Şimdi Ara

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ (340. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7.454
Cevap
64
Favori
484.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
8 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Vky-l09 hocam p10 plus

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • yzkaragoz Y kullanıcısına yanıt
    bu güncellemede ne özellikler var peki

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Oguzhan222 O kullanıcısına yanıt
    Ondan bir sonraki güncelleme bu ama gpu turboda içinde zaten ama 380 güncellemesi güvenlik güncellemesi olduğu için sadece onu yazıyor game suite geliyor zaten gpu turbo güncellemesi ile gelen bir fonksiyon zaten bu ben pubg oynadım güncellemeden sonra bir tık daha akıcı geldi bana oyun tabi game suite içinde akıllı mod

Enerji tasarruf modu ve performans modu var ben akıllı modda oynadım yarında performans modunda deneyeceğim öncesinde sıfırlayacağım cihazı

• turuncukafali kullanıcısına yanıt
    Hocam tam test edemedim ama en önemlisi gpu turbo ayrıca güvenlik güncellemesi ve ekran kaydıyla ilgili süre sınırlaması vardı oda kalkıyor sanırım bu güncelleme ile eğer 379 gelseydi güncelleme detaylarını görebilirdim ama direk 380 geldi o yüzden sadece güvenlik gümcellemesi diye görünüyor ama hepsini içeriyor

• ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

Telefonu alalı neredeyse 1 sene olmuş. İyi kötü idare ettik. Ama gözüm hep dışarda. Fırsat geçse de başka telefon alsam diyorum ama bunun da kamerasını çok beğeniyorum Öyle böyle derken kesin 3 sene kullanıp bir yerleri patlayınca atmak zorunda kalıcam.

Anladim hocam teşekkürler cevabınız için.Bana 381 güncellemesi gelmiş telefonum p10.Muhtemelen dediğiniz gibidir full güncelleme yazıyor bende de.

Ben daha güncelleyemedim vaktim olmadi kullandıktan sonra deneyimlerinizi yazarsanız güncellemeyenler için faydalı olabilir , açıkçası birazda temkinli yaklaşıyorum artık güncellemelere , android 7 den 8 e geçtikten sonra sanki telefon 7 deki gibi iyi çalışmıyor sanki şuan.Özellikle parmak izi sensörünün hassasiyetini bozmaları baya strese sokmuştu beni Allahtan sonradan düzelttiler.

Bu arada hala güncelleme gelmeyenler varsa,en yeni tam paketi indir seçeneğinden tekrar aratsınlar.Sistem güncelleme ekranında bende de ilk seferde çıkmamıştı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan222 -- 4 Aralık 2018; 8:31:28 >
  • Hocam hayirli sabahlar , forumda yeniyim daha bir hatam olursa affola, bende huawei P10 kullaniyorum Vtrl09 modelini, ama en yeni tam paketi indir dedigimde herhangi bir guncelleme bulmuyor.

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

• Valla bilemiyorum dostum ben Almanyadan aldim telefonu belki farklıdır ama dediğim gibi güncellemeleri kontrol et butonuna bastığımda gelmiyor ama en yeni tam paketi indir seçeneğine basınca geliyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan222 -- 4 Aralık 2018; 11:7:56 >
    Anladim hocam sagolun, biraz daha bekleyeyim belki sonradan gelir

• Güncellemeler imei sırasına göre dağıtılıyor muhtemelen bir kaç gün içinde sizede gelir güncelleme

Ben en çok gpu turbo üzerinde duruyorum dün akıllı modda denemiştim pubg yi normale göre 1 tık daha akıcıydı ama ısınma bayapı azdı dün akşam telefonu sıfırladım temiz kurulum yaptım bugünde performans modunda denedim ısınma eski sürüm ile aynı seviyedeydi ama oyun yağ gibi aktı 25 dk civarı oynadım hiç takılma vs olmadı şarj konusunda bana hiç bir artısı var gibi gelmedi ama game suite in bir artısı rahatsız etmeyin modu var oyunlarda bildirim falan almıyorsunuz eğer aktifleştirirseniz şu anki deneyimim bu

Umarim hocam sagolasin

• Ekranda beyaz bir sayfa açınca daha parlak beyaz bölgeler beliriyor 2 yerde. Bunu yaşayan oldu mu? Servis ekran değişimi der mi yoksa uğraşırır mı? Cihaz p10.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi furkana. -- 4 Aralık 2018; 13:11:10 >
  • furkana. F kullanıcısına yanıt
    Kuvvetle muhtemel der çünkü benim en köşe 1 ölü pikselli ekranı bile değiştirmişti servis

• quote:

Orijinalden alıntı: yzkaragoz

Ben en çok gpu turbo üzerinde duruyorum dün akıllı modda denemiştim pubg yi normale göre 1 tık daha akıcıydı ama ısınma bayapı azdı dün akşam telefonu sıfırladım temiz kurulum yaptım bugünde performans modunda denedim ısınma eski sürüm ile aynı seviyedeydi ama oyun yağ gibi aktı 25 dk civarı oynadım hiç takılma vs olmadı şarj konusunda bana hiç bir artısı var gibi gelmedi ama game suite in bir artısı rahatsız etmeyin modu var oyunlarda bildirim falan almıyorsunuz eğer aktifleştirirseniz şu anki deneyimim bu
    Peki dokunmatik hassasiyeti,parmak izi hassasiyetinde bir değişiklik var mı ? Ben pek oyun oynayan biri değilim gpu turbonun günlük kullanımda pil ömrüne bir faydası olur mu sizce?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Oguzhan222 -- 4 Aralık 2018; 14:27:33 >
  • Benim de VTR-L09 cihazı. 2-3 güne bize de gelir umarım.
  • rawkid2 kullanıcısına yanıt
    İnsallah hocam

Ben bu konuda bir değişiklik algılamadım gpu turbonun günlük kullanımda aman aman bir etkisi olcağını düşünmüyorum sonuçta günlük yapılan işlemler grafik işlemciyi zaten yormuyor pil konusundada ben bir fark hissetmedim yani o yüzde 30 tasarruf kısmını göremedim ama belkide bana öyle geliyordur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yzkaragoz -- 4 Aralık 2018; 15:23:33 >
  • aliexpress ten bu kılıfı aldım, dışı kumaş hissi veriyor ve tam kaliba oturuyor, çok beğendim

edit :ürün linkini buraya birakiyorum
    Iş Kumaş Tuval telefon kılıfı Için Huawei P20 Lite P20 Pro P10 Artı Mate 10 Pro Onur 10 Nova 2 Artı nova2S kılıf PC Sert Çapa
    https://s.click.aliexpress.com/e/X1CNUeyAr

★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★ ★★★ Huawei P10 / P10 Plus - Ana Konu ★★★

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi turuncukafali -- 6 Aralık 2018; 14:1:13 >

• turuncukafali kullanıcısına yanıt
    Link de paylaşırsanız daha faydalı olur hocam.

• 
Sayfa: önceki 338339340341342
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.