Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (500. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.740
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Bilgisayar üzerinden yaliliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tesla Nikola kullanıcısına yanıt

Ayrıntılı kullanımı okuyabileceğimiz biyer var mı? Hisuite kurup telefonu bağlayınca direkt bu uygulama iş görüyor mu ekstra yapılması gereken biseyler var mı?

• Arkadaslar, dun telefonumda volte simgesi ana ekranda cikmaya basladi. Hattim turkcell. Volte yi deaktif etmenin bir ayarini bulamadim. Bunu nasil p30 pro cihazda kapatabiliriz ?

• ugurel kullanıcısına yanıt

Settings>Mobile network>Mobile data kısmından volte calls olanı kapatabilirsin.

Türkçeleştirirken hatalı çevirmişler o zaman. O wifi aramanın üstündeki kısmı kapatmayı kastetmiştim. Türkçe dilinde yalnızca 4.5g deyip bırakmışlar ama aslında orası volte aramaları. Orayı kapatsanız da 4.5g kapanmaz merak etmeyin, yalnızca volte aramaları kapanır. Cihazdaki 4.5g ayarı alttaki preferred network mode olan kısım (4.5g/3g/2g auto)

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

Hocam Volte nin daha fazla pil tükkettiği düşüncesi bir hayal ürünüdür. 2018 den beri huawei kullanıyorum volte olan olmayan her cihazın şarjı istatiksel olarak hep aynıydı. Yani olmuyorsa boş yere uğraşmayın hem karşı taraf da volte ise ses berrak geliyor.

• Telefonu İngilizce yapinca da Volte ayari cikmadi. Tr de ike 4.5g i kapadiginizda gercekten 4.5g i kapiyor ve 3g e geciyor.
    Buarada surum.12.0.0.134
    İlginc :)
    HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ugurel -- 23 Haziran 2022; 17:0:7 >

Turkcell volte seçeneğini şahsa bırakmamıştır Telekom takarsan gözükebilir

• Ben dil ile alakalı sandım ama demek ki kullanılan operatöre göre bu menü değişkenlik gösteriyor, bunu düşünmemiştim. Bendeki türk telekom sim kartı. Volte calls u kapatınca 4.5g şebekesi aktif kalmaya devam ediyor sadece volte ikonu gidiyor ve volte servisi çalışmamaya başlıyor. Sizde mesela apn kısmının altında, carrierin üstünde 4.5g/3g/2g seçme yeri de yok. Ben oradan 4.5g, 3g falan seçebiliyorum turk telekom sim kartıyla. ilginç gerçekten. 12.0.0.134 versiyon benim de. @invisible @ugurel

• Hocam resimde numaralarınız görünüyor, karalayıp tekrar paylaşın resimi isterseniz.

• Arkadaşlar p20 pro ile p30 arasında nasıl bir özellik farkı vardır acaba iki cihazı kullanan varmı kağıt üstünde p30 üstün gibi görünse de pro modelleri düz modellerine bir adım önde olduğunu hepimiz biliyoruz

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • W.Klitschko kullanıcısına yanıt

İkisini de kullanan biri olarak. İşlemci arasında uçurum var çok daha hızlı. 40w hızlı şarj ve 4300 mah pil kapasitesi. Kamera , telephoto lens 50x zoom kavisli ekran ve daha pek çok seçenek var yani açık ara daha iyi p30 pro

• okanic kullanıcısına yanıt

bence arkadaş düz P30 sormuş...

• Telefonlar ortalıkta zaten her gün İnternet için arıyorlar 😀

• sevozgur kullanıcısına yanıt
    Fotoğraf ve video da P30 ve P30 Pro daha iyi bu kanıya nereden vardınız. İPhone 11 den kat kat daha iyi bu cihazlar.

• W.Klitschko kullanıcısına yanıt
    Düz model ile pro arasında ki farkları söyler misin? Bana göre hiçbir fark yok. Pro modeller daha iyi diye birşey de yok. Ekran, batarya, birkaç gereksiz özellik dışında bana göre bir artısı yok. Pro da Bi de periscope lens var o kadar. P20 pro ile P30 hiç karşılaştırma çünkü alakası yok birbirleri ile tabiki P30 kat kat daha iyi tavsiye ederim 👌

• okanic kullanıcısına yanıt
    P20 pro ile p30 sormuştum siz p30 la p30 pro sandınız sanırım gönül p30 pro istiyor ama malum hayat şartları :)

• meinea4 M kullanıcısına yanıt
    Tşk ederim

• 
Sayfa: önceki 498499500501502
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.