Şimdi Ara

Hulk mistik gücler hariç herkezi döver

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
356
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Hulkun karşısına bir düşman koyunda tartışalım mistik filan koymayın süper man demeyin onu iron man bile döver thor derseniz uzun bir dövüş olur yenilmezler 1 de hulk aldı thor ragnorogta thor aldı en fazla beraberlik olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• tm

• Objektif değisin senle uğraşamam

• quote:

Orijinalden alıntı: Gerçek bilgi

Objektif değisin senle uğraşamam

Cahille muhattaba girilmiyorki işte böyle oluyor.

5 kişi aynı şeyi söyler yine gider hulk çizgi filmde odini dövdü der bu cahil
  • pes2012forever kullanıcısına yanıt
    küçüğüm küçüğüm git araştır dedim gene boş gelmişsin
  • kardeş hulkun zaten mistik gücü var.wbh haliyle etrafına gama ışını yayabiliyor.bu ışın evrendeki en güçlü enerji diye biliniyor.ama filmlerde bu özelliğini göstereceklerini zannetmiyorum.thorunda mistik gücü var zaten.avengers ta hulk thoru hiç zorlanmadan tepelemişti.ama ragnarokta bir şey yapamadı.yönetmen neden senaryoyu böyle karmaşık ilerletiyor anlamadım.herhalde thorun kendi filmi olduğu için adamı biraz pohpohlamak istemişlerdir
  • Katılıyorum dodtum yenilmezletde zorlanmadan hulk thoru yeniyordu ragnoyogta thor yendi babası öldüya acısı vardı yönetmen o yüzden hulka dayak yedirmiştir fakat hulk alır bir çizgi filmde hulk odini dövüyordu asgardda mistik derkende thanos IG gibi kadtettim veya OOA gibi

• quote:

Katılıyorum dodtum yenilmezletde zorlanmadan hulk thoru yeniyordu ragnoyogta thor yendi babası öldüya acısı vardı yönetmen o yüzden hulka dayak yedirmiştir fakat hulk alır bir çizgi filmde hulk odini dövüyordu asgardda mistik derkende thanos IG gibi kadtettim veya OOA gibi

hulkun odini dövdüğü çizgi filmi bulup linkini atar mısın? acayip merak ettim.hulk vs thor diye bir çizgi filmde hulk thoru asgardda öldürmüştü.ama odini yendiğini ilk defa senden duydum.aşırı merak içindeyim çizgi filmin linkini atarsan çok sevinirim.

bu arada avengers 3 te thanos geliyor.filmin 2. partında belki hulkla kapışır.o zaman görürüz thanosu yenip yenemeyeceğini.zaten wbh formu galactusla eş değer tutuluyor.ama şimdiye kadar çizgi film ve filmlerde hulk hiç bir zaman wbh formuna dönüşmedi.10 yıl sonra belki görme imkanımız olur.

• İxle burdanhttps://youtu.be/6TJWlSZhTVE

• quote:

İxle burdanhttps://youtu.be/6TJWlSZhTVE

vay bee odin en güçlü ilk 10 da yer alan bir karakter.ama hulk onu bildiğin yumruklaya yumruklaya dövmüşhulka olan sevgim biraz daha arttı.ama o çizgi filmde hulkun odini yenerken kullandığı kırmızı ışıklı çubuk ne? onu anlamadım

• Galiba onu sinir eden şey oydu bir çizgi filmdede hulk yenilmezleri dövüyordu

• Şu çizgi filmide izle sonuna kadar hulk thoru dayak delisi ediyor

• Göndermemişim yukarıda çizgi filmi pardon

https://youtu.be/r1UkfAsSdXk

Burda hulk thoru dayak delisi ediyor

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    gönderdiğin çizgi filmi biliyorum.hatta 4-5 kere izledim.2009 yapımı animasyon filmi.hulk vs thor.loki hulku kontrol ederek thoru yenmeye çalışıyor sonra hulk serbest kalıyor thoru öldürüyor asgardı yıkıyor vs vs.hulkun yenilmezleri yendiği çizgi filmide izlemiştim.ordada hulk thoru yeniyordu.ama bütün bunlar boş.çünkü herkes filmleri izler filmleri bilir.e filmdede thor yendiğine göre herkes thoru daha güçlü bilicek.çizgi film ve çizgi roman takip edenler dışında tabi.ragnarokun yönetmeni yaktı hulkuama eğer ragnaroktaki kapışmada thorun karşısında 2003 yılındaki eric bananın hulku olsaydı thor tahtalı köyü boylardı.2003 teki film hulku ve hulkun gücünü en iyi aktaran yapımlardan birişimdi bazıları edwardın hulku çok daha iyiydi diycek eminim.ama edwardın hulkuda kendi filminde abominationa yeniliyordu.2003 teki hulk hiç bir şeye yenilmedi

• Haklısın insanlar genellikle filmlere bakıyor öyle karşılaştırsak bile hulkla thor berabere kalır çünkü yenilmezlerde hulk thoru dayak delisi ediyordu ragnorogtata thor aldı en fazla berabere olur dikkat ettiysen ragnorokta jeti hulk en güçlü yenilmez olarak açtı yani hulk en güçlü yenilmez filmlerde hulku küçültüyorlar nedeni bence hulk gerçek gücünü yapsalar film bütçesi artar o yüzden animelerde hulkun gerçek hallerini görüyoruz ayrıca ragnorogta dövüşü düzenliyen adam thora elektrik vermeseydi hulk bence sonunda alırdı çünkü sinirlendikçe güçleniyor ragnorog dövüşünde thoru bayıltmasalardı dövüşün sonucu hulk alacaktı

• Gerçek bilgi kullanıcısına yanıt
    thor yıldırım tanrısı ama elektrikle bayıltılabiliyor.filmin saçmalığına bakthorun helayı yendiğini hulkunda surturu yendiğini gösterebilirlerdi.fragmana bakınca ben öyle düşünmüştüm.filmi yapan hangi kafayla yapmış anlamadım.galiba en çok hayal kırıklığına uğratan marvel filmlerinden.ayrıca thorun karşısında 2003 teki hulk olsaydı berabere kalacaklarını düşünmüyorum.thorun hiç şansı olmazdı.çünkü 2003 teki hulk filmi en yüksek bütçeli hulk filmlerinden.hulkun gücünü paraya kıyıp gerçek anlamda yansıtan bir film.izlemediysen izle.hulk tek başına Amerikan ordusunu yerle bir ediyor.2003 teki hulk ragnarokta olsaydı ortada ne thor kalırdı ne surtur nede hela.
  • Dediğin filmi çok önce izledim o bile hulkun gerçek gücü değildir çünkü hulkun gücü nerdeyse sınırsız sinirlendikçe güçleniyor zaten thorla hulku karşılaştırmak bile saçma hulk thorun babası odini dövdükten sonra rkt thor da dahil döver tabi klasik hulkla rktyi karşılaştırmayın hulkunda en güçlü haliyle karşılaştırın

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.