Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (45. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
3
Favori
31.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ikisini de indiriyorsun ilk 174 ü dload yöntemi ile *#*#£846579#*#* sonra 1 gb olanı kuruyorsun biraz okur musun
  • Aliexpress de kasalar 15 dolar civarı ben aldım değiştirdim orjinalden hiçbir farkı yok.
  • gkirmaci G kullanıcısına yanıt
    telefon kasasi mi? o arkadaşın telefon anakartinda da darbe var ama

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhaba Arkadaşlar,
    Benim bir sorunum var.P8 kullanıcısıyım.Bluetooth kulaklık kullanımında sorun yaşıyorum.Şu an jabra ve samsung marka stereo kulaklık kullanmaktayım.Telefonu ön cebime bile koyduğumda bağlantı kopmaları yaşıyorum.Yürüyüş falan yaparken ön cebimde yada arka cebimde olsun hemen bağlantı kopuyor yada sesler kesik kesik geliyor.Kulaklıklarımda bir sorun olduğunu düşünüp farklı telefonlarda deneme yaptım ancak onlarda hiç bir sorun yaşamadım.Daha önce Mate 7 kullanıyordum ve aynı sorunları onda da yaşadım.Telefon üç defa servise gitti.Bluetooth portu değişti ama yine çözülmedi.En son Mate 7 cihazımı şu an kullandığım P8 ile değişim yaptılar ancak aynı sorunlar devam ediyor.
    Teknik servis desteği almak için aradım ve durumu ilettim.Format gibi şeylerden bahsetti ancak ben çok kez format attım zaten ama sorun devam ediyor.
    Benzer sorunlar yaşayanlar ve çözüm önerisi olan arkadaşlar varsa çok sevinirim.

Bu arada bildirim sorunu yaşayanlar varsa PNF programını mutlaka yüklesin derim.Bir çok sorunu çözüyor bu program.

• erkandemir24 E kullanıcısına yanıt
    ben de yakin zamanda qcy qy19 almayi dusunuyordum bluetooth lu

bluetooth hakkinda ne yazikki bilgim yok istersen 6.0 yuklemene yardim edebilirim anca belki android sürümü ile alakali olabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Crazy Goat -- 18 Ağustos 2017; 13:44:41 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sayın Crazy Goat,
    Siz şu an 6,0 kullanıyorsanız herhangi bir stereo bluetooth kulaklıktan deneme yapabilirmisin.Benim de aklıma geldi 6,0'a yükseltmek.Belki sorunu çözebilir ancak 6,0 yükleyenlerin genelinde bir memnuniyetsizlik var.
    Konu altında biraz araştırdım ancak 6,0 yükleme konusunu ve dikkat edilecek konuları göremedim.Yardımcı olursanız sevinirim.
    https://i.hizliresim.com/BAjgDv.png

hocam 1-2 hafta icinde bluettoh kulaklik alicam zaten ne yazikki simdi deneyebileceğim bir bluetooth cihazı yok

android 6 olarak ben bu cihazi agustos 2016 da almistim o zamanlar stabil b370 vardi onu yukledim kendime sonra b380-382-392-394-395-397 sürümleri cikti ama onlarda pil biraz daha kotu gidiyor yukleyeceksen b370 yukle derim google yamasi 1 haziran 2016 dir

bu linkini atacagim guncelleme GRA L09 içindir ayarlarda hakkinda bolumunde model yazarhttps://www.google.com.tr/amp/s/forum.xda-developers.com/huawei-p8/how-to/emui4-0-1-p8-official-marshmallow-6-0-t3417212/amp/

yedek al mutlaka

cihazın pili en az 50 olsun guncelleme yaparken sarja takabiliyorsan tak

guncelleme islemini baslattiktan sonra asla cihaza mudahele etme

indirdigin dosyayi zipten çıkarıyorsun dload klasörü icinde update.app dosyasi olur 2 gb a yakin bunu kopyala sonra sd karta yeni klasör aciyorsun ismine dload yaziyorsun bu klasörün icine update.app i kopyaliyorsun.(zipten update.app dload icinde cikiyor yeni klasör acmadan direk bunu sd karta yuklersen update hata verebiliyor)

bu islemi yaptiktan sonra ayarlar-guncelleyici-secenekler-yerel guncelleme oradan secip yüklüyorsun

ilk olarak emui yazisi çıkacak o dolacak sonra cohaz yeniden baslatacak sonra optimize ediliyor diyecek bu guncelleme yaklasik 10 dk sürüyor

cihaz guncellendikten sonra bir kere factory reset atman iyi olur

6 dan gayet memnunum

5.0 a dönme yolu da var ara sira 5.0 a donerim ancak 6.0 da cihaz iphone gibi baya seri sekilde hizlandi

ancak 6.0 oyunda akilli modda kasma yaptigini soyluyor bir arkadasim ben oyun oynamiyorum

• Yükleme işleminden sonra beğenmez isek telefonumuzu tekrar eski şekline döndürebiliyormuyuz.
    Bir de yedek alın demişsiniz.Rehber vb... gibi yedeklerden bahsediyorsunuz sanırım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkandemir24 -- 18 Ağustos 2017; 15:49:43 >
    onun altinda mirror 1 mirror 2 mirror 3 var buralardan da indirebilirsin

• cihazın modeli gra l09 olacak buna dikkay

• Yüklemeyi dün akşam yaptım.Şu an için iyi görünüyor.İlk başta biraz kasma ve donma yaptı ama yarım saat kadar sonra kendine geldi.
    İlk gözlenimlerim az miktar da olsa hızlanma ve akıcılık.Geri planda çok farketmediğimiz ama aslında işe yarayacak bazı düzeltmeler yapılmış.Bakalım zaman içinde ne gibi değişiklikler olacak göreceğiz.Şu an için güzel görünüyor.

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
    bi factory reset yap bastan yukle daha hizlanacaktir

• En kısa zamanda yapacağım.Teşekkür ederim.
    Bu arada bluetooth sıkıntısı devam ediyor maalesef.Neden oluyor anlamış değilim.Arkadaşın P9 modelinde de aynı sorun var.Sanırım kronik bir sıkıntı.
    servise yollayacaksin 5.0 a döndürüp yollayin 6.0 turkiyede verilmedi bu yurtidisi guncellemesi garantide sorun yapmasinlar

kendim de bluettih kulaklik almayi istiyorum ama icime kurt düştü nasil. bir kopma pluyor?

• 5,0' geri nasıl dönebilirim.Şu an bluetooth ve paylaştığım görseldeki sıkıntı dışında bir problemim yok.Görselde görüldüğü üzere ses gerektiren her türlü uygulamada ( görüntülü arama video kaydı vb...) resimdeki uyarı çıkıyor sürekli.Tamam desem de tekrar çıkıyor.

Bluetooth sorunu bahsettiğim üzere kopma sorunu.Sadece P8'de değil kullandığım diğer Huawei modellerinde de aynı sorunu yaşadım.Telefonu pantolonun ön cebine koyduğunda bile bağlantı kesik kesik geliyor.arka cebine koyduğunda komple gidiyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erkandemir24 -- 21 Ağustos 2017; 15:20:9 >
    http://huawei-info.de/p8-mm-rollback

170 mb ve 1.7 gb olan iki dosyayi da indiriyorsun

ilk once 170 mb olani ayni yontemle dload yap

*#*#2846579#*#* bunu telefondan kodla sofware update kismindan yap

sonra 1.7 gb olani yapiyorsun

telefon içeriği tamamen silinir dikkat

geri donulen surum b200

• Tekrardan Teşekkürler.
    Dosyalarım klasörünü bir türlü bulamadım.
    Marketten dosya yöneticisi indirebilirsiniz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar P8 cihazımızın normalde çift hatlı olması gerekmiyormu.Benim cihazın hafıza kartına ikinci simi takamadık.Acaba bendeki model tek hatlı mı.Kafam karıştı.
  • 
Sayfa: önceki 4344454647
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.