Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.455
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bana da devamlı güncelleme geldi yükledim ama sürümü bilmiyorum. Format atmıştım formattan sonra güncellemeler baya vakit alıyor, hepsini tek seferde yükleyemiyor bilgisayarım taş devrinden kalma 🤣

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Mell88 kullanıcısına yanıt
    konuyu dağıtmak istemem ama hocam ben biradere verdiğim 10 yıllık laptoba ssd taktım. laptop hayatı boyunca böyle hızlı çalışmamıştır. ssd kullanmıyorsanız size de tavsiye ederim.
  • karakabus_ K kullanıcısına yanıt
    Bence de konuyu çok dağıtmayalım 🤣 Geçen ay benim oğlan laptopun üstüne basınca harddiski bozdu, normalde 500gb dı sıfırı çok pahalı ikinci el de 500gb bulamadım 250gb almak zorunda kaldım idareten. Laptopu değiştirmeyi düşünüyorum aslında ama onun da fiyatları uçtu iyi birşey almak imkansız nerdeyse. Şu Gforce olayını yapabilirsem elimdeki ile bende ssd alırım sanırım. Tavsiye için teşekkür ederim 👍🏻

• Hocam bize heyecan yaptırıyorsunuz

• bu sabah yine chrome, fotoğraflar ve duo uygulamasını kendi kendine yükledi telefon engelliyorum devredışı bırakıyorum yine aynısı oluyor
  • mikailc78 kullanıcısına yanıt
    hocam abd ile çin çatışması bize de yansıyor
  • P20 alınır mı? 6 gb ramli modelini buldum. Bugün alıcam. Genel olarak fotoğraf, sosy medy ve atada oyun oynicam

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ben olsam bu saatten sonra almazdım. daha farklı telefonlara yönelebilirsin. samsung a71, xiaomi mi 9t, xiaomi note 8 pro, xiaomi note 10, note 10 lite...vs 3000-4000tl bandında telefon seçeneklerin fazla. alabiliyorsan p30 u zorlayabilirsin.
  • mtrkmn61 kullanıcısına yanıt
    bu soruyu en az 6 ay önce sorsaydın alınabilir derdim. ancak yazılım desteği yakında kesilecek olan bir modeli almayın derim. başka model bakın hocam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

bu soruyu en az 6 ay önce sorsaydın alınabilir derdim. ancak yazılım desteği yakında kesilecek olan bir modeli almayın derim. başka model bakın hocam.
    Peki öneriniz ne olur? Yani şöyle yazılım desteğine vs takılan birisi değilim m. Sorunsuz bir kullanım sunsun yeterl olur.. Geçen haftaya kadar p9 kullanıyordum. Yazılım olayına vs takılmadım ama işte artık yavaşladığı için sattım. Yani amacım uzun yıl en az 2 yıl donma kasma yapmasın. Arada pubg oynarım o kadar.

Bu arada 2200'e alıcam

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mtrkmn61 -- 1 Haziran 2020; 10:43:33 >
  • mtrkmn61 kullanıcısına yanıt
    Note 8 pro var birader de. Güzel telefon. Tavsiye ederim.

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Evet, bende de aynı şekilde devam.

• 1 yıldır EMUI 10 güncellemesi bekliyoruz çıktı ha çıkacak diye... Android 10 güncellemesi alacak mı telefon peki bilen var mı?

Ben bu telefonu aldığıma pişman oldum yazılım desteği vermiyor huawei.
  • ozkankrdrl kullanıcısına yanıt
    android 10 güncellemesi alacak hocam bundan şüpheniz olmasın. huawei son 1 yıldır malum olaylardan dolayı bayağı bir sarsıldı. bence bu bahane olamaz. yeni modellere geçirmek için bir taktik. bunu fırsat bilen samsung güncellemeler konusunda kendini iyileştirdi.

resmi google sistemi olmayan huawei modelleri alan kullanıcılar bir çok dertten muzdarip. özellikle bankacılık uygulamalarını kullanamıyorlar. uygulamanın .apk dosyasını yüklesen de yine olmuyor. mesela p40 serisi ve akbank uygulaması... (huawei kendi forumunda okudum.)
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

android 10 güncellemesi alacak hocam bundan şüpheniz olmasın. huawei son 1 yıldır malum olaylardan dolayı bayağı bir sarsıldı. bence bu bahane olamaz. yeni modellere geçirmek için bir taktik. bunu fırsat bilen samsung güncellemeler konusunda kendini iyileştirdi.

resmi google sistemi olmayan huawei modelleri alan kullanıcılar bir çok dertten muzdarip. özellikle bankacılık uygulamalarını kullanamıyorlar. uygulamanın .apk dosyasını yüklesen de yine olmuyor. mesela p40 serisi ve akbank uygulaması... (huawei kendi forumunda okudum.)
    Kesinlikle. Aynı dönemde eşime s8 aldım. Telefon her ay güncelleme alıyor zaten Android 10 ile baştan aşağı güncellendi. Kıskanarak izliyorum valla. :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkankrdrl -- 2 Haziran 2020; 9:22:45 >
  • Huawei P40 reklamına gösterdiği özenin yarısını güncellemeye göstermiyor. Daha öncede yazdım, Güncellemenin sürekli ertelenme sebebi yeni modeli satmak, bizim insanımız da saftirik olduğundan yeni modellere atlıyor, bir sene sonra o da güncellemeyi geç almaya başlayacak, 2 sene sonra güncelleme almayacak belki de. Dünya kadar para verip aldığımız telefonlara destek verilmeyecekse gidip sıradan bir telefon almak daha mantıklı.Ürününe sahip çıkmayan, destek olmayan markayı bir daha almam, bir daha Huawei mi, asla!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Liman-Liman -- 2 Haziran 2020; 9:32:1 >
  • Liman-Liman kullanıcısına yanıt
    hocam bu saatten sonra google sistemi olmayan telefon almak tekerleksiz araba almak gibidir. ha huawei mobil servislerine (hms) özel uygulamalar geliştirilirse belki. yeni modellere google uygulamaları yüklemek için bir takım atraksiyon yapıyorlar. o çözüm tam olarak olmuyor veya bir müddet sonra yeni güncelleme ile açılmıyor, hata veriyor uygulama. ben bu riske giripte sırf kamera için yeni model alamam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Liman-Liman

Huawei P40 reklamına gösterdiği özenin yarısını güncellemeye göstermiyor. Daha öncede yazdım, Güncellemenin sürekli ertelenme sebebi yeni modeli satmak, bizim insanımız da saftirik olduğundan yeni modellere atlıyor, bir sene sonra o da güncellemeyi geç almaya başlayacak, 2 sene sonra güncelleme almayacak belki de. Dünya kadar para verip aldığımız telefonlara destek verilmeyecekse gidip sıradan bir telefon almak daha mantıklı.Ürününe sahip çıkmayan, destek olmayan markayı bir daha almam, bir daha Huawei mi, asla!
    Ben 2018 eylülde aldım telefonu. Daha garantisi bile bitmemiş bir telefon unutuldu. Sadece yeni model reklamları döndürüyor Huawei. Satana kadar.

10 bin lira bir telefona para vereceğim p40 alacağım 2 yıl sonra marka p60 tanıtımı yaparken p40 ı unutacak.. Huawei çok yanlış yapıyor benim gibi binlerce kullanıcısı bir sonraki telefonunu sırf bu yüzden Huawei almayacak.

Şahsen şuan bir tercih yapsam xiaomi mi 9t ya da s10 olurdu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozkankrdrl -- 2 Haziran 2020; 9:55:50 >

• ozkankrdrl kullanıcısına yanıt
    Benim P20 nin de garantisi daha bitmedi, ama güncelleme desteği bitti!
  • Hocalarım iyi forumlar, telefonum sabahtan beri kulaklığı görmüyor, çevirici aparat ta taktım ama yine gelmedi? Sesi hala dışarı vermeye devam ediyor ve kulaklık simgesi çıkmıyor yaşayan varmı daha önce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi OnurSAYAN -- 2 Haziran 2020; 11:10:23 >
  • 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.