Şimdi Ara

Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!! (129. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.331
Cevap
35
Favori
222.450
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Teşekkürler.
  • Arkadaşlar merhaba son günlerde yaşadığım bir sorun şu poweramp kullanıyorum parali sürümü uygulamayı açıyorum sarki çalıyor ekran ışığı kapandıktan 3 sn sonra program kapanıyor dolayısıyla şarkı sonlaniyor bunu her halükarda yapıyor kulaklıkla ve kulaklıksız ve tekrar powerampi çalıştırdığım zaman bir uyarı veriyor ekran görüntüsünü eklicem. Bu sorunun çözümünde yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bilgilendirme mesajı

bildirim sorunu için yapılması gereken işlemler ilk mesaja eklenmiştir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: baysalgurler

Arkadaşlar merhaba son günlerde yaşadığım bir sorun şu poweramp kullanıyorum parali sürümü uygulamayı açıyorum sarki çalıyor ekran ışığı kapandıktan 3 sn sonra program kapanıyor dolayısıyla şarkı sonlaniyor bunu her halükarda yapıyor kulaklıkla ve kulaklıksız ve tekrar powerampi çalıştırdığım zaman bir uyarı veriyor ekran görüntüsünü eklicem. Bu sorunun çözümünde yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ederim.
    poweramp ın yeni sürümünü beğenmedim. şuan kendi uygulamasını kullanıyorum. sorununa gelince, ayarlar/pil/otomatik başlatma ayarlarından engellemiş olabilirsin. telefon ekran gidince uyku moduna geçiyor, böylece program da kapanıyor. güç tasarruf modu falan etkinse o da yapabilir. ayarlarını kurcalaman lazım. bilmediğin bişey yapma, sonra sıkıntı çıkabilir, az çekmedik bildirim sorunundan

• quote:

Orijinalden alıntı: mikailc78

poweramp ın yeni sürümünü beğenmedim. şuan kendi uygulamasını kullanıyorum. sorununa gelince, ayarlar/pil/otomatik başlatma ayarlarından engellemiş olabilirsin. telefon ekran gidince uyku moduna geçiyor, böylece program da kapanıyor. güç tasarruf modu falan etkinse o da yapabilir. ayarlarını kurcalaman lazım. bilmediğin bişey yapma, sonra sıkıntı çıkabilir, az çekmedik bildirim sorunundan

Alıntıları Göster
    Dedıklerını yaptıktan sonra olmazsa bu bızım bıldırım sorununun temelımdekı sey demektır :D aslında sorun bıldırım değil web WhatsApp da kullandıgım ıcın telefon baglantısı kesılıyor. Ekran kapanınca telefon arkaplanı kapatıyor. Bıldırım olsa web wp gıtmez. Sımdıye kadar adından bıldırım sorunu dıye bahsettik ama aslında durum farklı yada bendekı durum farklı :)

• mikailc78 kullanıcısına yanıt
    Tel hakkında bilgim var bütün herseye ayarlara baktım ama başka bir nedeni olabilir powerampi pil tasarruf kısmında muaf tuttum fakat yinede ekran kapanınca oda kapanıyor 4 saniye sonra bir anlam veremedim önceden böyle birsey yapmıyordu son güncellemeden sonra yapmaya başladı.
    Jet Audio Player kurdum biraz önce aynısını o programda da yaptı kendi müzik Playerinda yapmıyor anlamadım gitti kanaatimce telefon bu programları bilerek kapatıyor çünkü bu saydığım müzik oynaticilar ses cipine müdahalede bulunan uygulamalar çözümü varsa yazan olursa sevinirim teşekkür ederim yardımlarınız için.

• baysalgurler B kullanıcısına yanıt
    Adamlara mail atman çözüm olacaktır. İlgileniyorlar. Geri dönüş yapar poweramp yetkilileri. Pie daha tam oturmadı. Güncelleme beklemek zorunda kalabilirsin ya da aşağıda kare tuşu var ya, ona basıp uygulamayı bulup aşağı çekersen kilitler, kilitlediginde belki kapanmaz.. Deneyip sonucu yazarsan sevinirim. Yüklü değil uygulama, bi de kendi player ini kullanıyorum ben. İki saat ayarla ugrasmayayim :)

• Dediğinizi yaptım kilitledim programı yine sonlandırdı maalesef
    Huawei P20 [ANA KONU] HarmonyOS Güncellemesi Alacağı Duyuruldu !!!

• quote:

Orijinalden alıntı: baysalgurler

Dediğinizi yaptım kilitledim programı yine sonlandırdı maalesef
    O zaman mail atın poweramp a. Ingilizceniz yetmezse Google translate kullanın. Ekran kaydı ile video da atarsanız bir dahaki guncellemede eminim duzelteceklerdir. Isterseniz kendi müzik çalarını kullanın bu sure zarfında.

• Herkese selam
    Telefonu ikinci el almıştım. Aldığımdan beri güncelleme almadı.
    9.0.0.160 sürümü var. Telefon üstünden güncelleme kontrol ediyorum hep. En yeni paketi indir desem de telefon güncel diyor.

Siz firmware finder mı kullanıyorsunuz? Veya tavsiye eder misiniz?
    2 var telefonla ilgili memnun olmadığım:
    1- Banka vb. programlar sms ile şifre attıklarında şifre otomatik dolmuyor. Sms i açıp şifreyi manuel olarak yazmam gerekiyor.
    2- Masaüstündeyken yukardan aşağı cekip uygulama arama menusu geliyor, iki harf yazdıktan sonra hemen sonuclar gelmiyor. 1sn kadar bekledikten sonra uygulamalar geliyor.
    Arama ekranında sadece uygulamalar arasında araması için ayar da yaptım ancak bekleme geçmedi. Önceki telefonum P10 du. P10 da harfe basar basmaz sonuç geliyordu.

Bu iki şey güncelleme ile düzelir mi merak ediyorum. Ayrıca güvenlik güncellemelerini de alamamış olmak can sıkıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: abars

Herkese selam
    9.0.0.160 sürümü var. Telefon üstünden güncelleme kontrol ediyorum hep. En yeni paketi indir desem de telefon güncel diyor.

1- Banka vb. programlar sms ile şifre attıklarında şifre otomatik dolmuyor. Sms i açıp şifreyi manuel olarak yazmam gerekiyor.
    2- Masaüstündeyken yukardan aşağı cekip uygulama arama menusu geliyor, iki harf yazdıktan sonra hemen sonuclar gelmiyor. 1sn kadar bekledikten sonra uygulamalar geliyor.
    Arama ekranında sadece uygulamalar arasında araması için ayar da yaptım ancak bekleme geçmedi. Önceki telefonum P10 du. P10 da harfe basar basmaz sonuç geliyordu.

Bu iki şey güncelleme ile düzelir mi merak ediyorum. Ayrıca güvenlik güncellemelerini de alamamış olmak can sıkıyor.
    1. düzelmez. çünkü google playstore kurallarında değişikliğe gitti. artık ana sms programı dışındaki programlar sms okuyamıyor. bu da bankacılık uygulamalarının kodları okuyamamasina yol açtı.

• quote:

Orijinalden alıntı: abars

Herkese selam

1) yukarıdaki arkadaşın dediğine katılıyorum. artık öyle yazmaz, baloncuk olarak gözükür sms, şifre baştaysa yazarsın. eğer sondaysa sms e girip bakıp yazarsın. kaç saniyeni alır taş çatlasın 5-6 sn..

2) valla 1 sn bekletmesi neden bu kadar rahatsız etti anlamadım. ben de tam tersi hiç arama yapmıyorum. alışveriş klasörü, sosyal medya klasörü, google klasörü...vs olarak ayırdım kafama göre. bişeye mi girmem gerekiyor, sayfayı yana çekip, hemen buluyorum. 1 sn sorun ediyorsan şimdi tıklama sayısını da hesaplarsın

şaka bi yana, onun ayarı var mıdır tam nerededir bilmiyorum, emui yi beğenmediysen, nova launcher i kullanabilirsin. standart ayarları kötü, kişisel ayar çekmen gerekir.

• Arkadaşlar sizce hangisi doğal?
    https://i.hizliresim.com/y6Xvqy.jpg
    https://i.hizliresim.com/6a0Ea7.jpg

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 16 Nisan 2019; 13:10:6 >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    üstteki resim daha parlak ve net. alttaki resim daha koyu ve az ışıklı. yakınlaştırma yapıldığında üstteki resim, alttaki resme göre daha az bozuluyor. alttaki resim daha gerçekçi. tabi manzarayı kendi gözümle görmeden net bir şey söylemek doğru olmaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

üstteki resim daha parlak ve net. alttaki resim daha koyu ve az ışıklı. yakınlaştırma yapıldığında üstteki resim, alttaki resme göre daha az bozuluyor. alttaki resim daha gerçekçi. tabi manzarayı kendi gözümle görmeden net bir şey söylemek doğru olmaz.
    2.fotoğrafı diğer telefonum iphone se ile çektim.Nedense daha doğal buluyorum :/ ama yakınlaştırmada p20 daha az bozuluyor.
    Gerçekte 2.fotoğraftaki gibi manzara.Diğeri çimleri parlatıyor ama öyle değil.Aynı durum iphone xr'de de yapılmış.8'e kadar doğal.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 16 Nisan 2019; 13:29:44 >
  • kyaman06 kullanıcısına yanıt
    iphone se daha doğal. ışık olayı da diyaframdan kaynaklı olabilir. iphone se F2.2, huawei p20 F1.8. bir de yapay zekada var işin içinde.
  • quote:

Orijinalden alıntı: karakabus_

iphone se daha doğal. ışık olayı da diyaframdan kaynaklı olabilir. iphone se F2.2, huawei p20 F1.8. bir de yapay zekada var işin içinde.
    Yapay zeka kapalıydı hocam ya da tekrar çekeyim olabilir.https://i.hizliresim.com/4j53NJ.jpg yapay zeka kapalı daha kötü :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kyaman06 -- 16 Nisan 2019; 14:10:18 >
  • Telefonlardakı yapay zeka mı derın ogrenme mı? Ben ogrenme dıye biliyorum. Bunu bır telefon incelemesinde dh yada shıftdelete söyleyince (technopat da olabılır) aradtırmıstım. Zaten telefonların kedıyı yemegı vs. tanımasıda yapay zekadan cok öğrenme oldugu kanısını olusturuyor bende. Bunları neden yazdıgıma gelınce; telefonlarımız aslında onceden tanımlanmış seylere gore ayar cekıyor kendıne. Bız kullandıkcada ogrenmeye devam edıyormu onu bılmıyorum. Edıyorsada her formatta gıdıyor galıba.

https://www.endustri40.com/yapay-zeka-makine-ogrenimi-ve-derin-ogrenme-arasindaki-farklar/

https://proente.com/makine-ogrenimi-derin-ogrenme-ve-yapay-zeka-arasindaki-fark/

Bunu okumadım henüz

https://www.purdue.edu/newsroom/releases/2014/Q1/smartphone-to-become-smarter-with-deep-learning-innovation.html

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi osmancan71 -- 16 Nisan 2019; 15:0:2 >

• Bana hala gelmedi güncelleme.. bekliyoruz bakalım 🤔🤔

• bana da gelen bir şey yok hocam...
  • 
Sayfa: önceki 127128129130131
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.