Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (38. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.224
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Hocam hangi ulke fiyat cok iyiymis

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • HuckleberryFinn kullanıcısına yanıt
    Plus için Spigen in rugged kılıfını bekliyorum şu an.. Spigen tr ye gelir yakında, kullanım çoğalıyor..

Kendi kılıfı hoş değil.. Ekran koruyucu üzerinde geldiği için ona takılmadım fazla...

6 saat sorunsuz ekran süresi alıyorum, eve gidene kadar rahat yetiyor şarj.. Kısa sürede %50 doluyor zaten.. İlk %15_20 şarj hızlı gidiyor, sonra yavaşlıyor tüketim..

Note 5 den geçtim ve iyiki diyorum.. Şarj berbat note 5 te.. Kamera, ses, kullanım kolaylığı (tek tuş ile yönetim çok iyi), çekim gücü (mobil ve wifi), arayüz güzel.. iş yerine yedek şarj aleti alayım dedim, servis 160 TL dedi... Yurtdışı alternatif olacak bu konuda..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Harbyteam

Hayırlı olsun hocam sizi s7 başlığından hatırlıyorum. İnsallah üzmez sizi. Samsungtan sonra kullanim aliskanligina bağlı bir kac gün zorlanma olabilir ama genelinde sorunsuz ve hızlı bir telefon.

Teşekkür ederim dah evvel birkaç defa Huawei telefon kullandım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi grolof -- 26 Mayıs 2017; 17:54:0 >
  • bende p10 aldım, kılıf-kırılmaz cam önerilerinizi alırım..

bir de tavsiyeniz var mıdır telefonla ilgili..

üstüne bir de lenslerin olduğu paketi verdiler..
  • quote:

Orijinalden alıntı: umut070

Plus için Spigen in rugged kılıfını bekliyorum şu an.. Spigen tr ye gelir yakında, kullanım çoğalıyor..

Kendi kılıfı hoş değil.. Ekran koruyucu üzerinde geldiği için ona takılmadım fazla...

6 saat sorunsuz ekran süresi alıyorum, eve gidene kadar rahat yetiyor şarj.. Kısa sürede %50 doluyor zaten.. İlk %15_20 şarj hızlı gidiyor, sonra yavaşlıyor tüketim..

Note 5 den geçtim ve iyiki diyorum.. Şarj berbat note 5 te.. Kamera, ses, kullanım kolaylığı (tek tuş ile yönetim çok iyi), çekim gücü (mobil ve wifi), arayüz güzel.. iş yerine yedek şarj aleti alayım dedim, servis 160 TL dedi... Yurtdışı alternatif olacak bu konuda..

Hayırlı olsun iki sorum olacak

1.si şarj adaptörü bizim prizlere uyumlu mu yoksa dönüştürücü mü kullanıyorsunuz

2.si orjinal şarj aletini hangi servise sordunuz ve servisin sattığı adaptör Türkiye uyumlu mu adaptörü

3.sü telefon ısınması oldu mu hiç birçok şikayet konusu oldu formlarda cihazın ısınması sebebiyle

teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: Umut K.

Hocam hangi ulke fiyat cok iyiymis

Suudi Arabistan, iş gereği burdayım ve devlet vergi almadığı için fiyatlar gayet iyi

• Isınma mevzusu çok konuşulur oldu.. S7 ile yaptiğim seyler tamamen aynı p10 plusta ve S7den kesinlikle fazla ısınmıyor. Oyun oynarken ısınmayan telefon varsa onu bilmiyorum ama bu telefonda ısınma olayı mesele yapılacak belki de son şey. Boş yere ısınma olayına takilmayin derim.

• cinaski12 C kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim... Önceki note 5 için de yurtdışından almıştım, bu nedenle çevirici vardı, yine onu kullanıyorum.. İstanbul daki servise telefon açtım, 160 TL dediler, p10 ile aynı şarj cihazı olduğu için ellerinde var ve TR uyumlu, sıkıntı fiyat konusunda sadece.. Isınma, note 5 den telefonu p10 Plus a kopyalarken oldu, ikisinde de aynı ısınma, harici bir ısınma yaşamadım.. Şarjda kontrol ettim bir kaç sefer, normal bir ısınma vardı..

• quote:

Orijinalden alıntı: umut070

Teşekkür ederim... Önceki note 5 için de yurtdışından almıştım, bu nedenle çevirici vardı, yine onu kullanıyorum.. İstanbul daki servise telefon açtım, 160 TL dediler, p10 ile aynı şarj cihazı olduğu için ellerinde var ve TR uyumlu, sıkıntı fiyat konusunda sadece.. Isınma, note 5 den telefonu p10 Plus a kopyalarken oldu, ikisinde de aynı ısınma, harici bir ısınma yaşamadım.. Şarjda kontrol ettim bir kaç sefer, normal bir ısınma vardı..

Teşekkürker iyi günlerde kullanınız

• quote:

Isınma mevzusu çok konuşulur oldu.. S7 ile yaptiğim seyler tamamen aynı p10 plusta ve S7den kesinlikle fazla ısınmıyor. Oyun oynarken ısınmayan telefon varsa onu bilmiyorum ama bu telefonda ısınma olayı mesele yapılacak belki de son şey. Boş yere ısınma olayına takilmayin derim.

Teşekkürker burdaki yorumlariniz benim için daha önemli siz sorun yok diyorsanız alıyorum

• Bu fiyat mı yanliş yoksa model mi yanliş arkadaşlar?

http://urun.gittigidiyor.com/cep-telefonu-ve-aksesuar/huawei-p10-64gb-hafiza-4gb-ram-20mp-kamera-5-10-ekran-cep-telefonu-285259236

• ruf kullanıcısına yanıt
    Delta garantili. Fiyat o yüzden düşük hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Delta garantili. Fiyat o yüzden düşük hocam.

Delta garantili bile olsa yurtdışından almış gibi düşünebiliriz.bence harika bir fiyat

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DODANLI kullanıcısına yanıt
    Bu kadar düşük olur mu ki?

• turkay23 kullanıcısına yanıt
    Evet pasaport ile uğraşmama adına güzel. Zaten yurt dışı fiyatlarına istedikleri fiyat bir buna yakın ya da daha fazla ;)

• ruf kullanıcısına yanıt
    Yurt dışından getiren arkadaşlar 2199 fiyat yazmışlardı. Bu tutardan kâr ettiklerini düşünürsek 2299 lira mantıklı bir fiyat olabilir hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: grolof

quote:

Ama bende s7 edge olsa idi sanırım note 8i beklerdim..bunu da belirteyim.

Ekran cok ufak gelmeye baslamisti s7de birazda bu nedrenle p10 plusa geçtim.. Özellikle nougattan sonra s7 kullanimi çok keyifliydi :) ama edgedeki ekran boyutu ve sarj süresi olsaydı beklerdim

Bende s7 edge vardı onu sattım.Aslında gerek kamerası gerekse hızı çok iyi ama şebeke çekim gücü çok köçtü ve sinyalin az olduğu yerde kopmalar yaşayabiliyorsun.Bu problem pek çok galaxy serisinde var.Sar değeri düşük olsun diye antenini zayıf yapıyorlar ama bir telefon ne kadar süper olursa olsun kopma yaşadınmı beş para etmez.
    Ben onu satıp LG V20 aldım ama hiç beğenmedim ve bugün yurtdışı p10 plus aldım.İnşallah pişman olmam.LGV20 nin kamerası bence LG G4 ve G5 ten daha kötü.
    Evet edgenin şarj süresi iyi idi ortalama 6 saat ekran süresi alıyordum.
    Yarından itibaren bende aranıza katılacağım.

Hayırlı olsun Gürol abi. Bekliyoruz izlenimlerini.

• maxi80 M kullanıcısına yanıt
    Hangi ülkeden aldınız.

• Huawei P10 plus için önerebileceğiniz kılıf veya kılıflar varmı acaba teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DODANLI

Evet pasaport ile uğraşmama adına güzel. Zaten yurt dışı fiyatlarına istedikleri fiyat bir buna yakın ya da daha fazla ;)

bence buraları okuyun

https://eksisozluk.com/delta-servis--4057247?p=4

https://eksisozluk.com/delta-servis-pismanliktir--4924194?p=1

• 
Sayfa: önceki 3637383940
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.