Şimdi Ara

Huawei Watch GT2 [ANA KONU] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
9.703
Cevap
239
Favori
876.521
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
30 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben hala şu yeni güncellemeyi alamadım arkadaşlar, bunun bir yolu yok mudur.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çın dışındaki hiçbir ülke almamış. Yabancı forumdan kontrol ettim. Sadece Çın...

• Simitci01 kullanıcısına yanıt
    Bu konuda Huawei'nin cevabı: "1.0.3.38 yazılım güncellemesi şu anda sadece belirli kullanıcılara gönderilmiş olan bir güncellemedir. Güncelleme Hırvatça, Bulgarca ve Slovence destekleri ile ilgilidir." Huawei müşteri temsilcisine Türkiye garantili satılan saatlerin bir kısmına güncelleme geldi bir kısmına gelmedi bunun sebebi nedir diye sorduğumda ise cevap verilmedi!
  • Aynen, söylemeye çalıştığım ülke bazında gönderilen tek ülke Çın. Başka ülkeye gönderilmedi. Kullanıcı bazında (tahminim seri numarasına göre) gönderimleri var.

• Merhaba,

Ben de birkaç gündür saati kullanıyorum. Ekran koruyucu olarak linkteki ürünü aldım. Ancak gelen ürünün ebadı saatin ekranına tam uyumlu değil gibi duruyor. Koruyucunun çapı ekranın düz kısmından büyük, ancak üzerinde rakamların yazılı olduğu kenardaki eğimli kısımdan ise küçük. Ekran koruyucu bu eğimli kısmın ortasında bitiyor. Ekran koruyucu uygulayanlardan koruyucunun nereye kadar kapattığını öğrenebilir miyim? Huawei Watch GT2 [ANA KONU]

• Ben daha telefonuma huawei mobil servisini bile yükleyemiyorum açılmıyor hata verip duruyor böyle bir saçmalık olamaz ya. Telefonum xiaomi mi9t pro.

Yeni ekstra kadranları bırakın ben telefonun içinde ki kendi kadranları bile yükleyemedim illa ki huawei mobil servilere kayıt ol diyor satıcam bu saati. Bu fiyata asla değmez 4 tane kadran harici kullanamıyorum.
  • agust A kullanıcısına yanıt
    Normal koruyucular ortadaki yeri kaplar. Tam kaplaması için 39mm çaplı koruyucu almanız gerekiyordu...

• Kayıt şekli önemli...

0 535 ... ....
    535 ... ....
    +90 535 ... ....
    535.......

Gibi hangi şekilde? Hem eşinizin hem kızınızın...

• Alafosra kullanıcısına yanıt
    İlgine teşekkür ederim healt beta yı bahsedildiği gibi kuruyorum fakat WiFi açık olduğu için healt beta nın yeni versiyonunu kurmamız istiyor bu yüzden hata almış olabilirmiyim sizce

• korumera K kullanıcısına yanıt
    Ondan tabii ki. Yeni versiyon kurmayın. İptal deyin...

• ylönen kullanıcısına yanıt
    Dostum aynı problemi bende yaşadım, yüklü olan huawei mobil servisini sil, internetten mobil servis 4.0 ile başlayan bir tane apk indir kur ve olacak. Ben öyle halletim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ynsylcn86

Dostum aynı problemi bende yaşadım, yüklü olan huawei mobil servisini sil, internetten mobil servis 4.0 ile başlayan bir tane apk indir kur ve olacak. Ben öyle halletim.
    Teşekkürler dostum yorumun için hemen deneyeceğim.
  • ilk sayfada yazan beta heart uygulamasını indir linki çalışmıyor silinmiş sanırım nereden bulabilirim
    Teşekkürler yüklemeyi başardım sağolun ama 1 adet yüklüyor değilmi her yüklediğimde öncekini siliyor veya fazla yüklemenin bir yolu varmı??
  • Tüm aşamaları geçtim indirdiğim arayüzü seçtiğimde şu hatayı veriyor karşılaşan oldu mu ?

unable to add this watch face. change the file location and try again

Nasıl aşabilirim ?
    Cevap için teşekkürler. Yalnız bu koruyucular genelde marka-model bilgisi ile satılıyor, çap bilgisi vereni görmedim hiç. Siz uyguladıysanız fotosunu paylaşabilir misniz? Ben bakarken bir de IGP diye bir şey görmüştüm ama yapıştırma işlemi su-sabun ile yapıldığı için pek uygulanabilir gelmemişti. Bu ürünü kullanan var mı acaba?
  • merhabalar,saati bugün aldım ,oneplus 7 pro ile kullanıyorum.saat yüzlerini değiştir dediğimde huawei kimliğinizle giriş yap diyor ama giriş yap tıklıyorum yapmıyor.Huawei kimliği nerden oluşturup nasıl girebilirim?
  • agust A kullanıcısına yanıt
    Ipg dediğinizi ben kullanıyorum. Sabun filan gerekmiyor. Kendiliğinden yapışıyor... 39mm olanı n11'de var...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Alafosra -- 1 Şubat 2020; 14:20:3 >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.