Şimdi Ara

HUAWEI MEDIAPAD 7 YOUTH / S7-701U [ ANA KONU ] (136. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.066
Cevap
50
Favori
262.893
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: sahmelik

hemen yüklüyorum

tamam kardeşim ilk sayfada huaweimediaphone.apk adında yazılım var onu kuracaksın
  • yükledim oldu hem arama hem aranma yapılıyor teşekkür ederim .peki b008 e yükseltecemmi yükseltmicemmi :D
  • quote:

yükledim oldu hem arama hem aranma yapılıyor teşekkür ederim .peki b008 e yükseltecemmi yükseltmicemmi :D

rica ederim sevindim çalışmasına hayır yükseltmeyeceksin kesinlikle 006da kal üst versiyonları yükleme ama 005 yükleyebilirsin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 6 Ocak 2014; 16:05:39 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkanmusa

quote:

yükledim oldu hem arama hem aranma yapılıyor teşekkür ederim .peki b008 e yükseltecemmi yükseltmicemmi :D

rica ederim sevindim çalışmasına hayır yükseltmeyeceksin kesinlikle 006da kal üst versiyonları yükleme ama 005 yükleyebilirsin

tekrar teşekkürler yardımlarınız için daha oynamam hiçbişeyle :)
  • arkadaşlar şöyle bir yazı buldum mediapad 7 youth'a nasıl android 4.4 kitkat kurulur anlatımı var incelermisiniz kaynak fransızca

http://www.apkmaniax.net/2014/01/tutoriel-installer-4-4-kitkat-sur-le-huawei-mediapad-7-youth/

Pré-requis
    - Chargez votre mobile à au moins 80%
    - Effectuez un backup NANdroid
    - Root du Huawei MediaPad 7 Youth

Tutoriel : Installer 4.4 KitKat sur le Huawei MediaPad 7 Youth
    1. Téléchargez la rom.

2. Téléchargez les applications Google et le launcher Google Experience.

3. Placez les deux fichiers zip sur la racine de votre Huawei MediaPad 7 Youth.

4. Redémarrez en mode custom recovery, et cliquez sur “Install zip from sd card”, puis sur “chosse zip from sdcard” (selon votre custom recovery, les termes peuvent légèrement varier).

5. Validez, puis attendez que l’installation se termine.

6. Revenez au menu principal du recovery en validant “go back” et redémarrez votre Huawei MediaPad 7 Youth en validant “reboot system now”

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 6 Ocak 2014; 16:28:09 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: volkanmusa

quote:

tekrar teşekkürler yardımlarınız için daha oynamam hiçbişeyle :)

rica ederim kradeşim 006 iyi sorun yaşamazsın en güzeli öyle kalman :)

• arkadaşlar yukarıdaki fransızca anlatım sahte

sonu .fr ile biten xda forumuna itibar etmeyin arkadaşlar sahte site hazırlamışlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 6 Ocak 2014; 23:20:08 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kilicli

Muhtemelen sahte 7 youth için cwm bile yok bi yerde bunlar cwm ile custom rom atmış huawei ascend p6 ve ascend mate için 4.4 verecek cwm bulursak portlamayı denerim.

evet kardeşim sahte görünüyor xda .fr ile bitiyor alttaki yazılar resim çizilmiyor yazılar kopyalanmıyor inşallah portayabilirsin çok iyi olur 4.4 kullanmak
  • https://play.google.com/store/apps/details?id=ch.bitspin.timely googledan hediye Timely Alarm Clock artık googlenin ve bedava gelişmiş alarm uygulaması istiyorsanız kaçırmayınhttp://www.bitspin.ch/ de artık googlenin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 6 Ocak 2014; 23:05:06 >
  • denedim, güya kuruluyor ama adb reboot-recovery yada terminalden reboot recovery komutu verince bootloader modu gibi siyah bi ekran açılıyor, cwm menüsü gelmiyo.

Bi sitede çeşitli modeller için CWM recovery imajları vardı adamlar istediğiniz modele has CWM recovery oluşturmak çok kolay sadece cihazın son resmi romunun download linkini verin diyolardı. Bi mail attım cevap bekliyorum.
  • Nokia bh111 kulaklığa takacağınız çift taraflı jak ile aracınızdaki veya herhangi bir cihazdaki aux girişine bağlayarak tableti multimedya cihazı olarak kullanabilirsiniz..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • evet sahte, yazılan yorumlar resim
  • krccml kullanıcısına yanıt
    Nokia BH-111 kulaklığı bizim tabletle kullandınız mı? Tam olarak uyumlu mu tabletle, herhangi bir sıkıntı var mı? Ben Samsung HS3000 almıştım güzel de bi kulaklıktı ama tabletle çalışmadı iade ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: murat@fdh

denedim, güya kuruluyor ama adb reboot-recovery yada terminalden reboot recovery komutu verince bootloader modu gibi siyah bi ekran açılıyor, cwm menüsü gelmiyo.

Bi sitede çeşitli modeller için CWM recovery imajları vardı adamlar istediğiniz modele has CWM recovery oluşturmak çok kolay sadece cihazın son resmi romunun download linkini verin diyolardı. Bi mail attım cevap bekliyorum.

inşallah olumlu sonuç gelir
  • quote:

evet sahte, yazılan yorumlar resim

evet sahtelik düşünmüşler adresi kaldırayımda pirim yapmasın
  • murat@fdh M kullanıcısına yanıt
    Kullanıyorum ve çok memnunum...

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Öztürk35 kullanıcısına yanıt
    Tamamen tercih meselesi.

Kullandığınız cihazın üretici firması cihaza güncelleme vermeyi kestiği zaman eğer güncelleme almak istiyorsanız tek çareniz cihazınız için yapılmış custom romlar kullanmak. Arka planda çalışan ve hiç kullanmadığınız fakat RAM i sömüren programlardan tamamen kurtulmanın tek yolu da cihazınızı rootlamak.

Eğer ki benim için güncelleme önemli değil diyorsanız ve arka planda çalışan fakat kullanmadığınız programlar da sorun teşkil etmiyorsa tabii ki root / rom işlerine girmenize gerek yok cihazı mevcut hali ile kullanabilirsiniz.
  • vodafone yada turkcell romlarından (B102 ve B008) B005 romuna dönen arkadaşlar Titanium Backup Pro uygulamasını kurup Sistem Güncelleme uygulamasını dondurur (freeze) yada kaldırırlarsa iyi olur diye düşünüyorum, şahsen ben öyle yaptım.

Böylelikle ileride çıkarılabilecek ve geri dönüşü daha zor olacak muhtemel bir OTA güncellemesinin yanlışlıkla tablete yüklenmesi önlenecektir.
  • quote:

vodafone yada turkcell romlarından (B102 ve B008) B005 romuna dönen arkadaşlar Titanium Backup Pro uygulamasını kurup Sistem Güncelleme uygulamasını dondurur (freeze) yada kaldırırlarsa iyi olur diye düşünüyorum, şahsen ben öyle yaptım.

Böylelikle ileride çıkarılabilecek ve geri dönüşü daha zor olacak muhtemel bir OTA güncellemesinin yanlışlıkla tablete yüklenmesi önlenecektir.

teşekkür ederim kurup uygulayacağım

titanium backup proyla uninstal edemedim ama dondurabildim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oslinuxos -- 7 Ocak 2014; 0:28:26 >
  • 
Sayfa: önceki 134135136137138
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.