<orta toklukta galaktus.

• Shrimp6 S kullanıcısına yanıt
    Nkt, rkt den güçlü değil.

Ayrıca dediğim gibi, okt ile nkt aynı kişi. Nkt de tanrı kasabı gorr un kılıcı vardı. Galactus u yenmek çokta zor olmadı onun için. Okt zaten odin den üstün. Odin bile galactus a çok yakın seviyede. Yani galactus >> okt diye bir durum yok..

Not: Galactus her zaman açtır.

Odin galactusa çok yakın seviye de değil hocam.

Galactusun açlıkdan güçsüz düşmüş haline aç galactus deniyor. Beslenip Enerjisi olan ve gücünün düşmediği vakte de orta tok galactus denir.Full tok galactus var ama bu hiç olmadı sadace teoride var.

Diğer dedikleriniz de bilgi sahibi değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 7 Kasım 2018; 11:5:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pes2012forever

Nkt, rkt den güçlü değil.

Ayrıca dediğim gibi, okt ile nkt aynı kişi. Nkt de tanrı kasabı gorr un kılıcı vardı. Galactus u yenmek çokta zor olmadı onun için. Okt zaten odin den üstün. Odin bile galactus a çok yakın seviyede. Yani galactus >> okt diye bir durum yok..

Not: Galactus her zaman açtır.
    Nkt Galaktusa tüm bloodlusted lıgı ile son umut olarak saldırdı.Galaktus ise zaten sen beni öldürrmezsin kozmik denge bozulur modunda idi.Arada mentalite farkı da vardı anlayacağın.Eşit standartlarda bile değildi mücadele.

Odinin galaktusa yakın olması gibi bi durum söz konusu bile değil.Galaktus>>standart calestiel>>odin

Aç galaktus acil gezegen yemeye ihtuyacı olan,savaşta açlığının sınırladıgı galaktus.Orta toklukta galaktus birkaç gezegen yedikten sonra savaşta açlık sıkıntısı çekmeyen galaktus,full fed ise(normalde böyle bi durum olmadıgını bizde biliyoruz) diğer formlarındaki gücü göz önüne alınarak düşündüğümüz tahmini olarak gücünü ele aldığımız bir karakter.Çizgi romanların birinde galaktusun açlıgınun tamamen kapanması durumunda(yani tam olarak doyarsa) eternty ile aynı seviye olduğunu okumuştum.

Rkt>nkt diyemezsin.Bunu ispatlayan bir gösterimi yok.Sadece omniscience veya nigh-omniscience dediğimiz bi durumu var rkt'nin.Sadece bu durum 1 milyon tanrının gücüne sahip old king thordan(yani necro king thordan) güçlü olacagını göstermez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Shrimp6 -- 7 Kasım 2018; 11:30:19 >

Nkt 1 milyon tanrının gücüne falan sahip değil. Abartmayalım. Nerde duyduysan yanlış. Eski Sentry'e de 1 milyon güneş patlaması gücünde diyorlardı, ama nerde ? Alakası yok..

Nereye diyemezsin? Rkt zaten Thor'un gelip gelebileceği en üstün formu. Hikayeden anla.

Biliyoruz az aç ve çok aç olduğu durumları. Galactus her zaman açtır diyorum ben. Full feed diye bir şeyde olmadı. Eternity ile eşit olabileceği tek formuda LB Galactus'tur.

Odin, galactus'a yakın bir karakter. İkiside galaktik-multi galaktik arası seviyedeler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 7 Kasım 2018; 12:19:22 >
  • Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    Cidden aç ve tok nedir onumu açıklıyorsun

Ben diyorumki adam her zaman aç, gerektiği kadar yer, doymak için değil. Bazı durumlar hariç hep bu seviyede gezer. Yani özel durumlar dışında açlıktan sürünmez.

NKT hikayesindede normal durumundaydı. Yine her zamanki açlığında.
    Ben ilk yorumunuzdan başka bir anlam çıkardım hocam o yüzden açıklama gereği duydum.

Neyse odin ve galactus aynı seviyede değil hocam odin zorlasa multi galaxye çıkıyor galactus ise hiç zorlanmadan multi galaxy++ biri.

Zaten odin ile karşılaşmasında hiç tınlamıyordu sonra odin atak yapıp kafa attı galactus sadece anlık bayıldı ondan sonra ise odin ünlü odin uykusuna daldı.

Yani Galactus >>> Odin denilebilir.
    Odin, beslenmemiş Galactus'u yakalarsa yener. Ki buda karakterin zayıflığı. Yok tok olsaydı bilmem ne mi diyeceğiz. Arada çok fark yok. Galactus'un bir iki dünya az yemesine bakar olay.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 7 Kasım 2018; 12:8:51 >
    Galactus aç çok olmuyor zaten elçilerin amacı adamı doyurmak. Bir tehlike yaklaştımı da kozmik farkındalığından bu olayları algılıyabiliyor.Tyrant geldiğin de algıladı ve hemen elçilerini toplayıp Çok büyük bir gezegeni yedi. Yani yazar objektif yazarsa galactus tehlikeyi sezip beslenebilir.

Ayrıca kafa atma mezusu açken gerçekleşti diye biliyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gerçek bilgi -- 7 Kasım 2018; 12:16:20 >
    Senin yazdığın yorumlarda 360 derece dönüyor yeri gelince he. Daha geçenlerde Odin, Galactus'a kafa atarken Galactus tok halindeydi yazıyordun.

Orada her zamanki halindeydi galactus. Özellikle aç değil.
    Başkası ile tartışırken orda aç olduğunu söyledi. C.vıne de ise full tokdu yazıyor ama bunun olmasının imkansız olduğunu sonradan öğrendim.

Her zamanki halinde olsa bile tınlamıyor yine odin zararlı çıkıyor.
    Tınlamıyor değil bayılıp gezegene düşüyorlar. Sonra odin ayılamıyor doğru düzgün. Galactus ayılıyor.

Zaten orda neden aptal gibi kafa atıyor, büyü güçlerini kullanacağına bilmiyorum. Bu şekilde yenemez galactus'u.
    Tınlamıyor derken saldırıdan önce bir şey yapmıyor. Sabit obje gibi duruyor adam. Yoksa saldırı yapsa odin zaten kafa atamazdı.

Öyle bakarsak galactus hiç bir gücünü kullanmıyor ama sonunda yine o kazanıyor.
    Yenemez.Öyle bir ihtimal yok.Nerde gördüysen veya duyduysan yanlış.Çok aç oldugu durumda bile tüm gücu ile kafa attı odin galaktusa ama odin uykusuna girdi sonuçta.Ayrıca 3 skyfatherın galaktustan zayıf calestiela çizik atamadıgı durum da mevcut.

1milyon tanrıyı katletmiş vaziyette bir kılıç var ortada.1 milyon tanrı gücünde olmayabilir fakat her öldürdügu tanrı için güçleniyor.Bu daha doğru bir ifade oldu.Çünkü her öldürdügu tanrıyı direk gücüne katmıyor o konuda haklısın.

Hunter Prey Doomsday vs King Thor(Bloodlusted)

Rkt thorun olulaşabileceği son sınır olabilir ama nekrosword thoru da aşan bir silah.Bu yüzden necro king thor >rkt olabilir.

Kazanır tabi, Odin naptıki? Kafa attı resmen. Daha kötü saldıramazdı. Destroyer Armor'lu, Gungnir'li, akıllıca savaşan bir Odin, Galactus'u çok hırpalar.
    Kafa attı da galactus hiç bir şey yapmadı. Adam sadece durdu. Destroy filan işin içine sokacaksak Ultimate Nullifierlı galactus odini tahriden siler.
    Şu kafa attığı hikayede Galactus'un çok aç olduğunu nereden biliyorsunuz?
    Destroyer armor olmasın. Zaten o şekilde nigh-universal oluyor adam. Yine hırpalar.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.