Şimdi Ara

Huawei P20 Pro alınır mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
1.810
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar. Şu sıralar telefon araştırıyorum. Araştırırken P20 Pro dikkatimi çekti. İyi kamera, iyi batarya ömrü ve stabil bi arayüz olması önemli. Araştırırken P20 Pro dikkatimi çekti.

2. El P20 Pro sizce 3500 TL'ye TR garantili olarak alınır mı ? Alırsam uzun yıllar kullanabilir miyim? (Tahminen 4 sene kadar)

Ayrıca Huawei P20 hakkında da görüşlerinizi merak ediyorum. Sıfır 3000 Tl'ye buldum. (ithalatçı garantili telefonlara uzağım.) Bu cihazlar şuan alınır mı ?

Teşekkürler.

• 2. El olarak fiyati fazla söylemiş. 3000 den fazla etmez. Ek olarak P20' ye 3000 lira vermektense ben olsam Asus Zenfone 5Z tercih ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-D7B950238

2. El olarak fiyati fazla söylemiş. 3000 den fazla etmez. Ek olarak P20' ye 3000 lira vermektense ben olsam Asus Zenfone 5Z tercih ederim.
    Bende p20 pro için uygun söylediğini düşünmüştüm. Sahibinden de baktığımda Tr garantili cihazların çoğu min. 3700 tl'den başlıyor.
  • memorello kullanıcısına yanıt
    Yakında yeni modelleri, P30 serisi satışa çıkacak ve P20 serisinin fiyatları düşecektir. Ben şahsen illaki P20 Pro alacak olsam 3000 den fazla vermem.

• quote:

Orijinalden alıntı: memorello

Bende p20 pro için uygun söylediğini düşünmüştüm. Sahibinden de baktığımda Tr garantili cihazların çoğu min. 3700 tl'den başlıyor.

Alıntıları Göster
    Pahalı olan iyi olsaydı iphone xr en kral telefon olurdu ama daha ekranı bile 1080p değil.

2800 e zenfone 5z çok iyi p20 deki kirin 970 i tokatlar seninde 4 sene kullanacağın düşünülürse 2-3 yıllık işlemci niye alasın?

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-BB2CECC18

Pahalı olan iyi olsaydı iphone xr en kral telefon olurdu ama daha ekranı bile 1080p değil.

2800 e zenfone 5z çok iyi p20 deki kirin 970 i tokatlar seninde 4 sene kullanacağın düşünülürse 2-3 yıllık işlemci niye alasın?

Alıntıları Göster
    Fiyat konusu şöyle şuan sıfır P20 Pro için 4700 ile 5600 tl arası değişen bi fiyat var. Telefon ilk çıktığındaki fiyat ne kadardır bilmiyorum. Almak istediğim cihazında 20 ay garantisi daha var.
    Ekranı, kamerası ve bataryası iyi. O yüzden fiyatın iyi olduğunu düşünmüştüm. Zenfone 5z, Mi 8 gibi telefonları da araştıyorum teşekklürler.

• Kesinlikle alınır ve verdiğin paraya değer çok güzel bir cihaz her anlamda özellikle kamera olarak mükemmel bir telefon 📱 kesinlikle al.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.