Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (189. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.491
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bildiğiniz gibi Huawei bootloader kilidi açma kod olayını sona erdirmişti.Benim gibi bir çok kullanıcı bu koda sahip değil.Bu kodu nasıl temin edebileceğimiz hakkında bilgisi olan varmı?
  • dünden beri emui10 kullanıyorum. gerçekten çok hoşuma gitti. pil süresi de 9.1e göre daha iyi, fark hissettim. karanlık tema ile çok hoş gözüküyor

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• elmasevmem kullanıcısına yanıt
    heyecanlandım şimdi. sanırım sizin telefon TR garantili değil. güzel hoş gözüküyor. güncellemeyi nasıl aldınız, ekstra bir işlem yaptınız mı?
  • bir yöntem ile yükleniyor. fakat cihaz ülkesi değişiyor c432 Avrupa idi bunu yapınca Asya oldu. benim cihaz çift simli Avrupa cihazı idi. bir de benim bootloader unlock kodum var sıkıntı olsa kurtarma şansım var, o yüzden girdim bu işe. size tavsiye etmem gelecek bir güncelleme ile cihaz açılmaz olabilir. haziran ortasına atılmış diyorlar güncelleme.

aynen öyle hocam yine ertelenmezse haziran 15'ten sonra gelecek. HMS ve yeni cihazlara güncelleme vereceğiz derken bizleri unuttular

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karakabus_ -- 5 Mayıs 2020; 21:25:53 >
  • Selamlar arkadaşlar,

Birkaç gündür yaşadığım bir problem var, bilen var mıdır acaba?

Telefonumda Google Fotoğraflar, ana sayfada kaydırınca görünen Google haberler bölümü, Instagram vs. karanlık moddaydı. Huawei'nin AppGallery'sinde HMS Core vs. birkaç güncelleme vardı uzun süredir beklettiğim,geçen gün onları güncelledim, sonra bu saydığım uygulamaların hepsi beyaz görünüme geçti, ne kadar ayar kurcaladıysam da tekrar karanlık moda alamadım bunları. Ek olarak, Google Haberler'i uygulama icon'undan açtığımda hala karanlık, onda sorun yok, ama ana sayfada sağa çekerek gördüğüm haberler bölümünde aydınlık. Anlam veremedim.

Bu sorunları yaşayan oldu mu? Bir çözüm var mıdır, yardımınızı rica ederim.

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi footbomer7 -- 5 Mayıs 2020; 23:20:57 >
  • arkadaşlar bizim telefon EMUİ 10.1 güncelleme listesinde yer alıyor, ne zaman gelir acaba? bence 2020 sonunda anca gelir ki daha EMUİ 10 sürümü gelmedi.
    https://consumer.huawei.com/tr/community/details/Emu%C4%B1-10.1-Alacak-Modeller/topicId_104948/
  • quote:

Orijinalden alıntı: footbomer7

Selamlar arkadaşlar,

Birkaç gündür yaşadığım bir problem var, bilen var mıdır acaba?

Telefonumda Google Fotoğraflar, ana sayfada kaydırınca görünen Google haberler bölümü, Instagram vs. karanlık moddaydı. Huawei'nin AppGallery'sinde HMS Core vs. birkaç güncelleme vardı uzun süredir beklettiğim,geçen gün onları güncelledim, sonra bu saydığım uygulamaların hepsi beyaz görünüme geçti, ne kadar ayar kurcaladıysam da tekrar karanlık moda alamadım bunları. Ek olarak, Google Haberler'i uygulama icon'undan açtığımda hala karanlık, onda sorun yok, ama ana sayfada sağa çekerek gördüğüm haberler bölümünde aydınlık. Anlam veremedim.

Bu sorunları yaşayan oldu mu? Bir çözüm var mıdır, yardımınızı rica ederim.

Teşekkürler.
    Bu sorunu yaşayan ya da bir çözüm önerisi olan yok mudur arkadaşlar?

• footbomer7 kullanıcısına yanıt
    Hangi sürümü kullanıyorsunuz?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mell88 kullanıcısına yanıt
    Sürüm: 9.1.0.387
  • footbomer7 kullanıcısına yanıt
    Karanlık modu nasıl aktif ettiniz? Aynı sürümü kullanıyoruz ama bende karanlık mod yok. 😁 Yani kimse de yok herhalde karanlık mod kimsenin sesi çıkmıyor.

• EMUI 9.1 ve EMUI 10 İçin Akıllı Şarj Özelliği Dağıtılmaya Başlandı!

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Size geldi mi bu güncelleme?

• karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Güncellemeye hasret kaldık şubat ayında sözde gelecekti

• mesajlar için rcs özelliği aktif oldu az önce. mesajlara girince altta bildirim çıkıyor. imessage ve WhatsApp benzeri, resim vs eklenebilir kablosuz veya veri üzerinden yolluyor SMS kesilmiyor. ayrıca şu an yazıyor bildirimi vs çıkıyor.

Evet bana da geldi

• quote:

Orijinalden alıntı: Mell88

Evet bana da geldi
    Gelen güncelleme nedir p20 pro benim ama merak ettim 🙂

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 187188189190191
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.