Şimdi Ara

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (345. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10.468
Cevap
107
Favori
652.821
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Sony'nin cihazları android tarafında en iyi cihazlardan biridir. Ülkemizde piyasadan çekildiler ancak olsa ilk bakacağım marka o olacaktı kesinlikle. Ben Xperia z2 modelini kullanıyordum ve 5 sene sorunsuzca kullandım ayrıyeten çok sağlam kılıfsız kullanmama rağmen sadece arka kapakta birkaç kılcal çizik oluştu. Sony' bin servisi de Fixsmart' idi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz daha araştırınca p30 ile ilgili soru işaretlerim şunlar:

- ana kamerasında ois olmaması
    - videoyu 8mp telefoto kamerası ile çektiği için kalitesinin düşük olması
    - hafıza arttırmak için nano sd karta ihtiyaç duyması ki bunlar micro sd'lere göre 500 TL kadar daha pahalı
  • nskn N kullanıcısına yanıt
    Şunu düzeltelim.

Videoyu telefoto kamerası değil ana kamera ile çekiyor.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yeni güncelleme gelmemiş bana, tr cihazı.

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü
  • Merhaba ben 30 gün sonra p30 almayı düşünüyorum bu kulaklık ve band hediyesi o zamana kadar devam eder mi yoksa şimdi almalı mıyım

• nskn N kullanıcısına yanıt
    Üstteki arkadaşın yazdığına ek olarak evet nano sd kart gerekiyor lakin telefon 16gb hafızalı değilki. 128 gb(10-15gb sisteme ayır ~110gb) hayli hayli yeter diye düşünüyorum. Tabi normal hafıza kartı imkanı olsa iyi olurdu fotoğraf- video vs daha rahat saklanırdı.

Ek olarak siyah yoktu stoklarda, siyah eklemişler. Bende henüz gelmesini bekleyenlerdenim. Beyaz sipariş vermiştim ama bir anlığına iptal edip siyah mı sipariş versem diye düşünmedim değil. :)
  • Son gelen guncelleme ile sarji artirilmis gibi geldi bana ilk sarjda yaklasik10 saat ekran vermisti simdide boyle daha onceleri ayni kullanim ile 8-8:30 veriyodu

HUAWEI P30/P30 PRO/P30 LİTE ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• Yok hocam gömmek değil. Sony, yavaş çekim, 3D tarayıcı, arttırılmış gerçeklik gibi konularda sektörde her zaman öncü olmuş bir firma. En son Türkiye'de sattığı XZ1 cihazını sattıktan sonra birden gözden kayboldu. Güvenlik yamalarına ek olarak ana sürüm güncellemeleri gelmedi. Ekranda ghost screen problemi vardı, elektrostatik dedi ve topu kullanıcıya attı. Benim cihazım 3 defa servise gitti bu sebepten. Kulaklık girişindeki temassızlık da cabasıydı. Bunların yanında son çıkardığı Xperia 1 II gerçekten iyi bir cihaz olmuş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: wara

Son gelen guncelleme ile sarji artirilmis gibi geldi bana ilk sarjda yaklasik10 saat ekran vermisti simdide boyle daha onceleri ayni kullanim ile 8-8:30 veriyodu

10.1'mi ?
  • Huawei P30 Pro kullanıcıları hangi EMUI sürümünü kullanıyorsunuz ?
  • MrLaderis kullanıcısına yanıt
    Emui 10.0.0 kullanıyorum, mevcut sürüm diye de altında 10.0.0.195 yazıyor.
  • Teşekkürler hocam. Multi Screen kullanamaya çalışıyorum da bilgisayardan, bir türlü çalıştıramadım şu illeti :D
  • Evet yeni yazılımın 10.1'in ayak sesleri duyulmaya başladı geliyor. Sistem parametreleri güncellemesi ve yeniden başlatma diye bir şey geldi demin. Yaptım başlattı henüz bir değişiklik yok ama altyapı hazırlık dalgası muhtemelen. Beklemedeyiz Huawei Reyis.

• Bu parametre güncellemesi pile ne yaptı böyle.
    BITMIYORE...

• Merhaba Bir konuda bilgi almak istiyorum telefon limitim 3000 TL ve p30 lite şuan alınır mı?? Kullanan arkadaşlar önerir mi?? Memnunmusunuz?? (note5 ten geçiş yapıcam)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt
    Şuanda düzeldi sistem. Ben sipariş verdim az önce. Sipariş vermeden önce çarkı çevirin. 140 Tl indirim kuponu kazanma şansınız olabilir.
  • Evet arkadaşlar az önce P30 siparişi vererek ben de ranıza katıldım. Uzun zamandır pasif olarak takipteydim konuyu artık daha aktif kullanırım inşallah.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 5shdw0

Evet arkadaşlar az önce P30 siparişi vererek ben de ranıza katıldım. Uzun zamandır pasif olarak takipteydim konuyu artık daha aktif kullanırım inşallah.
    nerden spatiş..

• 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt
    Huawei kendi sitesinden. hediyeleri ile birlikte :)
  • 
Sayfa: önceki 343344345346347
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.