Şimdi Ara

Huawei u8800 için Elite serisi ROM'lar X ve SX | 2012-07-14 (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11.511
Cevap
25
Favori
326.683
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • yükledim türkçe değil bu??
  • Hangi sürümü kurdun? v9.1 Türkçe olan sürüm.

quote:

Dikkat!
    Kurulum öncekiyle aynı. Aynı aşamaları uygulayarak kurun.
    Kurulum bittikten sonra, Performans ROM v9.1 ilk açılışta İngilizce olarak açılacak.
    Dil ve Klavye ayarlarından hem arabirim hem de Klavye için Türkçe'yi ayrı ayrı seçip uygulamalısınız.
  • orjinal 1.12.9 miui yükledim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cagria

İki gündür 9.1 kullanıyorum. Bundan önce orjinal 2.3.5 kullanıyordum

- Orjinal 2.3.5 te ses karşıya kısık gidiyordu. Aradığım herkese sesim kısık geliyor mu diye soruyorum. Kısık geliyor diyen olmadı.

- Sabah 7:45 de şarjdan aldım. 15-20 dakika 3g ile internet kullandım. Saat 16:45 te şarj seviyem %80.

4-5 saat bi denermisin 3g ile resmen somuruyorr :)) bide bir seye anlam veremedim %100 doldukdan sonra sardan cektigim telefon hic birsey yapmadan ekrani bile acmadan 10dk da %90 resmen sok oldum her seferinde ilk cikarttigimda 10dk ya %10yada %5 dusmus oluyor :sss

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: RAMPAG£
    orjinal 1.12.9 miui yükledim.

Yanlış yerdesin o zaman.

HUAWEI IDEOS X5| CUSTOM ROM KULLANICILARI TOPLULUĞU|HANGİ MİUİ PORTU?
  • MIUI tabanlı Performans Rom X (v10) Alfa Sürüm (İngilizce) - 19/01/2012 / 22:59

.35 kernel kullanan ilk Performans ROM için deneme sürümüdür.
    Huawei 2.3.5 fabrika yazılımı üzerine kurulur. Adı Beta 2 olarak geçen B518 üzerine kurulması tavsiye edilir.
    Final sürüm üzerine de kurulabilir, ancak final sürümde CWM ve pembe ekran dosyalarına erişim engellendiğinden, 28 Aralık 2011 tarihli final yazılımı kullanıcılar açısından problemlere neden olmaktadır.

Huawei tarafından çıkarılan 2.3.5 fabrika yazılımının Beta 2 ve Final sürümleri arasında CWM ve pembe ekran önlemesi dışında fark yoktur.
    2.3.5 fabrika yazılımını kurmadan önce mutlaka IMEI numaranızı yedekleyiniz.

CWM olarak aşağıdaki linkte yer alan 5.0.2.7 sürümünü kullanın.
    http://sourceforge.net/projects/genoandroid/files/recovery5.0.2.7_en_u8800.img/download
    Pembe ekranda bu dosyayı telefona yüklerken dosya adını recovery.img olarak değiştirin.

Performans ROM X (v10) Alfa sürümünde,
    Galnet framework kullanılmıştır.
    .35 kernelin en büyük sorunu olan gelen ve giden konuşma sesleri düzeltilmiştir.
    Sadece müzik dinleme sırasında, en yüksek ses seviyesi normalin altındadır. İleride çıkacak sürümlerde bu sorun düzeltilecektir.

Not: v9.0 ve üstü Performans ROM'larda aldığınız data ve uygulama yedeklerinizi bu versiyona CWM veya MIUI Backup aracılığıyla yükleyebilirsiniz.

Tespit ettiğiniz sorunları konu başlığına yazarak bildiriniz.

Link:
    http://www.mediafire.com/?mwccybu6rnk984a

• quote:

Orijinalden alıntı: TerraMino

MIUI tabanlı Performans Rom X (v10) Alfa Sürüm (İngilizce) - 19/01/2012 / 22:59

Huawei 2.3.5 fabrika yazılımı üzerine kurulur. Adı Beta 2 olarak geçen B518 üzerine kurulması tavsiye edilir.
    Final sürüm üzerine de kurulabilir, ancak final sürümde CWM ve pembe ekran dosyalarına erişim engellendiğinden, 28 Aralık 2011 tarihli final yazılımı kullanıcılar açısından problemlere neden olmaktadır.

Huawei tarafından çıkarılan 2.3.5 fabrika yazılımının Beta 2 ve Final sürümleri arasında CWM ve pembe ekran önlemesi dışında fark yoktur.

http://sourceforge.net/projects/genoandroid/files/recovery5.0.2.7_en_u8800.img/download
    Pembe ekranda bu dosyayı telefona yüklerken dosya adını recovery.img olarak değiştirin.

.35 kernelin en büyük sorunu olan gelen ve giden konuşma sesleri düzeltilmiştir.
    Sadece müzik dinleme sırasında, en yüksek ses seviyesi normalin altındadır. İleride çıkacak sürümlerde bu sorun düzeltilecektir.

Not: v9.0 ve üstü Performans ROM'larda aldığınız data ve uygulama yedeklerinizi bu versiyona CWM veya MIUI Backup aracılığıyla yükleyebilirsiniz.

Link:

bu romu sizmi düzenlediniz denemek için 2.3 e geçebilirim ve denediniz mi

• quote:

Orijinalden alıntı: safakdemir1

bu romu sizmi düzenlediniz denemek için 2.3 e geçebilirim ve denediniz mi

Evet ben düzenledim. Şu anda kendi telefonumda kurulu.
  • quote:

MIUI tabanlı Performans Rom X (v10) Alfa Sürüm (İngilizce) - 19/01/2012 / 22:59

Link:

dokunmatik hala aşırı hassas mı?

• quote:

Orijinalden alıntı: RappeR07

Evet. Franco kernel çıkana kadar ret4rt'nin kernelini kullanacağım.
  • quote:

quote:

franco kernel çıkarana kadar ben 2.2 deyim hocam o zaman bu arada full sürüm cumartesi geliyor mu?
  • quote:

franco kernel çıkarana kadar ben 2.2 deyim hocam o zaman bu arada full sürüm cumartesi geliyor mu?

Evet.
    Cumartesi akşamı 9.2 gelecek. Sonra v10 üstünden devam.
  • quote:

quote:

peki hocam bikaç sorum olucak

1bu rom sizce şu an düzenlediğiniz romdan ne kadar farklı eger su anki daha iyiolacaksa geçmek saçma olur (klasik 2.3 sorunları sorunun dışında düşünrsek)

2dokunmatik ekran hassasiyeti franko kernel çıkardıktan sora direk cwm den atıp düzeltilir mi yoksa yeni bi rom mu düzenlersiniz

3her hangi göze çarpan 2.3 sorunları dısında miuiden kaynaklı bir sorun var mı gps bağlanmama wi-fi seste olusan problemler vb

merak edenler için cevaplarsanız sevinirim şayet şu an düzenlediğiniz size göre daha iyi ise bekliycem bu romu tavsiye ederseniz şimdi 2.3 e geçip bu romu kurucam şimdiden teşekkürler ....

• quote:

peki hocam bikaç sorum olucak

1bu rom sizce şu an düzenlediğiniz romdan ne kadar farklı eger su anki daha iyiolacaksa geçmek saçma olur (klasik 2.3 sorunları sorunun dışında düşünrsek)

2dokunmatik ekran hassasiyeti franko kernel çıkardıktan sora direk cwm den atıp düzeltilir mi yoksa yeni bi rom mu düzenlersiniz

3her hangi göze çarpan 2.3 sorunları dısında miuiden kaynaklı bir sorun var mı gps bağlanmama wi-fi seste olusan problemler vb

merak edenler için cevaplarsanız sevinirim şayet şu an düzenlediğiniz size göre daha iyi ise bekliycem bu romu tavsiye ederseniz şimdi 2.3 e geçip bu romu kurucam şimdiden teşekkürler ....

Bu ROM şu anda ilk düzenlenmiş haliyle bile iyi.

v10.0'daki kernel, USB üzerinden bilgisayara bağlantı yapılınca telefonu kilitlemiyor. Daha hızlı SD kart erişimi var. Şimdilik ext3 dosya sistemi kullanıyor ama daha sonra ext4 yapınca performansa belirgin etkisi olacak.

Mevcut 9.x serisi benim favorim. Ama bir noktadan sonra 2.3.5 yazılımına geçmek zorundayız. 2.2.2 altyapısında kamera büyük bir sorun.

2.3.5 kurmuş arkadaşlar ROM'u test edip geribildirim yaparlarsa ben de geliştirmeye devam edebilirim.

• hocam ben deniycem v10u ama tr dil sorun teli kullanırken neysede kurulan türkçe programlarda dil ing seçili oluyo tr dil paketi entegre etmem şimdilik mümkün mü
  • quote:

hocam ben deniycem v10u ama tr dil sorun teli kullanırken neysede kurulan türkçe programlarda dil ing seçili oluyo tr dil paketi entegre etmem şimdilik mümkün mü

Şimdilik dil paketi yok. Daha sonra ML paket ekleriz. Önce ana sorunlar ortaya çıksın, düzeltelim.
  • özgür yalçın vardı bir ara tr paketleri yapıyordu bu romlar için rica etsek bir paket yayınlar mı acaba firemworku şişrmeden saddece tr dil ekleyerek daha stabil olabilir sanki
  • Performans v10 da radyo çalışma ihtimali devam edecek mi?
    v11 de ICS üzerine bir ROM olur inşallah.
    Kolay Gelsin.
  • MIUI tabanlı Performans Rom X (v10) bu rom da 2.3 orjnaldeki kamerayımı kullandınız. 2.3 kameranın video çekimi en iyisi çünkü.
  • 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.