Şimdi Ara

Huawei u8800 için Elite serisi ROM'lar X ve SX | 2012-07-14 (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
25
Favori
326.721
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: yevkumen

Tesekkurler terramino fakat muzik dinlerken kulaklik sesini full yapinca kulakliklar patlyacak gibi oluyo... cok rahatsiz edici

O dediğiniz problem kullandığınız kulaklıktan olma ihtimali var daha önce hiçbir romun bu kadar yüksek seviyelere çıktığını hatırlamıyorum.

"Philips SHE6000" kulaklıkla denedim ses seviyesi %80 den sonra dediğiniz gibi oluyor ama problem romdan ziyade ses yüksekliğinden dolayı kulaklık boğuluyor öyle bir problem var gibi.
  • güzel bi kamera programı gerekli. fotoğraf çekerken de öyle bir flaşh yakıyorki herkes yeryer bembeyaz çıkıyor zannedersinki ruhları çıkmış klavyemi çekeyim dedim öyle bir flaş patlattı ki klavyenin rengi beyazladı hangi kamera programını önerirsiniz?
  • arkadaşlar sizin rehberde de numararlar 055-123-1234 diye mi çıkıyor.otomatik olarak - koyuyormu?
  • hocam cmw yükledimde cmw ekranı çıkmadı mavi ekran çıktı ne hata yapmış olabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: haydar.

arkadaşlar sizin rehberde de numararlar 055-123-1234 diye mi çıkıyor.otomatik olarak - koyuyormu?

evet bende de öyle ve çok hoş bir özellik bence. numarayı başkasına okurken ben çok karıştırıyordum ayırt ediyorum öylece
  • quote:

arkadaşlar sizin rehberde de numararlar 055-123-1234 diye mi çıkıyor.otomatik olarak - koyuyormu?

Dil ayarlarından dolayı öyle oluyor. Abd İngilizcesi mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: S@HMeRDaN

720p video kaydında duraklama ve donlamalar yapıyor.

yok hocam bi sıkıntı sorunsuz video çekimi ve oynatımı
  • Radyo çalışmıyor desem?
  • evet abd
  • Arkadaşlar swype kuramadım yardım edermisiniz..
    Kimse yardım etmedi kendi imkanlarımla hallettim şükür :)
    Yinede ben yapamayan olursa yardım ediyim.
    http://www.mediafire.com/?slb9564auaq11pr indir kur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ikayhanlar130 -- 10 Ocak 2012; 14:14:49 >
  • quote:

evet abd

İngiliz İngilizcesi yapsana bir dostum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

Radyo çalışmıyor desem?

Radyo olayı karışık açıkcası. Sonradan eklendi ancak çalıştırması zor. O yüzden netten dinleyin.
  • vodafone cepnet paketiniz varsa sorunsuz dinlerseniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: carlitoss

quote:

evet abd

İngiliz İngilizcesi yapsana bir dostum.

şimdi düzeldi. çok saol..
  • quote:

Orijinalden alıntı: FroBisher

vodafone cepnet paketiniz varsa sorunsuz dinlerseniz.

sorunsuz değil bitrate oranı yüksek radyolarda takılıyor. yaklasık 2 saat öyle dinlersen bataryanın sömürüldüğünü göreceksin.
  • quote:

cepnet paketine abona kabul etseler alacaktım ama neymiş efendim yeni aboneler cepnet alamıyormuş bak bak saçmalığa bak. ulan ben zaten cepnet için geçtim vodafone a
  • quote:

quote:

cepnet paketine abona kabul etseler alacaktım ama neymiş efendim yeni aboneler cepnet alamıyormuş bak bak saçmalığa bak. ulan ben zaten cepnet için geçtim vodafone a

Hocam ben bu söylentiler ufak ufak baş gösterirken hattımı vodafone taşıdım her ihtimale karşı,forumdaki arkadaşta doğru söylemiş yeni abone alımına kapattılar aylık cepneti.Şuan abonesi olduğum için paşalar gibi kullanıyorum.
  • quote:

quote:

cepnet 1-2 ay önce bitmisti zaten. yeni aboneler alamiyo ama kullananlar kullanmaya devam ediyo.

geçmeden önce arastirmaniz lazimdi.
  • quote:

quote:

quote:

Hocam ben bu söylentiler ufak ufak baş gösterirken hattımı vodafone taşıdım her ihtimale karşı,forumdaki arkadaşta doğru söylemiş yeni abone alımına kapattılar aylık cepneti.Şuan abonesi olduğum için paşalar gibi kullanıyorum.

nete giremiyorum ya. 0 face de kapanmış

• hocam romla ilgili bir sorunum var. telefonu ilk açtığımda işte kullanılabilir ram hep 200 lerde falan dolaşıyor. task killer kullanıyorum. ama zaman geçtikçe bu ram düşmeye başlıyor. kullanılabilir ram işte 150,100,90 diye diye en son 30 a kadar düşüyor ne kadar task killer ile kill yapsamda bütün programlar kapalı ama ram 30mb kullanılabilir. haliyle telefon kasmaya başlıyor. günde en az 2 kez reslemek zorunda kalıyorum. bunu çözebilirmiyiz? orjinal romda böyle bir sorun yok 3 günde açık kalsa kill dediğimde ram 200 lere geri uçuyor.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.