Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (372. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.235
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Evet sol. Bugün kullanırken sağa takıcam bakalım sayacak mı  

• burada 10 kişi arabada adım sayiyor diyorsa bir o kadar saymıyor diyen var
    benim de arabada sayiyor bugün 4000 adımla geldik mesela 600 km yol git gel

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: zoltarkanka

Siz sol kola takıyorsunuz o zaman:)

bende de aynı sorun var vites değişimlerimi saymıyor:)

Hocam tam 5 dakikadır vites değiştirir gibi elimi oynatıyorum. İleri geri yukarı aşağı evet sayıyor olduğu yerde salladığım kadarını adım olarak saydı.  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ne_demek -- 24 Şubat 2021; 20:58:41 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stifflers

Merhaba, saat rakımı yanlış gösteriyor. Bağlı olduğu telefonun pusulasını ve saatin pusulasına doğrulama yapmama rağmen İstanbul'un en yüksek kesimlerinde birin -50 rakım gösteriyor.

Bu sorunu başka yaşan yok mu :)

• app gallerydekı sürüm mü stabil yoksa playdeki mi

• app gallerydeki iyidir. playdeki güncelleme almıyor artık. sürüm güncellemelerini app market üzerinden veriyorlar.

• Saati kullanmaya başladım. App gallerydeki sürümü indirdim. Telefonum Redmi note 9 pro. Bende de bildirimler çifter çifter geliyor :). neyse yapacak bir şey yok. Ayrıca saat sol kolumda direksiyon çevirirken adım saymış :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yns256 -- 25 Şubat 2021; 10:50:35 >
  • yns256 Y kullanıcısına yanıt
    appgaleriy deki sürümü nasıl indiriyoruz, ben bir kürlü bulamadım

ayrıca tüm izinler açık bildirimler açık uygulama arkaplanda hep açık sabitledim.

• Yavuztürk1512 Y kullanıcısına yanıt

https://consumer.huawei.com/tr/mobileservices/appgallery//

burdan app gallery indirip. Bunun içerisinden health i indirmeniz gerekiyor

• quote:

Orijinalden alıntı: yns256

Saati kullanmaya başladım. App gallerydeki sürümü indirdim. Telefonum Redmi note 9 pro. Bende de bildirimler çifter çifter geliyor :). neyse yapacak bir şey yok. Ayrıca saat sol kolumda direksiyon çevirirken adım saymış :)

Geçmiş olsun. Zamanla 2'den fazla gelirse 5 6 7 8 9 bilgilendirirseniz sevinirim. Bende şu an 9'ar geliyor :/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ß@R!$ -- 27 Şubat 2021; 18:12:41 >
  • ß@R!$ ß kullanıcısına yanıt

tamam  

• Yeni çıkan saat kadranları artık Türkçe olarak çıkmıyor sizde de öyle mi acaba

• Öncelikle Merhabalar arkadaşlar. Haziran ayından bu yana Honor Magic Watch 2 saatimi Samsung Note 5 telefonumla beraber sorunsuz kullanmaktaydım. Geçen hafta telefonumu değiştirerek Xiaomi Mi 10T Pro ya geçtim ve saat ile telefon arasında sıkıntılı bi süreç yaşadım. Bildirimler çifter çifter gelmesi, müziği kontrol edememem ses açma kapamaya çalıştığımda telefonun direk sesini kısması, telefonumu bul özelliğinin çalışmaması falan. Sonra Telefonda ki huawei e ait tüm uygulamaları sildim. telefonla saatin eşleşmesini kaldırdım saati sıfırladım. Sonra sırasıyla

1) Huawei Mobile Services (HMS Core) 5.2.0.203

2) Huawei Health 11.0.4.523

Apk'larını telefona indirerek kurdum ve telefonu eşleştirmeden tüm güncellemerini yaptım. Sonra telefonu eşleştirdim ve çifte bildirim gelme sorunları görmeme vs çözüldü. Ama hala Sesi saatten kısıp yada açmak istediğimde direk telefonun medya sesini sıfıra indiriyor. Onu bir türlü çözemedim

• quote:

Orijinalden alıntı: sp00ky

Öncelikle Merhabalar arkadaşlar. Haziran ayından bu yana Honor Magic Watch 2 saatimi Samsung Note 5 telefonumla beraber sorunsuz kullanmaktaydım. Geçen hafta telefonumu değiştirerek Xiaomi Mi 10T Pro ya geçtim ve saat ile telefon arasında sıkıntılı bi süreç yaşadım. Bildirimler çifter çifter gelmesi, müziği kontrol edememem ses açma kapamaya çalıştığımda telefonun direk sesini kısması, telefonumu bul özelliğinin çalışmaması falan. Sonra Telefonda ki huawei e ait tüm uygulamaları sildim. telefonla saatin eşleşmesini kaldırdım saati sıfırladım. Sonra sırasıyla

1) Huawei Mobile Services (HMS Core) 5.2.0.203

2) Huawei Health 11.0.4.523

Apk'larını telefona indirerek kurdum ve telefonu eşleştirmeden tüm güncellemerini yaptım. Sonra telefonu eşleştirdim ve çifte bildirim gelme sorunları görmeme vs çözüldü. Ama hala Sesi saatten kısıp yada açmak istediğimde direk telefonun medya sesini sıfıra indiriyor. Onu bir türlü çözemedim

Xiaomi ile bilirim sorunu yaşayan arkadaşlar var. Son noktayı yine huawei koyacak. Adam gibi yazılım hatasını giderecek, insanlar da rahat edecek.

Apkları umarım appgallery den indirmişdinizdir. (huaweinin kendi mağazası) güncellemeleri de oradan veriyorlar artık.

Saatin güncellemesine de bakıp saati de sıfırlarsanız belki sorun çözülebilir. Müzik değiştirme sıkıntısı geçmezse başka program kullanın. Google müzik i devredışı bırakın. Poweramp kaliteli mp3 çalıcıdır, deneyebilirsiniz.

• Bu saatin Huawei harici cihaz ile düzgün çalışması için Health yazılımı haricinde Huawei Mobile Services yazılımıda mı kurulması gerekiyor?

• asyagrafik kullanıcısına yanıt
    Evet appgallery den kursanız iyidir
  • Teşekkürler.

• çift gelen bildirim problemi düzeliyor mu hms kurunca

Bilemiyorum deneyin isterseniz samsung ta yaşamadım
  • 
Sayfa: önceki 370371372373374
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.