Şimdi Ara

Huawei P8 ANA KONU-2015 FLAGSHİP-UPDATE B379 RELEASED (41. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
973
Cevap
3
Favori
31.482
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    B392 buldum bi yerden onu yükledim. Gayet stabil akıyo cihaz. Ancak dosya yöneticisi kaldırılmış. Bir de yukardan aşağıya çekilince acılan pencerede tek sayfada bütün seçenekler vardı ancak onu tek pencereye düşürmüşler. Bunların dışında problem yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • B392 yayınlanmıştir

link konu basinda bulunuyor

• Crazy Goat kullanıcısına yanıt
    Yukledin mı, kayda değer yenilik var mı

• ouz1806 kullanıcısına yanıt
    google yamasi guncellenmis baska bir sey yok degisen

Merhaba. Android 6 dan memnun kalmadım android 5 b350ye döndüm ama bu seferde yukarda türk telekom yerine avea yazısı geldi bir de 4.5 g yerine 4g yaziyo. Yardımcı olur musunuz ne yapmam lazım

• hitman298 H kullanıcısına yanıt
    onlar herhangi bir sorun degil dostum 4g ile 4.5g ayni sey bizimkiler sadece 4.5g diye şişirdiler senin gectigin rom avrupa oldugu icin 4g yazması normaldir bende de 4g yaziyor bir sıkıntı görmedim avea yazisi hakkinda bir şey bilmiyorum b360 da sarj nasil 6 ya gore ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Crazy Goat

onlar herhangi bir sorun degil dostum 4g ile 4.5g ayni sey bizimkiler sadece 4.5g diye şişirdiler senin gectigin rom avrupa oldugu icin 4g yazması normaldir bende de 4g yaziyor bir sıkıntı görmedim avea yazisi hakkinda bir şey bilmiyorum b360 da sarj nasil 6 ya gore ?

Android 5 b350 çok fark etttirmedi. B200 de daha iyi şarz süreleri aliyorum. Yeniden b200e geçtim.

• Huawei P8 cihazını garantiye yollayacağım Android 5 e dönüp göndersek sıkıntı olurmu birde garantiye yollarken sorunları nereye yazayım
  • Enderx3 E kullanıcısına yanıt
    sıkıntı ne?

5 e dönüp gonderin

Hocam android 5.1 b350 deki şu ana kadar ki batarya performansı

• Sıkıntı ekranda ışık sızması var birde gri bir nesneyi çekerken kırmızı çekiyor. Yurt içi kargoyla ücretsiz yollayın dediler fatura ve garanti belgesi ile. Peki cihaz sorunlarını kağıda yazıp kutunun içine koysam olurmu

sorunlari bir kagida yaİn koyun ama cihazı sağlam kaegolayin ki kargoda basina is gelmesin

Ben sadece telefonu ve sorunu küçük bir kağıda yazıp gönderdim

• Huawei P8 e arayüz güncellemesi gelmeyecek mi emui 5 Arayüzüne nasıl çevirebiliriz

geleceği meçhul
    https://forum.xda-developers.com/p9/themes burdaki temaları deneyebilirsin
  • GRA-UL00 modelini kullanan arkadaşlar için b385 güncellenmesi yayınlandı. Yanlız sadece güncelleme içeriğini ulaşamadım. Paketin toplam boyutu 1.6 gb Hala 5 sürümünü kullanan varsa yükleyerek direk en güncel sürüme geçebilirler.

İndirmek için:http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G985/g104/v77605/f1/full/update.zip
  • Bundan daha güncel sürüm mevcut mudur?

• gkirmaci G kullanıcısına yanıt
    bir önceki yorumda yeni sürüm geldiği yazıyor dikkatli bakarsanız.
    bende gra l09 var 4-5 aydır gelen güncellemelerde bir optmize yapılmıyor sadece google yaması güncelleniyor
  • 7 gelmeycek herhalde neyse ziyanı yok ,artık hemen hemen her firma güncelleme vermiyerek yeni modeli almaya itiyor. Telefon parça bazında çok güzel telefon premium parçalardan oluşuyor ,şuda tam potansiyelinde çalışmıyor diyebileceğiniz birşey yok telefonda buda orta model ne marka olursa olsun bulamıyacağınız birşeydir.sadece batarya performansı asla bir iphone plus gibi olamayacak herhalde dün karıştırdımda plusı 30 dakkada sadece %10 kayıp oldu halbuki bataryası hemen hemen benle aynı mah değerinde, hep optimizasyon sorunu bunlar ,bu sözüm tüm android telefonlar için geçerli sadece p8 için söylemiyorum.
  • geberit kullanıcısına yanıt
    plus un ekran çözünürlüğü daha düşük ve sanirim islemcisi daha az guc tuketiyordur

senin cihazin pili cok mu kötü gidiyor,vodefone mu kullaniyorsun?

• 
Sayfa: önceki 3940414243
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.