Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (428. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.733
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kasarak çalışıyor. Uzun ömürlü bir ürün olacağını sanmıyorum. Bende p30 var. Arkadasin lite ye bakayım dedim çok yavaş geldi benimkinden sonra.
  • Son sürümlerden ben de pek memnun değilim açıkçası.

HiSuite ile halen eski sürümlere dönebiliyoruz. En iyi versiyon hangisi dersiniz hem kamera hem batarya açısından?

• Arkadaşlar yapay zekalı mı yapay zekasız mı fotoğraf çekersek daha iyi çıkar?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 203 guncellemesi ocak ayı güvenlik yaması geldi.
    Tel yurtdişı bende yurtdışında yaşıyorum.
    Emui 11 hala gelecek diye bekliyoruz.

• kaldirakemre K kullanıcısına yanıt

Yaklaşık 5 aydır falan kullanıyorum p30 lite 128gb 48mp kamera versiyonu. Anne baba telefonu değil günlük herkesin kullanabileceği bi telefon. Kesinlikle memnunum. Hatta eski sayfalarda ufak bi incelemem vardı

• Beyler nasıl telefonlar ilk çıkarken çok reklam yaptılar ben yıllardır samsung kullanıyorum ama hep bir hevesim var Leica lens ve pil için anlatilanlardan dolayı.. sıkıntılı kronik problemi varmı ? Ekran, yazılım donanım ısınma pil vs gibi
  • Nazif_BG kullanıcısına yanıt
    P30 mükemmel. Pro da iyidir. İPhone 7 plus dan geçtim. Bidaha iPhone a dönmem. Hatta bu telefon beni uzun yıllar götürür. Pil mükemmel tam gün 1 yıl oldu hiç yolda bırakmıyor. Kamera süper ötesi değil. İPhone 11 den daha kötü. Pro daha iyidir ama bilemiyorum.
  • sevozgur kullanıcısına yanıt
    Yorum icin tesekkur ederim. Eşime 2017 gr5 almıştık onun bile pili hala iyi çekimleri hoşuma gidiyor.. 5 senedir note 4 kullanıyorum artık kendimi odullendireyim diyorum. Bir yandan da fiyatlar uçtu kaziklanma olm diye bir el hep omzumda cekistiriyor:)
  • Yurt disi cihaz icin yardimedebilevek varmi acaba?
  • Arkadaşlar p30 pro ma android 9 yükledim... Sürekli güncelleme uyarısı çıkıyor telefondan izinleri kapatıyorum geliştirici seçeneklerinden kapatıyorum ama genede çıkıyor lütfen ne yapabilirim.adb yükledim rootsuz sileyim dedim.beceremedim telefonu adb görümüyor

• ibiza tdi İ kullanıcısına yanıt

oyle uğraşmakla olmuyor. burda bir arkadaş bi uygulama mi ne paylaşmıştı ondan sonra kac aydir guncelleme uyarisi gelmedi

• Arkadaşlar kamera ilk aldığım zamanki netliği geçtim orta sınıf telefonlar kadar bile kaliteli çekmiyor saçma sapan fotoğraflar renkler çeker oldu. Android 9a döndüm ama durum yine değişmedi. Çözüm öneriniz var mı? Google Kamera kullanılıyor mu yada program tavsiyeniz varsa belietebilir misiniz. Geçen sene satın aldığımda muhtesem kalitede fotograf ceken telefonla artık hiç fotoğraf çekilmiyor adam akıllı, berbat hale geldi

• beyler bende nova5t aldım bunun parçaları p30 pro ile ortak çoğu ,ön kamerada gün ışığında beyaz flaş çakma mor pixeller çıkan oluyormu yada oldu mu ?

• 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt

Bunu bende düşündüm güncelleme sırasında gizli bir partisyona forced kamera güncellemesi mi yapıyor da geri alınca düzelmiyor acaba ? yada sensörün firm çipi mi var acaba güncelleme sonrası ilk açılışta parametreleri yazdığı ? ....

• P30 lite orta segmente göre oldukça ağır menü geçişleri İnternet tarayıcısı 2012 deki cihazlar gibi bu kadar beklemiyordum sonuçta amiral lite ı
  • geberit kullanıcısına yanıt

Olabilir..

Sonradan indirilip kurulan eski versiyonlarda orjinal kamera parametrelerini koymayabilirler.

Şöyle bir test yapılabilir.

P30 kullananlar yada pro, herhangibir teknoloji mağazasımda aynı kareyi hem kendi telefonlarında hemde mağazadaki android 9lu haliyle telefonla çekip aradaki farka bakabilir. Gerçekten bir fark varmi. Android 9 ile android 10 yada 11 arasında. Ben denk gelirsem yapacam ve buraya ekleyecem. Aynı şekilde denk gelen olursa deneyip buraya ekleyebilirse incelemiş olacaz. Mağazada aynı kareyi çektiğiniz resmi bluetootla kendi telefonunuza gönderin.

• quote:

Orijinalden alıntı: 9metal_99

Olabilir..

Sonradan indirilip kurulan eski versiyonlarda orjinal kamera parametrelerini koymayabilirler.

Şöyle bir test yapılabilir.

P30 kullananlar yada pro, herhangibir teknoloji mağazasımda aynı kareyi hem kendi telefonlarında hemde mağazadaki android 9lu haliyle telefonla çekip aradaki farka bakabilir. Gerçekten bir fark varmi. Android 9 ile android 10 yada 11 arasında. Ben denk gelirsem yapacam ve buraya ekleyecem. Aynı şekilde denk gelen olursa deneyip buraya ekleyebilirse incelemiş olacaz. Mağazada aynı kareyi çektiğiniz resmi bluetootla kendi telefonunuza gönderin.

yaşım 40 commodoredan beri bilgisayarlarla ilgiliyim ama eskiden bu kadar şeyle uğraşmıyordum ,insanın bu zamanda parasını ödeyerek aldığı şeyde aslında kendinin sayılmaz ,firmalar bile kendi ürettiğini yok etmenin peşine düşmüş üstelik parasını ödeyerek alıyorsun ne denebilirki ........

• samsung s21 ultra da pil problemini çözmüş gibi...3-4 ay sonra alınabilir bir fiyt olursa geçiş yapabilirim...

• Martta 1 sene olacak memnunum gayet güzel p30 pro ne kamerasında sıkıntı var ne başka tarafında bütün güncellemeleri de yaptım.

• 
Sayfa: önceki 426427428429430
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.