Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (62. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.300
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Arayüzü paylaşırmınız ?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • frost35 kullanıcısına yanıt
    Teskkürler.güncellıyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frost35 kullanıcısına yanıt
    Adı......Weather2
    Telegramdaki ispanyolların sayfasında

• Otomatik güncellemeyi aktif etmemiştim ama health yeniden kurmuş gibi başladı şimdi açınca ama ilk başta ki menüleri farklıydı. Boy kilo spor bilgileri falan istedi.
    Çin lokasyonu ile yüklemiştim. Bir değişiklik göremedim. Saatte de bir güncelleme yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: frost35

Huawei Healt güncelledim az önce 10.0.3.006 beta versiyonuna. Bu versiyon ile marketteki saat ara yüzlerini görebiliyorsunuz ve disaridan da arayüz ekleniyor. Tekrar tekrar themes disable yapmaya gerek yok. Sağ üstteki 3 nokta ve upload seçeneği sabit duruyor.

Ben betayı güncelleyince normal versiyonu yükledi.. Nette aradım yüklemek için ama betanın 10.0.3.006 versiyonunu bulamadım..

• Arkadaşlar

25 kasım saat 19 da koluma taktığım saatte sadece aod açık değil idi. 4 aralık saat 21.37 ye kadar yüzde 74 ten yüzde 1 e düştü. Yani Bu ayarla 12 gün civarı gidiyor şarj.

Şarja koydum takribi 50 dk 1 saat içinde doldu. Şarj süresi de bu şekilde ama şarj konusunda toz vs uyarısı verip şarj etmemesi can sıkıcı. Ama sevindirici kısım ise 1 saat gibi sürede dolması ve 12 gün üzerinde gitmesi.

Aod açmayı açıkçası düşünmüyorum. Amoled ekranlarda ekran yanması sorunu dolanıyor ortalıkta. Zaten kolumu oynatınca ekran açılıyor ve saati görebiliyorum o nedenle ben ihtiyaç duymuyorum. Şu sorun olmasa açardım ama açıkçası bu sebeple açmayı düşünmüyorum. Tabiki bu tercih sebebidir. Herkes farkli yorumlayabilir saygı duyarım.

• keremalp kullanıcısına yanıt
    Hocam herhalde kolunuzdan düşmüyordur saat. Sonuçta sizle amazfit gtr konusundan tanışıyoruz:)

Güzelmiş ama bulamadım o grupta :(
    Bu arayüzleri iPhone da yükleyemiyoruz anladığım kadarıyla,
    Bir De huawei bir telefon alsam pro 30 pro işimi görür mü , aldıktan sonra android desteği kesilebilir mi? Mate 30pro gelir mi TR ye sıkıntısız? Gelirse ne gibi sıkıntılar yaşarız, iPhone X i sizce kaça satabilirim ?
    Çok soru sordum şimdiden teşekkürler r,,

• Arkadaşlar saatteki hava durumu arayüzünde konum ismi yazmıyor bende. Telefon mi 8 se . Mesut Çevik in incelemesinde gördüm onda yazıyordu Kozyatağı diye. Ama onun kullandığı telefon Huawei ydi. Siz de kontrol eder misiniz telefonlarınıza gore yazıp yazmadığını bildirir misiniz?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • kobejames K kullanıcısına yanıt
    9.5 gün oldu her şey açık (bildirimlerde whatsap ve mesaj açık sadece) gece uyurken de kolumda. 4-5 kez telefon görüşmesi yaptım. Şarjı %41 şu an...

• quote:

Orijinalden alıntı: FthK.

Arkadaşlar ekran koruyucu olarak ipg ekran jelatini, microcase nano veya tempered cam üçünün fiyatı da 25 TL civarı sizce hangisini almak mantıklı olur. Tempered cam hissi daha iyi olur diye düşünüyorum ancak cam üzerinde kot farkı çok olur mu sırıtır mı çok ne diyorsunuz ?
    Ipg jelatin ince, iyi oturuyor ama ekranın başından sonundan üst alt ekrana geçerken biraz ele takılıyor. Köşeleri kaymak gibi değil. Diğerlerini bilemem.

• quote:

Orijinalden alıntı: intiveydemila

Arkadaşlar saatteki hava durumu arayüzünde konum ismi yazmıyor bende. Telefon mi 8 se . Mesut Çevik in incelemesinde gördüm onda yazıyordu Kozyatağı diye. Ama onun kullandığı telefon Huawei ydi. Siz de kontrol eder misiniz telefonlarınıza gore yazıp yazmadığını bildirir misiniz?
    Ben bu problemi yaklaşık 1 hafta önce burada dile getirdim.telefon dili türkçe iken konum ismi görünmüyor.ingilizce yapınca görünuyor.fakat bu sefer saatte komple ingilizce oluyor.
    Yazılım problemi guncelleme ile düzelir.tabi farkederlerse.....

• quote:

Orijinalden alıntı: MuKeVa

Hocam herhalde kolunuzdan düşmüyordur saat. Sonuçta sizle amazfit gtr konusundan tanışıyoruz:)
    Bu gunlerde favorim gt2.tipi çok hoşuma gitti.
    Arada amazfit gts ve active2 yide dönüşümlü kullanıyorum.
    Şimdi amazfit gts veya miwatch araştırmasındayım.

Valla hocam helal olsun ne diyeyim :)))

Gtr ı ne yaptınız akılda gts kalmış:)

• quote:

Orijinalden alıntı: MuKeVa

Valla hocam helal olsun ne diyeyim :)))

Gtr ı ne yaptınız akılda gts kalmış:)
    Pardon yanlış olmuş.amazfit gtr demek istedim.1 haftadır devamlı gts inceleme videosu seyredince kafa gitmiş.
    Ben gtr yide çok seviyorum içime sindi.verge yi satıp almıstım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 5 Aralık 2019; 1:57:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kheldar

Ben betayı güncelleyince normal versiyonu yükledi.. Nette aradım yüklemek için ama betanın 10.0.3.006 versiyonunu bulamadım..

Alıntıları Göster
    Benimki oldu ama bu sefer upload watchface hiçbir sekilde çıkmıyor.
    30 ...40 tane arayüz geldi ama çinliler için olduğu için arayüz içindeki yazılar çincebize gelmez yani.eften puften uyduruk seylere 5 yen midir yuan mıdır para birimleri ,,,fiyat koymuslar.

Bitaz takılırim.sonra yine eski betaya dönerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi keremalp -- 5 Aralık 2019; 1:56:29 >

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Benimki oldu ama bu sefer upload watchface hiçbir sekilde çıkmıyor.
    30 ...40 tane arayüz geldi ama çinliler için olduğu için arayüz içindeki yazılar çincebize gelmez yani.eften puften uyduruk seylere 5 yen midir yuan mıdır para birimleri ,,,fiyat koymuslar.

Bitaz takılırim.sonra yine eski betaya dönerim.

Alıntıları Göster
    Bendede geldi o arayüzler. Betada yoktu.

• quote:

Orijinalden alıntı: keremalp

Ben bu problemi yaklaşık 1 hafta önce burada dile getirdim.telefon dili türkçe iken konum ismi görünmüyor.ingilizce yapınca görünuyor.fakat bu sefer saatte komple ingilizce oluyor.
    Yazılım problemi guncelleme ile düzelir.tabi farkederlerse.....

Alıntıları Göster
    Benim Türkçe ve hava durumunda konum gözüküyor.

• Arkadaşlar bu nabız ölçer sensörünü kapatamıyormuyuz devamlı çalışıyor. Nerden kapatıcaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: KAPTAN3K

Arkadaşlar bu nabız ölçer sensörünü kapatamıyormuyuz devamlı çalışıyor. Nerden kapatıcaz.
    Sağlık uygulamasına gir. Saatin menüsüne gir oradan menülerden kapatabilirsin
  • 
Sayfa: önceki 6061626364
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.