Şimdi Ara

HUAWEİ WATCH KULLANICILAR KULÜBÜ (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
1.030
Cevap
22
Favori
57.077
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • HUAWEİ WATCH alanlarda şöyle bir sıkıntı varmış galiba gerçi sizler yeni aldınız ama ilerledikçemi oluyor acaba

http://forum.xda-developers.com/huawei-watch/general/huawei-screen-red-tint-issue-t3214209
  • guguk kullanıcısına yanıt
    Arastirken bu sorunu gordum malesef donanim hatasi olabiliyor bazilarinda. Amazon garantisine güveniyorum degisim sorunu olmuyor ama şans iste ne çıkarsa bahtimiza. Ürün izmire geldi. 7 gun oldu siparis vereli bakalim bu hafta yetisecek mi. İnceleyip yazacağım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kullanan arkadaşlar yazarlarsa daha iyi olur çünkü bu sorunu yaşayanlar ilk aldığında yaşıyor diye okudum. bazılarında böyle sorun yok ama bakalım. Eğer genel bir sorunsa huawei de çağıracaktır çünkü en iyi 5 saat içerisinde..
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt
    Keşke olsa ama şu an yok malesef :))

Bu arada XDA da bahsedilen sorun bende yok.Yeni güncelleme geldi saate.Eski versiyon ile 1-2 gün kullandım Bt bağlantısı yeni sürümün daha stabil gibi gelsede yanılıyor olabilirim , yanlız bir şeyi iyi yapmışlar : Bir eski versiyonda saati şarja takınca şarj olup olmadığını anlamak zordu şimdi kocaman dairsel bir pil göstergesi ekranı kaplıyor ve pilin yüzdeside ortada yazıyor.Şarja takılınca pinler yerine oturdumu oturmadımı diye kontrol etmeye gerek kalmadı zira göstege direkt olarak yanıyor.

Deri ya'da çelik fitness için çok tercih edilesi malzemeler değil o yüzden birde plastik bileklik alıcağım antrenmanlarda daha iyi olur diye düşünüyorum.Saati kullandıca daha çok sevmeye başladım.Kolumda gören çoğu kişi soruyor hatta Rolex bayisinde bilekliğini küçülttüm 2-3 müşteride diğer saatleri bırakıp bakmaya başladılar sanki biraz fazla ilgi odağı oluyor gibime geliyor

• Vipracing kullanıcısına yanıt
    Hocam anlatımlarınız için teşekkür ederim. Saatin ilgi çekiciliği tartışılmaz dünyada 1. sırada açık ara. Spor içinde çelik gerçekten olmaz ama plastik kayış demişsiniz, evrensel kayışları seçip takabiliyor muyuz ? ve rolex bayisi yazmışsınız. Ben okurken cebimden 20 tl eksildi Aman hocam orda soru bile sorulmaz naptınız
  • Stainless Steel/Stainless modelini aldım elime henüz geçmedi sanırım 7-8'i gibi elimde olur

• m@hm@ kullanıcısına yanıt
    kargo takip yapıyor musun ? benimki 15 aralık diyordu tahmini süre.. şu an izmire geldi bile. Cumartesi dağıtım olmadığından yarın alacağım kısmetse
  • Evet yapıyorum şuan gümrükte beklemede ups e vekaleti verdim ptesi çıkar gümrükten salı en iyi ihtimal teslim ederler 2 aralıkta satın aldım hızlı kargo seçeneği ile :):)

Hayirli olsun seni de ekledim :)) hizli kargoda evrak işleri bana zor geldi.yavas kargoyla 26 sinda siparis vermistim yarin kismetse aliyorum. 8 günde gelmis olacak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman984 -- 4 Aralık 2015; 21:01:23 >
  • Sizinki gelmiş izlenimlerinizi paylaşırsınız özelliklede şarj olayını merak ediyorum,mevcutta iWatch kullanıyorum şarjı gayet iyi moto 360 kullandım bi ara günü çıkaramadım malesef inşallah bu üzmez beni

tamamdır hocam paylaşırım gerçi tecrübe edinene kadar sizinki de gelmiş olur
  • Ben de bahsettiklerinizi yaşadım. En sonda buna karar verdim. Tam olarak ekran sorunu diyemeyeceğim hali hazırda amerikada kullananlar var. Bu siteden de kullanıcılar var umarım bizlere denk gelmez. biri kuyuya taş atmışa benziyor ve inşallahta öyle çıkar :))
  • ottoman984 kullanıcısına yanıt

Daha almadım alınca yazarım belirttiğiniz gibi evrensel sonuçta kullanabiliyor olmamız lazım.

Bu arada şarj : Benim kullanımımla günü rahatlıkla çıkartıyor,hiç yarı yolda kalıcak gibi olmadım.Özellikle antrenman yaparken arka planda programları çalıştırıyorum ve sık sık nabzımı ölçüyorum dolayısı ile sadece saat gibi kullanmadığım için pili şu an benden geçer not aldı.Harika değil ama iyi.Sadece saat gibi kullanılrısa 2 güne uzar.Ortalama kullanımda da 1.5 gün gider.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vipracing -- 5 Aralık 2015; 12:22:13 >
  • Vipracing kullanıcısına yanıt
    Saati eslestiremedim. Sonra kitapçığı okudum wear yuklenmesi gerekiyormus yukledim ancak isler karisti :)) is yerinde yogunum millet basimdan aytilmiyor herkes şok bu ne yaa diyorlar. Bende kaldirdim eve gidince halledecegim ama eslestirmeyi yani kurulumu anlatirsaniz sevinirim

edit : tamamdır. ilk başta blouetotla eşleştitrdir. Öyle değilmiş direk android wear dan eşleşiyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ottoman984 -- 5 Aralık 2015; 16:17:15 >
  • Saat geldiğinden kısa süreli bir inceleme yaptım arkadaşlar.. artıları ve eksileriyle haftalık güncelleyeceğim, sorunlarınız varsa sorabilirsiniz..
  • Güle güle kullanın tekrar hayırlı olsun

Sağolun hocam bugün şarjı üzdü beni ancak wifi de kalmaması gerekiyormuş. Wifi yi de bulamadım kapatmayı, ancak şu an normale döndü. Yeni güncelleme geldi bu arada.
  • Kullandılarım Moto 360, lg urban, sony vb. hepsinde aynı sorun batarya !. Gear S2 ile 2 günü çıkarıyorum bu sefer tasarımda hoşuma gitti gear s'den sonra. En azından mr. spock gibi gözükmüyorum
  • pentester kullanıcısına yanıt

Tizen i kötülüyorlar ancak bende gear s ile 2,5 - 3 günü alabiliyorum. Huawei watch te şimdiye kadar 1 günü çook rahat çıkartabiliyorum ( wifi bağlıyken su gibi gidiyor şarjı ve wifi herzaman gerekli değil )
  • Benim saat dün geldi zaten bildiğimiz şıklıkta çok beğendim, saati iphone ile kullanan varmı acaba ben eşleştirmeyi yaptım herşey normal bildirimler filan geliyor fakat bazı ayarlar eksik mesela wifi ve bluetooth ayarı yok wifiyi kapatamıyorum dolayısıyla pil 6 saatte %77'ye indi çözümğnü bilen varmı?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.