Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.697
Cevap
244
Favori
874.248
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bu gt2e nin kordonları gelmedi mi? yada alabileceğimiz bir yer yok mu? orjinal istediğimden soruyorum. ne kadar saçma .koca şirket bunu nasıl atlar...
  • stargate66 S kullanıcısına yanıt
    %10 u ben demiştim sanırım :) Sizin durum normal değil açıkçası. Ayarlara tekrar göz atmak, cihazla bağlantıyı kesip, fabrika ayarlarına getirmek, kendi uygulamasını da kaldırıp sıfırdan yeniden kurup denemek lazım. Hiçbir şey değişmediyse iade, olmazsa servis faydalı olur ne yazık ki.
  • sizin hangi telefona bağlı kullanım koşullarınız nedir günde ne kadar düşüş yaşıyorsunuz ? kıyaslama amaçlı soruyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Şu an şarjım 89 sizin için bakacağım hocam saat 11 de yazarım ne kadar indiğini bu arada tel A50

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Bildirim yoğunluğuna göre değişmekle günlük %10 civarı, her şey açık. P40 lite ile kullanıyorum, öncesinde Mate 9 ile kullanıyordum, ortalamalarım aynıydı. Bugün son şarjdan sonra 9. günüm sanırım, %25 pilim kalmış.
    Ben şunu fark ettim; eğer telefon uygulamasında otomatik senkronizasyon açıksa hem telefonun hem saatin pili çok daha hızlı tükeniyor. Sizde açıksa bir kontrol edin deneyin derim. Zira açıkken bu ayar bende saati geçtim, telefonun pilini inanılmaz tüketiyordu.

• Teşekkürler Saat baya iyi iade etmekte istemiyorum açıkçası huawei garantili sıfır cihaz şarj konusu baya etkiledi beni hayrlısı ayarlara bişeyler yapıp deneyelim oto senkronu kapattım bakalım

Hocam siz ne zamandan beri kullanıyorsunuz saat ilk alındığı zaman şarjı biraz erken bitiyor ama her şarj döngüsünde kendini toparlıyor

• Daha yeni 6 gün oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stargate66 -- 18 Ağustos 2020; 14:3:15 >
    Hocam dert etmeyin o zaman her döngüde kendine gelecektir cihaz

• Herkese merhabalar. Telefonumun modelini değiştirdiğimden beri sağlık uygulamasına girdiğimde fotoğraftaki gibi bir ifade görüyorum. Korumalı uygulama derken neyi kastediyor? Bir de telefonu değiştirdiğimden beri adım sayısında biraz şüphelerim oluşmaya başladı. Cihazım oneplus 8 pro. Oneplus kullanıp da böyle bir sorun yaşayan var mı acaba?
    Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• Cismoll kullanıcısına yanıt
    Pil optimizasyonundan koruyun demek istiyor herzaman arka planda çalışmasına izin vermek demek izin verilmezse telefonda pil optimizasyonu varsa uygulamayı kapatır arkada çalıştırmaz

• Ama 9 gün dayansa bile 4 gün kayıp oluyormu ilk başta tamam güncellemeleri yeni yaptım ama 4 gün kayıp bilemedim inşallah dediğiniz gibidir

Hocam cihaz normal şartlarda da zaten 10 gün gidiyor o sürekli nabız sürekli stresi kapatırsanız birde haftada 2 kere fln spor yaptığınzda 14 gün gidiyor

• benim demek istediğim ilk etapta 4 gün şarjı gitti hadi 5 gün diyelim
    Normalde 9 gündeki 4 gün kayıp olurmu ?

Aklıma gelmedi değil ama adım sayısıyla bağdaştıramamıştım hocam. Teşekkürler 👍

Hocam büyük ihtimal olmaz ama 4 gün az geldi bana

• 1 saatlik bisiklet sürdüm spor modunu da açtım sadece yüzde 5 şarjı gitti apple watch ta olsa samsung ta olsa en az 20 giderdi :D

• Çok iyi

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.