Şimdi Ara

HUAWEI P8 IPAKY ve HUAWEI P8 LITE NILLKIN (sıfır kılıflar))

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
692
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İzmir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • orjinal IPAKY Hybrid HUAWEI P8 için, aliminyum çerceve, butonlar, kauçuk arka yüzey
    http://www.ipaky-case.com/index.php?route=product/product&product_id=96

orjinal NILLKIN HUAWEI P8 LITE için, 0.6mm

2 üründe sıfır hiç kullanılmamış, yedek şahsi tercihlerim ile alındı, artık ihtiyaç fazlası olduğundan tanesi 10TL

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavador -- 7 Haziran 2017; 3:15:11 >

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şahısla bir alışveriş yapacaktık fakat 3 tane art arda attığım mesaja 5 saat boyunca gördüğü halde cevap yazmadığı için alışverişten vazgeçtiğimi söyledim. Kendisi beni bunu foruma yazmakla tehdit etti ve ilanlarımın altına baltalayıcı yazılar yazdı. Bana da cevap hakkı doğdu. Güvenilirliğine bir şey diyemem ama cins birisi olduğunu düşünüyorum. Alışverişlerinizde bunu göz önünde bulundurunuz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TermeLee

Bu şahısla bir alışveriş yapacaktık fakat 3 tane art arda attığım mesaja 5 saat boyunca gördüğü halde cevap yazmadığı için alışverişten vazgeçtiğimi söyledim. Kendisi beni bunu foruma yazmakla tehdit etti ve ilanlarımın altına baltalayıcı yazılar yazdı. Bana da cevap hakkı doğdu. Güvenilirliğine bir şey diyemem ama cins birisi olduğunu düşünüyorum. Alışverişlerinizde bunu göz önünde bulundurunuz.

Neye cvp vermedim? ürün eline geçmeden sana para vermem demişmiyim? Sen tamam demişmisin, eee daha neyine cevap vereceğim
    bahene 5 saatte ben geriye dönmemişim satıştan vazgeçmişsin--> kesin alacam demişmiyim, ürün eline geçtimi?

Ben satacağım bişi elimde varken bile ilan acamazken, sen daha ürün eline geçmeden ilan açıp satmayı birkenara bırak parasını bile peşin almak istiyorsun...

Ürün eline geçecek mi, kutudan eksik cıkıcak mı yada hasarlımı en ufak bir bilgin yok, az dengeli olun kardeşim

merak edenlere aşağıda resimleri

HUAWEI P8 IPAKY ve HUAWEI P8 LITE NILLKIN (sıfır kılıflar))HUAWEI P8 IPAKY ve HUAWEI P8 LITE NILLKIN (sıfır kılıflar))HUAWEI P8 IPAKY ve HUAWEI P8 LITE NILLKIN (sıfır kılıflar))HUAWEI P8 IPAKY ve HUAWEI P8 LITE NILLKIN (sıfır kılıflar))

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cavador -- 18 Haziran 2017; 14:39:9 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.