Şimdi Ara

Hulk vs süper man

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
84
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hulk vs süper man kavgasında tahminimce hulk alır fakat berabere de kalabilirler hulk fena güçlüdür süper man çok hızlı olduğunu dıydım fakat izlediğim batman ve süper man de batmanden dayak yiyordu madem o kadar hızlı ve güçlü 1 dk da batmani dövebilirdi ayrıca özel güçleride var peki nasıl batmanden dayak yiyor hulk ise övüldüğü kadar icraatıda var bir çizgi film de avengers üyelerinü dövüyor du başka bir çizgi filmde de odini dövdi thoru zaten döver odini dövdüyse ayrıca süponun icraatını daha görmedik madem o kadar güçlüydü batman nasıl dövdü bazı konularda süpo fanları yazmış eliyle kara delik taşımışta bilmem kaç ağırlık kaldırmışta hulku tek eli bağlı dövermişte onu yazan arkadaşlar gelsin de bana batmanin nasıl dövdüğünü söylesin yok batman kriptonu kullanıp dövdüde demeyim kriptonu çıkarmadan süponun 2 yumrukla işi bitirmesi lazımdı ben hulk alır diyorum süpoyla dövüşünde bazı arkadaşlarda gelip CA süpo döver demeyin ben klasik süpoyla klasik hulku karşılaştırıyom beniö fikrim hulk alır

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.