Şimdi Ara

HUKUK KAZANMAK ( ANA KONU ) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
2
Favori
1.872
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • matematiğim lys sınavı dışında çok iyiydi.türev integralden özel ders almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lime_

matematiğim lys sınavı dışında çok iyiydi.türev integralden özel ders almıştım

matematiğimin de pek parlak olduğu söylenemez ' Burdada böyle dediniz ama?
  • Katiliyorum digerlerine ygs'niz 10-15 bin olsun lys mati da fazla dokulmeden atlatin edebiyat falan o kadar etkilemiyo cidden ilk 6-7 binde olursunuz. Okul puani da onemli tabi.
    Ygs5 5bindi benim sayisalim ama edebiyat calisarak girdim 5-6 gun
    Edebiyat 44d-12y
    Cografya 18d-6y
    Yine de tm siralamalarim 2-3 bin arasinda

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • lys sınav sonucum iyi değildi demek istemiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: idk18

Katiliyorum digerlerine ygs'niz 10-15 bin olsun lys mati da fazla dokulmeden atlatin edebiyat falan o kadar etkilemiyo cidden ilk 6-7 binde olursunuz. Okul puani da onemli tabi.
    Edebiyat 44d-12y
    Cografya 18d-6y

Okul puanı 40 41 Civarı gelecek kaç k atar?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hukukcuk

quote:

Katiliyorum digerlerine ygs'niz 10-15 bin olsun lys mati da fazla dokulmeden atlatin edebiyat falan o kadar etkilemiyo cidden ilk 6-7 binde olursunuz. Okul puani da onemli tabi.
    Edebiyat 44d-12y
    Cografya 18d-6y

Okul puanı 40 41 Civarı gelecek kaç k atar?

O kotu iste benim 51-52 geldi yine de 200 kisi geri atti tm'de. Gerci gordugun gibi edebiyat ve cografya netlerim yerlerde gercek bi tmci daha iyi netler yapar zaten ordan kurtarirsin okul puanini. Ki benim siralamam 2-3 bin, bildigim kadariyla ankara hukuk 5-6 bin istanbul hukuk 7-8 binle aliyo. O okul puaniyla da gelirsin yani buralara. Bu seneye bakarak tahminim 40 obp 5bini 7bine atabilir

• o kadar atmaz galiba ya 1k 1.5k anca değilmi? Peki Ed. Coğrafyayla bu açığı kapatabilirmiyim. Hedef istanbul hukuk
  • quote:

o kadar atmaz galiba ya 1k 1.5k anca değilmi? Peki Ed. Coğrafyayla bu açığı kapatabilirmiyim. Hedef istanbul hukuk

Valla ne kadar attigi konusunda @Rotarian arkadas yardimci olsun onu da o civarlarda atti diye hatirliyorum.
    Kapatirsin iste edebiyat cografya ile benden kotu ygs ve lys mati olan tmci arkadaslarim ortalama edebiyatta 4-5y cografyada da 3-4 y ile 2-5 bin arasinda oldular hep hamda.

• quote:

quote:

o kadar atmaz galiba ya 1k 1.5k anca değilmi? Peki Ed. Coğrafyayla bu açığı kapatabilirmiyim. Hedef istanbul hukuk

Valla ne kadar attigi konusunda @Rotarian arkadas yardimci olsun onu da o civarlarda atti diye hatirliyorum.
    Kapatirsin iste edebiyat cografya ile benden kotu ygs ve lys mati olan tmci arkadaslarim ortalama edebiyatta 4-5y cografyada da 3-4 y ile 2-5 bin arasinda oldular hep hamda.

Sağol dostum sen yazın neler yaptın? Şu mat1 Nasıl çalıştın MAT2 Nasıl çalıştın?
  • quote:

quote:

quote:

Sağol dostum sen yazın neler yaptın? Şu mat1 Nasıl çalıştın MAT2 Nasıl çalıştın?

Mat1 de konu eksigim yoktu bolca soru cozerek calistim. Zor soru cikmaz diyenlere aldirma artik her sey cikiyo. Yapamadiklarimi hep kesip sordum.
    Yazin lys mat icin limit ve turev calistim guray kucuk ve celal aydindan. Ygs sonrasi bana baya + saglamisti.

• quote:

quote:

39 obp 4.3ten7.3e atti tm2de. Seneye daha cok atar.undefined

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Rotarian -- 27 Temmuz 2013; 14:31:04 >
  • Derse eylülde başladım. Başladım dediğim de dersleri düzenli dinlemeye falan başladım. lys matta 80de 30 net yaptım toplam, 10bininci oldum anadolu hukuktayım. zor bi şey değil yani

Edit: Yalnız şimdi okudum bütün mesajları mat1den 10-11 net yapıyorum demişsin o baya sıkıntı. benim ygs iyiydi ondan lys sıkıntı olmadı. türkçe sosyal fena değil fene zaten hiç çalışmana bile gerek yok. çalışsan da zaman kalmıyo zaten sınavda o yüzden fene çalışacağın zamanı mata ayır. hiçbi şey yapmasan da matematiğe deli gibi abanman lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi justiss -- 27 Temmuz 2013; 14:44:09 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GangsterParty

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: GangsterParty

quote:

Arkadaşlar 12 sınıfa geçtim başladım ygs çalışmaya fakat korkuyorum hukuk kazanmak cokmu zor kazananlar nasıl kazandı yazın neler yaptı? MAT1 MAT2 Nasıl hallettiler.

yeterli zekaya sahip birisi için gayet kolay bişey hukuk kazanmak,tıpın yanında falan çocuk oyuncağı

Tıpla karşılaştırmanı anlamadım birisi sayısal birisi eşit ağırlık nasıl aynı kefeye koydun ki

tamam işte tıpçı adam hepsini fulle yakın yapmak zorunda ygs lys falan,hemde fizik matematik biyo kimya geo hepsi zor zor dersler ama hukuk kazancak adam ygsde 400 falan alsa 30 mat 10 geo 40 edeb 15 cografya yapsa ortalama bi okul puanıda olsa giriyo hukuga, 1 sene boyunca sadece matematik geometri falan oluyo son 2 ay edb calısıyolar, zaten 1 senede matematik yapamayan adamdan bişey olmaz

eskidendi o fule yakın yapmalar.ben bu sene tıpı kazandım lys fen toplam yanlışım 16

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.