Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (384. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
10.467
Cevap
106
Favori
652.743
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kesinlikle öyle çok yavaş indiriyor internet hızım gayet iyi olmasına rağmen, hiçbir şekilde ekranda kapatılmıyor amoled burn in yapabilir diye cekiniyorum şahsen o şekilde bırakmaya.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler şarjdan çekin indirirken hızlandı ben öyle yapınca.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • CemyK, Nihilous güncellemeleriniz hayırlı olsun aynen uzun sürüyor ama sonuçta 5gb indiriyor telefona ve 4.5g üzerinden değil internet bağlantısı ne kadar hızlıysa o hızla. interneti yavaş olanlar için sıkıntı olabilir bekleme süresi daha uzun olacak sonuçta. aod temaları hep paralı satıyorlar mağazada yolunu bulmuş millet :) kuş falan geyik şeyler var telefonda default gelenler.
  • Huawei app gallery'den 140 TL değerinde kupon çıktı isteyen varsa karşılıksız verebilirim kodu.

• Nihilous kullanıcısına yanıt
    valla bu burn olma ihtimali yüksek gibi duruyor çok çekiniyorum. 15 dk da neredeyse %6 oldu. o yüzden iptal ettim. zaten neden ekran son ışık ayarında açılıyor onuda anlamıyorum. bilemedim kararsızım.

birde 10.1 için gerçek manada iyi oldu dediğiniz birsey varmidir. Ben şu arama ekranının DEĞİŞMESİNİ çok isterdim mesela. oppo ve samsunarda arama geldiğinde edge aydınlatma oluyor ve çok güzel duruyor. Huawei neden böyle birsey yapmıyor. veya emui 9 daki arama ekranı arayan resmi büyüktü ve güzel duruyordu ama değiştirdiler. çok üzülmüştüm. görsel olarak çok çalışmalı huawei...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CemyK -- 12 Temmuz 2020; 13:27:22 >
  • CemyK kullanıcısına yanıt
    Hocam ben aç kapa yaparak yaklaşık 4-5 saat içerisinde güncellemeyi indirdim. Neyse ki kaldığınız yerden devam ediyor aralıksız güncelleme atmasını beklemek sakıncalı gerçekten benim yaptığım gibi yapabilirsiniz. Umuyorum burn in olmamıştır bu sürede ben denk gelemedim actiktan sonra.

Arayüz açısından daha başarılı buldum 10.1'i özellikle gestures kullanıyorsanız uygulama geçişi rahatlık sağlıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: CemyK

valla bu burn olma ihtimali yüksek gibi duruyor çok çekiniyorum. 15 dk da neredeyse %6 oldu. o yüzden iptal ettim. zaten neden ekran son ışık ayarında açılıyor onuda anlamıyorum. bilemedim kararsızım.

birde 10.1 için gerçek manada iyi oldu dediğiniz birsey varmidir. Ben şu arama ekranının DEĞİŞMESİNİ çok isterdim mesela. oppo ve samsunarda arama geldiğinde edge aydınlatma oluyor ve çok güzel duruyor. Huawei neden böyle birsey yapmıyor. veya emui 9 daki arama ekranı arayan resmi büyüktü ve güzel duruyordu ama değiştirdiler. çok üzülmüştüm. görsel olarak çok çalışmalı huawei...
    interneti hızlı bir yerde yapın güncellemeyi. sonuçta 5gb dosya, çekerken bağlantı hızı düşükse geç biter. indirdikten sonra 2-3 dakika falan sürüyor yüklemesi telefonun çok hızlı yükleniyor.

• P30 pro imei kayıt hala olmuyormuş acaba

• yan___ Y kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir telefonu, btk'ya kayıt ücretini ödeyerek kaydedebilirsiniz. He, siz yasadışı bir durumdan bahsediyorsanız orası başka.
  • Arkadaşlar ekran süresine nereden bakıyoruz ayarlarda pil kısmını geziyorum ekran süresini bulamadım, 2. sorumda uygulama başlatma diye birşey var pil ayarlarında bunu otomatik mi yapmalıyım manuel mi arasındaki fark nedir tam olarak anlayamadım. iphonedan geldim ayarları çözmeme biraz zor oluyor da :D
  • Srgfedex S kullanıcısına yanıt
    1- Ekran süresine Ayarlar>Pil>Güç Tüketim Ayrıntılarından bakabilirsiniz, Grafiğin hemen üstünde yazıyor.
    2- Uygulama başlatma, uygulamaların arka planda çalışıp çalışmayacağını ayarlıyor. Arka planda çalışmasını istemediğiniz uygulamaları manuel olarak kapalı yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 5shdw0 -- 13 Temmuz 2020; 13:14:59 >
  • P30 için spigen kılıflarından kullanan var mı?
  • Tugcu T kullanıcısına yanıt
    p30 a spigen kılıf bulamadım ben proya var lite a var ama buna bulamadım
  • Ben de dayanamadım, erecoveryde iniyor şuan. Klimayı açtım önüne koydum ısınmasın diye :) Umarım sağ salim atlatırız. Erecoveryden güncelleyen arkadaşlara sorum: erecoveryde 10.1.123 sürümünü indiriyor şuan, en son çıkan yama otadan mı geliyor?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Judgement13 -- 13 Temmuz 2020; 18:43:31 >
  • Judgement13 J kullanıcısına yanıt
    Bende aynı sürümü indirdim erecovery üzerinden.

• Ben de p30 proya erecovery üzerinden güncelleme yaptım patch 02 geldi onu da yükledim ama batarya çok ısınıyordu ve pil çabuk bitiyordu 10.0 a döndüm

• quote:

Orijinalden alıntı: Sumzhy

Ben de p30 proya erecovery üzerinden güncelleme yaptım patch 02 geldi onu da yükledim ama batarya çok ısınıyordu ve pil çabuk bitiyordu 10.0 a döndüm
    bak bu haber pek iyi olmadı.

• CemyK kullanıcısına yanıt
    10.0 çok daha iyi şu an, ama dönerken verileriniz siliniyor yedekleme yapmak gerekiyor. İyi düşünün. Yurt dışı forumlarında Bunu düzelten patch gelecek deniyor ama o da geç gelirse diye döndüm.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Tugcu T kullanıcısına yanıt
    P30 için Kasım 2019 almıştım. Çok memnunum. Düşürme testlerinden de başarı ile geçti. Okadar düşmeye çizik bile yok. Tavsiye ederim.

• 10.1.0.123 güncelleme gelmiş. Önermiyor musunuz şimdi bunu 10 da mı kalalım

• 
Sayfa: önceki 382383384385386
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.