Şimdi Ara

Hulk vs Süperman (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
365
Cevap
0
Favori
9.975
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hocam arkadaş hulku süpermanle bir tutuyor. bırakında bizde biraz tokatlıyalım neyse iyi bir tokatlayıp yolladım.
  • umutcicen U kullanıcısına yanıt
    Superman IMP diyorlar zaten, blokladım bunların hepsini. Adam diyor ki al link featlerine bak giriyorum okuyorum bildiğim featler zaten. Adama youtube ve Quora linki atıyorum hangi çizgi romanda geçmiş verdiğim featler diye adam girmeye tenezzül etmiyor.
  • Düşüncene saygım var fakat ben ne zaman adres ver telefon ver gibi bişey yazdım ?? Ya da ölümüne supermanı nerde savundum ? O ölümüne sayılmıyor işte feat atıyorum olmayan bişeyi söylemiyorum.

Marvel konusunda senden bilgili değilim fakat DC konusunda bilgili olduğuna eminim (aşağılama olarak felan anlama)

Thanos Supermanı 3 yumrukta öldürür diyodun baksana. Bu fanboyluk olmuyor mu ? Neyse amacım konuyu Superman vs Thanos konusuna çevirmek değil çok sıkıldım o konudan.

Benimde düşüncelerim bunlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: eskilerdenim

hocam arkadaş hulku süpermanle bir tutuyor. bırakında bizde biraz tokatlıyalım neyse iyi bir tokatlayıp yolladım.
    Kimin fake hesabısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Townley

Superman IMP diyorlar zaten, blokladım bunların hepsini. Adam diyor ki al link featlerine bak giriyorum okuyorum bildiğim featler zaten. Adama youtube ve Quora linki atıyorum hangi çizgi romanda geçmiş verdiğim featler diye adam girmeye tenezzül etmiyor.
    Ben size zamanında demiştim. Benden size tavsiye uğraşmayın şunlarla.

• Dediğim gibi, bilgilendirmeye çalışanı bile fanboyluk yaparak geri yansıtıyorlar ise yapacak pek bir şey yok.
  • Gerçek Bilgi o

• quote:

Orijinalden alıntı: Kangal-

Gerçek Bilgi o
    Görünüşe göree senden birinin fake hesabısın.

Gerçek bilgi o değil. O olsa bile sen nerden biliyorsun?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MichaelTownley -- 13 Ağustos 2018; 11:47:39 >
  • ben gerçek bilgiyim hocam
  • quote:

ben gerçek bilgiyim hocam
    Gerçekten eskilerdensin

Herkes ban yemiş neredeyse gördükçe kahkaha atıyorum

• Michael Townley kullanıcısına yanıt
    kardeşim senin ağır mental sıkıntın var onu bir düzelt
  • fanboy tokatlamağın cezası ne yapacaksın işte
  • Ben Hopeyim o da gerçek bilgi. Sen gidip abilerine şunları banla demişsin çok ama çok belli.

• Kangal- K kullanıcısına yanıt
    forum da şunu banla diyince banlamıyor. bir suçun olması gerek. uyarı listene gir bak. ben baktım acayip kabarık normal yani

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eskilerdenim -- 13 Ağustos 2018; 11:55:35 >
  • Tanıdığı varsa yapar. Doğru o da var uyarılar vs.

Neyse ben bu forumda daha fazla takılmayacam.. Arada sırada uğrarım iyi günler.

Zaten hangi forumda olacağımı biliyosun

• quote:

kardeşim senin ağır mental sıkıntın var onu bir düzelt
    Hayırdır Dünya'nın Umudunun tarafına mı geçtin?

• ne tarafı anlıyamadım ? hulkun gücü sınırsız zanneden kişinin mental sıkıntısı vardır. süpermani sundipple universal yapmaya benziyor
  • Kangal- K kullanıcısına yanıt
    tanıdığı varsa yapar diyede bir şey yok. yetkilileri şikayet etmek için adres filan vardı herhalde oraya şikayetini yazabilirsin. ben çok uyarı almışım o yüzden banlandım.

sizede iyi günler.
  • quote:

ne tarafı anlıyamadım ? hulkun gücü sınırsız zanneden kişinin mental sıkıntısı vardır. süpermani sundipple universal yapmaya benziyor
    Tamam anladım. Mental sıkıntı falan diyorsun da başka bir ban da kapıda

• banlanmaktan korkmuyorum. ayrıca mental sıkıntı dedin diye banlanmazsın. benim başımı yakan dc fanboylarının çıldırması adlı konu oldu. konuyu bile silmişler
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.