Şimdi Ara

HUAWEİ WATCH KULLANICILAR KULÜBÜ (49. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.024
Cevap
22
Favori
56.926
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam inanın apple'ın akıllı saati daha kötü. seri 4'ü çok övüyorlar ama 15 saatte %40 oluyorsun
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Apple zaten sevmiyorum ve istemiyorum. Ayrıca pahalı saatleri hiç gerek yok :)
    Ben Gt ile Verge arasında gidip geliyorum açıkçası
  • nemkate kullanıcısına yanıt
    Size tavsiyem Galaxy Sport :)
  • LGatakan kullanıcısına yanıt
    Şarjı fena değilmiş :) Saat üzerinden mesajlara cevap verme imkanı var mı hocam?
    samsung gear s2 kullanırken samsung dışında bir telefon markası ile eşleştirdiğim zaman gelen aramalarda sadece reddetme butonu çıkıyordu. Acaba gear sportta hem cevaplama hem reddetme mevcut mu ?
  • nemkate kullanıcısına yanıt
    Maalesef saat üzerinden mesajlara ancak ingilizce cevap mevcut. Türkçe'yi anlamıyor. Ama yazarak cevaplayabiliyorsunuz. Yazmak zor değil. :(

Benim Gear Sport önermemin sebebi uzun zamandır saati kullanmam :)

1) Sürekli kalp ölçümü yapabiliyor.
    2) Tizen şuanda saatler içinde en iyi ikinci işletim sistemi. En iyisi Apple'ınki.
    3) Spor aktiviteleri çok iyi takip ediyor. Adım sayması sapıtmıyor.
    4) Pil ömrü iyi.
    5) Tizen 4.0.0.2 sürümü gelecek. Bu sürüm ile Galaxy Watch sürümü aynı.
    6) Uyku takibi.
  • Sesli yazmak önemli değil benim icin yazarak ya da hazır metinler ile cevap vermek yeterli.
    Adım sayar amazfit te harika çalışıyor.
    Uyku taki bi yine amazfitte çok iyi.
    Stabil çalıştıktan sonra işletim sistemi pek önemli değil benim için.
    Şarj konusunda bi tık daha iyi amazfit verge
    Ayrıca arada nerdeyse 400 450 TL bi fiyat farkı var. Tamam kalite malzeme ve su gecirmezlik on planda ama az para da değil Samsung :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nemkate -- 23 Ocak 2019; 22:27:23 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • makta06 M kullanıcısına yanıt
    Evet evde nete baglaniyor geldigin zaman. Benim butun komutlar turkce mesela a kisiyi ara diyorum pat ariyor a kisiye mesaj at diyorum mesaj yazla ekrani cikiyor ister sesli ister klavyeden yazabiliyorsun.
     HUAWEİ WATCH KULLANICILAR KULÜBÜ

• makta06 M kullanıcısına yanıt
    Ilk cikan huawei modeli ki hala en guzel kasa ve kordon modellisi bence

• İlgilenen olur ise Huawei Watch 2 saatimi satmak istiyorum. Ekim ayında satın alındı ve 1 ay kadar ancak kullandım.Garantisi devam ediyor ve şu anda kutusunda duruyor. En ufak bir çizik dahi yoktur. Orjinal kayışları hiç kullanılmamıştır. Fiyat 1500 istiyorum.
  • Aynı zamanda gearS3 frotier de kullanıyorum ama ölçüm konusunda Huawei watch 2’yi tek geçerim. Tek eksisi wearOs kullanıyor olması idi. Şimdi GT modeli ile bu hatadan dönmüşler ve bence harika da olmuş. Ama.. GT modeli spora odaklamışlar ve iyi de yapmışlar da anlayamadığım neden o kadar büyük ekran kullanmışlar! Spor saatler için watch 2’ nin 1.2” ekranı gayet de yeterli idi.
    Kişisel görüşümdür ama aktif olarak sporla ilgilenenler için Huawei Watch 2 mükemmel bir tercih olur. GT modeli spor donanımlı ve GearS3 benzer kasalı olduğundan daha çok heves için alınabilecek ve normal yaşamda kullanılabilecek iyi bir tercih olur.
    Bu arada Huawei watch GT fiyatları (sıfır - mediamarkt) Avrupa’da 130€’ya kadar düştü. Bu fiyata ancak ikinci el Huawei watch 2 bulunuyor.

• TR_001 kullanıcısına yanıt
    Hocam neden Huawei Watch'ın WearOS kullanmasına eksi dediniz?

WearOS 2.0 güncellemesi Huawei Watch 2'ye geldi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam neden Huawei Watch'ın WearOS kullanmasına eksi dediniz?

WearOS 2.0 güncellemesi Huawei Watch 2'ye geldi mi?
    Evet. Geldi.
  • Sympatique kullanıcısına yanıt
    Hocam whatsapp'dan sesli cevap verebiliyor muyuz? Bildirimleri görmekte sorun yaşıuyor musunuz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: LGatakan

Hocam whatsapp'dan sesli cevap verebiliyor muyuz? Bildirimleri görmekte sorun yaşıuyor musunuz?
    Bildirimler ile ilgili herhangi bir sıkıntı bulunmuyor. Herşey olması gerektiği gibi çalışıyor. Ben IOS ile kullanıyorum. Whatsapp'ta sesli mesaj desteği yok.

• PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Hocam benim saatte ekran yanığı oluştu. Ghost problemi yani..siyah ekranda farkedilmiyor ancak beyaz ve açık renklerde çok kötü duruyor. Sizde bu tarz bir sorun oluştu mu?
    Ekranını degıştirebileceğim bir yer var mı Türkiye'de?
     HUAWEİ WATCH KULLANICILAR KULÜBÜ  HUAWEİ WATCH KULLANICILAR KULÜBÜ

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• petro24 kullanıcısına yanıt
    Bende problem yok. Aliexpreesten kasa ve mekanizma satiliyordu bir ara bak bakalim uyguna bulursaniz alirsiniz

• Tartışmasız Gear S 3. Aceleniz yoksa Ağustos'u bekleyin. Galaxy Watch 2 çıkacak.
  • Arkadaşlar sa.bende katıldım bu akıllımıdır deli saatmidir anlamadım..:) HUAWEI watch gt aldım ama bunda ne yaptı isem İngilizce türkçe olmadı..YouTube baktığımızda incelemelerde saat menüsü türkçe ama ben yurtdışından aldığım içinmi Türkçe olmuyor.:((
    Nasıl türkçe olur bu saat...?

• PanikAtak kullanıcısına yanıt
    Hocam bu arayüzü nereden bulabilirim? Saati iosla kullanıyorum yalnız.
  • irfanCLK kullanıcısına yanıt
    Ios ile zor arayuz eklemen

• 
Sayfa: önceki 4748495051
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.