Şimdi Ara

Hukuk kazanabilir miyim?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar abiler, ablalar ve kardeşler sizlerin bugün bana öneride bulunabileceğiniz bir konuyla gelmek istedim. Lise son öğrencisiyim ve grafik ve fotoğraf bölümünde okumaktayım. Ben lise hayatımda hiç çalışmamış "lise bitse de kurtulsam" diyenlerdendim. Ve tabi vazgeçilmezim bilgisayar oyunları bağımlısıydım taa ki 42 gün süren bilgisayar oyunlarından uzak tatilim benim aklımı başına getirene kadar. Ben yaklaşık 2 yıldır hukuk istiyorum fakat benden bi şey olmaz diyerek umudumu yitirip tekrar bilgisayar oyunlarına yöneliyordum fakat bu yıl biraz farklı oldu nedense içimde öyle bir ders çalışma isteği var ki inanılmaz mesela bugün 3 saat çalıştım saat daha 13.50 ve ben ortalama bi 3 saat daha çalışırım. Anlayabilmemde sorun yok fakat temelim hiç yok, kendime bir program çıkardım üniversite go adlı siteden tm3 e göre ve çalışmaya başladım. Sizlere asıl sorum geliyor daha ne yapabilirim, günlük 4 5 saatlik çalışmayla 9 ay kalan lys sınavında hukuk tutturabilir miyim? Sizin burada yazacaklarınız benim için çok değerli, lütfen tavsiye, öneri ve eleştrilerinizi bekliyorum. Teşekkürlerimi sunuyorum hepinize, beklemedeyim.

( forumda 2. Konu açışım bir yanlışım var ise özür diliyorum. )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrInterpreter -- 15 Eylül 2017; 16:5:17 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @icvism , size ulaşabileceğim başka bir sosyal medya hesabı var mıdır? Forumdan pm atamıyorum telefonun onay kodunu giriyorum fakat hata veriyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrInterpreter -- 15 Eylül 2017; 16:5:41 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu tip konuları ygs/lys bölümüne açman lazım
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.