Şimdi Ara

Hukuk için LYS'NİN önemi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
3
Favori
1.978
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    zaten 15 soru mat1 den çıkıyor
    limit türev integral ötf falan eklersen 30 garantilersin biraz da 11.sınıf konuları parabol çalış yaparsın inan ygs den daha kolay
  • hocam lys geometri napicaz asıl gözümü o çok korkutuyor. Sadece üçgenden kaç soru gelir mesela ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TonyStark99 -- 27 Aralık 2016; 1:24:24 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: muhammeddemir23

hocam lys geometri napicaz asıl gözümü o çok korkutuyor. Sadece üçgenden kaç soru gelir mesela ?

kardeş üçgen temel konudur diğer konuların içinde hep göreceksin(analitikte bile)
    ha sadece üçgen konusundan taş çatlasa 5-6 sor çıkar
    kolaydan zora tarzı bir kitap al video izleye izleye ilerle
  • up
  • poyrazoğlu kullanıcısına yanıt
    çukurova tavsiye edermisin şuan hukukta üniversite önemlimi sence
  • Ne olmak istediğine, hedeflerine bağlı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz ispatlar en azindan arkadaslarin icini rahatlatir , dusunceli davranis .

• eyvallah kardaşım
  • Fakülteden beklentilerin nedir kardeşim? İlerde ne olmak, ne iş yapmak istiyorsun? Çukurova hukukun eğitimi Nasıl sınav sistemi Nasıl?

• hocam başka bir üniversitede ingilizce siyaset ya da uluslararasi ilişkiler düşündünüz mü?

• quote:

Orijinalden alıntı: OMYZ

Fakülteden beklentilerin nedir kardeşim? İlerde ne olmak, ne iş yapmak istiyorsun? Çukurova hukukun eğitimi Nasıl sınav sistemi Nasıl?

kardaşım öncelikli hedefim mezun olabilmek çünkü bölüm çok zor
    dersler senelik çan sistemi vs var
  • quote:

Orijinalden alıntı: gandalfin babasi

hocam başka bir üniversitede ingilizce siyaset ya da uluslararasi ilişkiler düşündünüz mü?

hiç düşünmedim
  • quote:

Orijinalden alıntı: poyrazoğlu

quote:

Orijinalden alıntı: OMYZ

Fakülteden beklentilerin nedir kardeşim? İlerde ne olmak, ne iş yapmak istiyorsun? Çukurova hukukun eğitimi Nasıl sınav sistemi Nasıl?

kardaşım öncelikli hedefim mezun olabilmek çünkü bölüm çok zor
    dersler senelik çan sistemi vs var

Fakülteye girdikten sonra bir şekilde mezun olunulur diye düşünüyorum. Önemli olan mezuniyetten sonrası bence hocam. Çan varsa iyidir çok zor değildir herhalde ders geçmek

• Büyük gün geldi çattı.. Hocam ben geçen sene 32 net türkçe 25 net sos 25 net mat 8 nette fen yapmışım fotoğrafı görünce şaşırdım neredeyse aynı netleri yapmışız :)

2016 çok kolay geldiği için yarın ki sınavda zor sorma şansları biraz daha yüksek dimi hocam?

• quote:

Orijinalden alıntı: erenay76

Büyük gün geldi çattı.. Hocam ben geçen sene 32 net türkçe 25 net sos 25 net mat 8 nette fen yapmışım fotoğrafı görünce şaşırdım neredeyse aynı netleri yapmışız :)

2016 çok kolay geldiği için yarın ki sınavda zor sorma şansları biraz daha yüksek dimi hocam?

hiç belli olmaz
    geçen sene de herkes zor olacak diyordu kolay çıktı
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.