Şimdi Ara

Hulkun gücü nasıl (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
1.493
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Hala aynı şeyi diyor .. Duvara anlatıyorum .. Hadi birader ikile sen ..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ComicsCİ

Hala aynı şeyi diyor .. Duvara anlatıyorum .. Hadi birader ikile sen ..

Anlatıysounda boş anlatıyosun. WWH, sentry solar system yazınca güler millet yabancı forumlarda

Bu arada WWH'ninde sentry'ninde solar system'lik bi feati yok zaten. Sen neye dayanarak bunu söylüyosun anlamadım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi pes2012forever -- 13 Şubat 2018; 11:42:9 >
  • Arkadaşlar karekterimi yorumlayın sonra bunu cevaplayın lütfen birkez hulkun en güçlü hali ne WWH falan değil en güçlü hali OOA hulkdur buda marvelin bir çizgi filmde izledim odin - dr strange - galactucus - silver surfer - ve thanos ( thanosu zorla yaptırıyorlar ) sonsuzluk taşlarını yok etmeye çalışırlar bu girişimi asgartda yaparlar sonunda her kez gücünü verdiğinde sonsuzluk taşları patlar kahramanlarımızla beraber evrenin yarısı yok olur dünyada ise düzen bozulur havalar soğar okyanus donar sonunda OOA gelir dünyaya yaşayan kahramanlardan thor hulk ironman OOA yı karşılar OOA çok sinirlidir ve hepsini cezandıracağını söyler thor ise çekicini atar ve OOA nın içinden geçer OOA güler hulk öne atılır ve OOA ya gerçek bir kavga istediğini söyler OOA boyut yaratır hulkuda boyutun içine gönderir arkasındanda kendiside gider ve hulkla döv0şür hulk sonunda yenilir fakar OOA hulku cesareti ve gücünden dolayı tebrik eder ve yeni sonsuzluk taşlarını yapar ve hulka verir bundan sonra evreni hulkun koruyacağını söyler ölen kahramanları canlandırır evreni düzeltir ve gider hulk ise gücü fena artar bu hulkada OOA hulk denir bu hulkda rkt thora ve CA süpermane tek atacak güçtedir

• Arkadaşlar neden kimse sıçan adama cevap vermiyor doğrumu yoksa doğruysa veya saçmaysa yazın inanmaya başlıcam nerdeyse

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.