Şimdi Ara

Huawei MatePad 11 (2023) tanıtıldı: Kâğıt gibi hissettiren ekran

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
0
Favori
729
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Huawei MatePad 11 (2023) tanıtıldı: Kâğıt gibi hissettiren ekran
    Huawei, 23 Mart’ta Çin’de düzenlenen etkinlikte P60 serisi, Mate X3 katlanır telefon, Huawei Watch Ultra akıllı saat, Freebuds TWS kulaklık ve MatePad 11 tabletin yenilenmiş sürümünü tanıttı. Huawei’nin kâğıt gibi ekrana sahip olduğunu söylediği MatePad 11 (2023), özellikleri ile orta sınıf tablet olduğunu gösteriyor.

Ayrıca Bkz.Huawei Mate X3 tanıtıldı: İnce ve suya dayanıklı

MatePad 11 (2023), Qualcomm Snapdragon 870/865 işlemciyle geliyor. 6GB/8GB RAM 128GB/256GB depolama alanı seçenekleri olan tabletin 11 inç ekranı 2560x1600 piksel çözünürlük, 120Hz yenileme hızını destekleyen IPS LCD ekrana sahip.

Tabletin ekranı, nano dağlama teknolojisini kullanıyor. Bu teknolojinin basınca duyarlı kalemi kullanırken kâğıda benzer bastırma hissi verdiği, ayrıca video izlerken veya kitap okurken yansımayı azalttığı belirtildi. Tablet, ayrıca kullanıcının çizgi romanları gerçek kâğıda basılmış gibi okumasına olanak tanıyan Color Picturebook Mode10 ile donatılmış.

8MP ön kamera, 13MP arka kameraya sahip olan MatePad 11, 7250 mAh bataryadan güç alıyor. Huawei Histen 8.0 ses efektleriyle çalışan dörtlü hoparlör, çift bant WiFi, Bluetooth 5.1, USB-C ile gelen tabletin inceliği 7.2mm, ağırlığı ise 480 gr.

Huawei MatePad 11 (2023) özellikleri

Huawei MatePad 11 (2023) tanıtıldı: Kâğıt gibi hissettiren ekran

• Ekran: 11 inç, 2560x1600 (275ppi), 120Hz, IPS LCD

• İşlemci: Qualcomm Snapdragon 870

• Bellek: 6GB/8GB RAM

• Depolama: 128GB/256GB

• Arka kamera: 13MP f/1.8, otomatik odaklama

• Ön kamera: 8MP f/2.0, sabit odak uzaklığı

• Batarya: 7250 mAh, 22.5w kablolu, 5w ters kablosuz

• İşletim sistemi: HarmonyOS 3.1

• Boyut ve ağırlık: 253.7x165.3x7.2mm, 480 g

• Renkler: Siyah, mavi, mor, beyaz

Huawei MatePad 11 (2023) fiyatı

Huawei MatePad 11, siyah, mavi, beyaz ve mor renk seçenekleriyle Çin’de satışta. MatePad 11 (2023) fiyatı, 335 dolardan başlıyor ve seçilen bellek, depolama alanı, cam malzemesine göre farklılık gösteriyor.

Normal camlı model fiyatları

• 6GB + 128GB: 335 dolar

• 8GB + 128GB: 365 dolar

Mat camlı model fiyatları

• 6GB + 128GB: 395 dolar

• 8GB + 128GB: 440 dolar

Kaynak:
    https://consumer.huawei.com/cn/tablets/matepad-11-2023/

• Hayır, iPad bir ekosistem ürünüdür. iPad alınca yazdıklarımı nasıl aktaracağım? Nasıl paylaşacağım?

Üstelik iPad üzerinde en dandik çizim/boyama/not alma uygulaması ayda en az 80tl isterken?

Profesyonel çizim yapan, YouTuber olan, Mühendis olan kişi iPad alır belki ama sıradan bir insanın iPad alması bana mantıklı gelmiyor. Sıradan bir insan tablet ile oyun oynar, 1-2 bir şeyler karalar, PDF okur ya da soru çözer. Huawei bunları yapıyor.

Ama güncelleme, uzun ömür isteniyorsa Samsung elbette Android ekosisteminde kral.

• 870 güzel bir seçenek. Hem performansı hala gayet iyi hem de 888 ve Gen1 facialarına yaklaşmamış oluyor.

Tablet güzel görünüyor.

• Huawei MatePad 11 kullanıcısıyım. Cihaz 14 ayda sadece 3 tane güvenlik güncellemesi aldı.

Özellik geliştirmesi, yeni özellikler, arşa çıkan çoklu pencere deneyimleri arayan Huawei tabletlerle hiç uğraşmasın. Tablet piyasasında adamlar "Üret, unut" stratejisi uyguluyor.

Sadece içerik izleyeceklere tavsiye ederim. Üretim konusunda da o kadar matah bir ürün değil.

• High Sierra kullanıcısına yanıt
    888 ve Gen1 serisinde sorunlar mı vardı hocam?
    Telefon düşünüyordum.Hali hazırda SD855 işlemcili cihazı güncellemek istiyordum.

• LGatakan kullanıcısına yanıt
    Tablet konusunda Android tarafında Samsung. Diğer türlü iPad'den vazgeçmemek lazım.

• sniper23 kullanıcısına yanıt

Hayır, iPad bir ekosistem ürünüdür. iPad alınca yazdıklarımı nasıl aktaracağım? Nasıl paylaşacağım?

Üstelik iPad üzerinde en dandik çizim/boyama/not alma uygulaması ayda en az 80tl isterken?

Profesyonel çizim yapan, YouTuber olan, Mühendis olan kişi iPad alır belki ama sıradan bir insanın iPad alması bana mantıklı gelmiyor. Sıradan bir insan tablet ile oyun oynar, 1-2 bir şeyler karalar, PDF okur ya da soru çözer. Huawei bunları yapıyor.

Ama güncelleme, uzun ömür isteniyorsa Samsung elbette Android ekosisteminde kral.

• burak23358 kullanıcısına yanıt
    8 Gen 1, 888 kadar sorunlu bir yonga seti değil.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Donanimous kullanıcısına yanıt
    8 Gen 1'de de sıkıntılar sürdü. Hatta bu yüzden Qualcomm asıl üretici Samsung'tan yanlayıp TSMC dökümünde 8+ Gen 1 çipi ile güncelledi. Tabi bir 888 değil bu doğru.

8 Gen 2'de de TSMC ile devam etti üretime. Gen 3 için tekrar değerlendirmeler sürüyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • bu tablet 2021de mi 2022 de mi 2023 te mi çıktı şimdi ? 2021 biliyorum 2023 yazmışsınız

• Bu kadar güncel ve donanımlı tablete neden ips ekran koyuyorlar anlayamadım.

• İyi güzel işler beceriyorsunuz ama telefonlar bir türlü engellenmeye kapatilamayan android sistem bildirimleri veriyor çok gıcık edici bir durum lütfen çaresini bulun aldığına pismanim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.