Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (543. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.272
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler ekranin kenarlarina dogru hassasiyet azaliyormus/dokunmalari hissetmiyormus gibi geliyor, hatta sirf belki duzelir diye ustunde gelen ekran filmini bile söktüm yine de duzelmedi, daha once de boyle bir seyler okumustum hakkinda. Acaba bunu duzeltmenin bir yolu var mi?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • murvety M kullanıcısına yanıt
    Ben Firmware Finder ile yüklemedim , normal linkler den indirip Hwota8 yöntemiyle yükledim . Yüklediğim yazılımın v- kodu 135954 FullOTA-MF .
  • Hocam hwota8 unuttum anlatma sansınız varmı normalde biliyordum ama otadan hep gelince unuttum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • CRoSSBoNeSS C kullanıcısına yanıt
    Son güncellemeyi yükledim yüzk kilidi için ama bir kaçgündür telefonun ust barını aşşagı çektigimde ekran inmiyor bazen zorluyo bazende hemen iniyor sizlerde aynı sorun varmı? ekranı yukardan aşşagı çekmekte zorluk yada takılmalar yaşıyormusunuz bu son güncellemede ???.
  • djomer05 kullanıcısına yanıt
    Oreo güncellemesi geldiğinden beri aynı sorun bendede var b366 sürümdeyim 364 sürümündede aynı sorun vardı. Acilen optimizasyon lazım oreo ya

• Android P alamayacakmisiz, kesinlesti, acaba stabil bir custom rom cikar mi sizce?

Hocam guncelleme degil ben zaten su an custom rom kullaniyorum, stock rom kullanirken android 7 de de ayniydi, android 8'i sacma sapan sorunlari yuzunden cok kullanmadim onu bilemiyorum.

• Konum gerektiren uygulamalarda bu sıkıntıyı yaşamaktayım. Güncellenmesi gereken herhangi bir sistemsel uygulama da yok.

Yardımcı olabilecek var mı?

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

• CRoSSBoNeSS C kullanıcısına yanıt
    Hangi romu kullanıyorsun ve stabilmi ???
  • murvety M kullanıcısına yanıt
    Bölge kodu değiştirmeden hwota8 ile aynı sürümü güncelleme kısaca anlatımı aşağıdaki gibidir.

1- Cihazın USB hata ayıklamasını ve OEM kilidini açın .
    2- Bootloader kodu ile cihazı unlock edin. fastboot oem unlock xxxx şeklinde komutla adb üzerinden açabilirsiniz ( factroy reset atar kilidi açınca)
    3- SDkart da HWOTA8 adlı bir klasör oluşturun ve içine şu dosyları atın = hwota8_update.zip, MHA_RECOVERY8_NoCheck.img , update.zip, update_data_public.zip, update_all_hw.zip
    toplam 5 dosya ilk ikisini hwota8 içinde bulursunuz diğerleri indirdiğiniz dosyaların adları değişmiş hali ( dosyaları indirirken FullOTA-MF olanı indirdiğinizi varsayıyorum )

4- Cihazınızı fasboot (Ses azaltma + power) menüsüne alın ve kablo takılı halde hwota8 içindeki Replace_Recovery.bat dosyasını çalıştırın bu sayede TWRP telefona yüklenecek .

5- Kablo çıkık , Sonra cihazınızı Ses açma ve Power ile TWRP menüsüne alın TWRP den install kısmından sdkart içindeki HWOTA8 klasörünün içindeki hwota8_update.zip doyasını install edin , Telefon kapanacak ve açılacak ve kendiliğinden kuruluma başayacaktır bitene kadar bekleyin telefon açılır sonra telefonun hakkında kısmından sürümü kontrol edin.

6- Telefonu kapatın fasboot menüsüne girin ( ses azaltma ve power ) ve telefonu tekrar adb üzerinden fastboot oem relock xxxx (xxx kodunuz olacak ) şeklinde kilitleyin , factroy reset atar .

7- Sonrasında isteğe bağlı olarak bu işlemide yapabilirsiniz şart değil ama ben yapıyorum , telefonu ses artırma ve power ile açın gelen menüden önce Wipe partition Cache yapın sonra factroy reset atın , telefonu açın işlem tamam .

• Hayaletx kullanıcısına yanıt
    Yardımınız için çok teşekkür ederim hocam.

• yukselg Y kullanıcısına yanıt
    Olay şu.

Huawei bu bilgileri doğrudan Huawei şirketi adı altında saklamayacak.

Branch olarak irlanda da bir firmada olacak.

Amerika Huawei yi casusluk ile suçluyor (google açık açık tğm dünyayanın datasını çalan bir yahudi şirketi olduğu halde bi şey olmuyor)

Huawei de data olayında skıntı yaşamamak için hukuki olarak, böyle bir çözüme gitti.

Hata zte gibi huawei de bir bahane ile Android kullanımı yasaklanırsa diye hazırda OS u varmış diyorlar.

Amerika çin ticaret savaşı.

Ancak Avrupa değilde dünya tarihine bakarsanız her zaman dünyayı Çin'in yönelttiğini görürsünüz 50 60 yıllık bir devir kapanıyor.

Dünya da ne devletler geldi geçti..

Sadece ww2 de ölen insan sayısının 2 katı çinde nir isyanda ölmüştür...

• Bana da oldu.

Google plau services i sil. (güncellemeleri siler)

Sonra güncelleme uyarısı gelir güncelle. Hesap ekle düzelir

• teknoCat kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim dostum.. Şuan tekrar çalışıyor..

• Öncelikle herkesin ramazanını tebrik ederim. Mutlu ve huzurlu geçsin temennisi ile,

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ ★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

ota dan güncelleme gelene kadar beklemek istiyordum ama dayanamadım ve format falan derken Hwota8 ile güncellememi yaptım. Yüz ile kilit açma olayı çok güzel olmuş.
    -Kilit ekrandaki bildirimleri gizliyor. Yüzünü algılayana kadar örnek verirsem whatsapp gib mesaj içeriğini göstermiyor.
    -Telefonu dikey pozisyonda yukarı kaldırdığında ekran açılıp yüz tanıma yapıyor güç tuşuna basmadan.
    -Aynı hareketi arama gelince yapınca zil sesini kısıyor.Aynı şekilde alarmda da işe yarıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi HakGetiren -- 16 Mayıs 2018; 12:54:25 >

• ilgili dosyaları nerden indirdiniz dostum. teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DbA

ilgili dosyaları nerden indirdiniz dostum. teşekkürler.
    Firmware ile alakalı olan dosyaların linkini ilk sayfada bulabilirsiniz. Aynı şeklide Hwota8 dosyasını da.

http://pro-teammt.ru/firmware-database/?firmware_model=mha-l29&firmware_page=0&utm_campaign=DonanimHaber&utm_medium=referral&utm_source=DonanimHaber

• Yeni guncellemede Googleden Bazi sitelere girmek istedigimde googleloadservice hatasi aliyorum sizdede ayni sorun varmi ???
    Başka telefondan giriyorum rom da ağrıza var galiba.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi djomer05 -- 16 Mayıs 2018; 20:16:47 >
    Bende hata vermedi hocam.
  • 3 4 farkli yerden indirip onu dene bunu dene derken twrp yi flasladim. Twrp ye girip süpersu flashlıyorum. Ama root checker la kontrol ettiğimde rootsuz gözüküyor. Neden böyle bi hata alıyorum sizce arkadaşlar.

• 
Sayfa: önceki 541542543544545
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.