Şimdi Ara

Huawei Watch GT1 [ANA KONU] (8. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.065
Cevap
22
Favori
125.416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Evet bende bulamadım gps açma kapamayı.
    İlk kez egzersiz açtiğımda bir ker sordu gps açayımmı diye.
    Bir daha sormadı.Simdi egzersiz başlatınca otomatik gps açilıyor.Zaten batarya uzun gittiği için cok kafaya takmadım.bende hergün egzersiz yapiyorum ama haftada 2 gün açiyorum takibi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Havalar soğuk ....Metal kordona devam ediyorum.Sıcaklar başlayınca silikonlara geçeceğim.
    Huawei Watch GT1 [ANA KONU]

• Sizlere bu saatle ilgili birşey sormak istiyorum. Ona göre alip almamaya karar vereceğim. Işyerinde iki ayrı telefonu tek bluetooth kulaklıkla kullanıyorum. Ancak yan odaya geçince kimin aradığını göremiyorum. Birincisi bu saat iki ayrı telefonla aynı anda kullanılır mi? Ikincisi samsung note 5 ve s3 telefonlar aynı anda hem bu saate hem de bluetooth kulaklığa bağlanabilir mi? Yani 2 telefon + kulaklık + saat uyum içerisinde çalışması lazım. Sizce mümkün mu?

• baykutsal B kullanıcısına yanıt
    Cep telefonu 3 cihaza bile bağlaniyorda, saat iki telefona bağlanırmı onu bilemedim

• Sevgili Huawei Watch GT kullanicilari

Bana hediye olarak bu saat geldi. Bütün güncellemeler yapildi.

Şu an 4-5 gün oldu ve bütün fonksiyonlar aktif iken sarjim %54 kaldi. Bu surec içerisinde sadece 25 dakika kosu takip fonksiyonu kullanildi. Onun haricinde (bütün fonksiyonlar acik) sadece günlük kullanim. Sarj suresi normal midir? Yoksa sarj durumunda bi anormallik mi var?
  • redcock R kullanıcısına yanıt
    Benim gözlemim de son güncelleme pil süresini kısaltığı yönünde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gundar

Benim gözlemim de son güncelleme pil süresini kısaltığı yönünde.
    ben bu saati alalı henüz bir hafta oldu media markttan aldım..güncellemeleri yaptım...

sadece nabız takibi açık artı bildirimler... egsersiz yok... pili 5 gün gitti...
    şarjdan sonra nabız takibinide kapattım,birde bu şekilde test edeyim dedim... hava durumuda kapalı...egsersiz yok .. sabahtan beri yüzde 93'e düştü...anormal bir durum var..

ben su saati uzun batarya süresi var diye aldım bu durumdan hoşnut değilim....

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozy59 -- 25 Şubat 2019; 14:45:40 >
  • Yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla son gelen güncelleme ile batarya performansı düşmüş. Umarım en kısa zamanda düzeltilir. Yoksa bu saati almanın hiçbir anlamı kalmayacak...

Ayrıca yeni alan arkadaşlara tavsiyem ilk şarjlarda %100 olunca şarjdan çekmeyin ilk birkaç şarjda en az 3-4 saat bekletin. Huawei teknik destek ile görüşmemde bana bu söylendi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baykutsal

Sizlere bu saatle ilgili birşey sormak istiyorum. Ona göre alip almamaya karar vereceğim. Işyerinde iki ayrı telefonu tek bluetooth kulaklıkla kullanıyorum. Ancak yan odaya geçince kimin aradığını göremiyorum. Birincisi bu saat iki ayrı telefonla aynı anda kullanılır mi? Ikincisi samsung note 5 ve s3 telefonlar aynı anda hem bu saate hem de bluetooth kulaklığa bağlanabilir mi? Yani 2 telefon + kulaklık + saat uyum içerisinde çalışması lazım. Sizce mümkün mu?
    Kendi soruma kendim cevap vereyim. Saati aldım. Saatin iki telefona bağlanıp bağlanamadığını test edemedim. Galaxy S3 Mini'nin android sürümü saati desteklemiyormuş. Ama Note 5 hem kulaklık hem saatle bağlantı kurabiliyor ve sorunsuz çalışıyor. Arayanı saatten görüp bluetooth kulaklık cevap verebiliyorsunuz. Genel olarak saatten de oldukça memnun olduğumu söyleyebilirim.

• Selamlar,
    Saati uzun bir süredir kullanan biri olarak bazı soruları cevaplamaya çalışayım
    Aynı anda sadece 1 telefona bağlanabilir ama o telefona bağlı diğer kulaklık, hoparlör, araç vs ile sorunsuz çalışır. Bluetooth bağlantısı şu ana kadar gördüğüm en başarılı saat. Oldukça uzaktan bile bağlantı kolay kolay kopmuyor.
    Dışarıda spor yaparken GPS açık olmasın istiyorsanız spor türünü indoor olarak seçebilirsiniz. Outdoor Run yerine Indoor Run. Biri GPS ile takip yapıyor diğeri ise pedometre ile.
    Son güncelleme sonrası kolunuzu kaldırınca ekranın açılması hassasiyetini arttırdıkları için pil ömrü bir miktar kısaldı ama çok da değil. Yoğun spor kullanımı ile bana 9 gün yetiyordu, şimdi 8 gün gidiyor. 5 gün birer saat koşu + 24 saat kalp/uyku takibi + bütün bildirimler açık + ekran otomatik açık

• boneym B kullanıcısına yanıt
    Peki gps performansı dan memnun musunuz? Özelikle otomatik durdurma var mı merak ediyorum. Şu an Samsung gear fit 2 kullanıyor ve gerçekten rezi bir gps ve bluetooth performansı var. Elden çıkarıp bu saatin küçük kardeşi honor watch magic almayı düşünüyorum. Gt nin kasası biraz büyük geldi sürekli kolumda duracak birlikte uyanacağım bir saat için 46mm çap biraz büyük bir tercih..

• baykutsal B kullanıcısına yanıt
    Cep telefonunda problem olmuyor.ben samsung note fe telefonumla aynı anda 3 cihaza bağlanıyorum.
    1.Huawei watch gt
    2.samsung gear iconx 2018
    3.arabanin multimedia cihazı
    Ama saat aynı anda 2 telefona bağlanırm?????ı........sanmıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: redcock

Yabancı forumlardan okuduğum kadarıyla son gelen güncelleme ile batarya performansı düşmüş. Umarım en kısa zamanda düzeltilir. Yoksa bu saati almanın hiçbir anlamı kalmayacak...

Ayrıca yeni alan arkadaşlara tavsiyem ilk şarjlarda %100 olunca şarjdan çekmeyin ilk birkaç şarjda en az 3-4 saat bekletin. Huawei teknik destek ile görüşmemde bana bu söylendi.
    Merhaba Xiaomi a2 telime helen Android 9 güncelleme ile daha önce 8de olan saate arayanın isminin gözükmesi ve saatten sessize alma&arama reddetme glbl özellikleri kullanamıyorum Arayanın ne ismi ne de numarası çıkmıyor. HEALTH uygulamasını kaldırıp kurdum birsey değişmedi Bu sorunu yaşayan var mı?

• Dışarıda yaptığım koşullarda gps çok kısa sürede uyduları buldu ve daha sonra haritadan kontrol ettiğimde güzergahı çok başarılı takip ettiğini gördüm. Akıllı saat olarak eleştirilebilecek yerleri var ama antrenma/sağlık koçu olarak çok başarılı. En güzel taraflarından biri de ister salonda loş ışıkta ister dışarıda öğle güneşi altında, ekranı çok iyi okunuyor.

• erimo E kullanıcısına yanıt
    Ben Android 9 ile kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım. Huawei Health uygulamasına telefon ve kişiler erişim izni verildiğini kontrol edin, muhtemelen 9 güncellemesi sırasında bu yetkiler uçmuştur.

• quote:

Orijinalden alıntı: boneym

Ben Android 9 ile kullanıyorum, bir sıkıntı yaşamadım. Huawei Health uygulamasına telefon ve kişiler erişim izni verildiğini kontrol edin, muhtemelen 9 güncellemesi sırasında bu yetkiler uçmuştur.
    Teşekkürler hocam şimdi ayarladım isimler çıkıyor ama ne yaptıysam telefondan çağrı reddetme yapamıyorum

• Arkadaslar merhaba bu resimdeki sag gosterge ne ise yariyor nabiz sandim ama deil gibi cunki hep ayni 100 leri gosteriyor sabit
    Huawei Watch GT1 [ANA KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi uyguna_iphone -- 2 Mart 2019; 13:23:28 >
  • uyguna_iphone kullanıcısına yanıt
    Batarya göstergesi olmasın
  • soldier. kullanıcısına yanıt
    Sagolasin.aynen dedigin.gibi

• Bugun.yeni.guncelleme.geldi indirebilirsiniz tamamen performans odakli.guncelleme

Bu arada saat cok guzel ama gorki asiri eksik beni tek uzen noktasi bu. Bildirimlere cevap verme muzik yukleme olsaydi keske ahhh ahh 4 gozle yeni jenerasyon huaawei gt veya watch 3 u bekliyorum. Apple kullanicisi olarak saat konusunda huawei kesinlikle hepsini gececek adim gibi eminim.

İnsallah bu ay sonunda p30 ile yeni akilli akilli saat gelir

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.