Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (389. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.299
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Şahsen ben romaur kullanıyorum Evet yardımcı oluyor. Yada stock romda root yetkisi ediniz bazı 3. Taraf uygulamalarla bunu daha kontrollu hale getirebilirsiniz. Servicely uygulamasıni tavsiye ederim bu bağlamda.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Hiç yapmadım hocam ancak bir telefoncuda duruma bakabilirsiniz. En iyisi bir pasaport bulup halledin derim.

• Geçmiş olsun hocam, tavsiyeniz için de ayrıca teşekkürler :)

Yakında hw ota için Türkpda sitesinden bir yazılım gelicek işlem çok daha basit olucak eminim hali hazırda multitool box var ve Mate 9 için twrp yükleme boot kilidi açma işlemlerini destekliyor. Zorlanan arkadaşların denemiştim tavsiye ederim.

Türkpda sitesi hakkında konuşmak gerekirse mate 7 kullandığım zamanda değerli iki üstattan çok şey öğrendim gercekren samimiyetle cevap verip Skype üzerinden bile yardım ettiklerini bilirim. Bu işi gönül rızasıyla yapan bu insanlar şuanda site giderlerini karşılamak amacıyla bu araç için bir kereye mahsus 20 lira gibi bir bağış talep ediyolar. Ancak para veremeyecek olan arkadaşlar için yinede otomatik olarak olmasa da işlemlerin nasıl yapılacağına dair guideler hazırlanıyor. Sorun yaşayan arkadaşlara farklı bir alternatif olarak duyurmak isterim.

Yakın zamanda hw ota desteği de eklenince kimsenin sürüm geçiş sıkıntısı kalmayacaktir diye düşünüyorum.

Konu linki : Türkpda huawei multitoolbox

• Arkadaşlar Mate 9 lara Emui 8.0 ve Android 8.0 gelince, mate 10 da tanıtılan pc mode özelliği gelecek mi acaba..??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar temalar pile etki ediyor mu? Xda Exlusive temasını kullanıyorum, uygulama arka planlarını koyu gri yapıyor. Eksi veya artı yönden bi etkisi olur mu?

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

• Enigmatical kullanıcısına yanıt
    Saolasın usta biliyorum konu zaten bana çok yakın minibüsle 15 dakika hafta içi düşünüyorum bir baktırmayı.
  • mutluemel M kullanıcısına yanıt
    Ben denedim kurulmadı.Dosya bulunamadı hatası veriyor telefonda
  • Eğer sadece yazılımsal bir olay sa gelmemesi için bir sebep yok, bilgili arkadaşlar aydınlatır bizi. Umarım gelir hocam güzel özellik.

• Ekranlarınız Led olsa belirgin etkisi olur ama ips ekranlarda pek bir etkisi yok diye biliyorum hocam. Sadece söyle düşünebiliriz en azından siyah üzerinde beyaz yazılar daha kolay görünür olduğu için daha düşük parlaklık seviyeleri de işimizi görücegi için bataryadan bu şekilde tasarruf edebiliriz bir nebze.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Sniper- -- 20 Ekim 2017; 23:44:58 >
  • Hayırlı olsun yardımcı oluruz arkadaşım her daim. Anlatımlar da kafanı karıştıran bir şey olursa sorman yeterli yeterince açık olmaya çalışsam da işlem biraz karısık olduğu için okuyan bir kullanıcının kafası karışiyor maalesef.

• Hayırlı olsun yardımcı oluruz arkadaşım her daim. Anlatımlar da kafanı karıştıran bir şey olursa sorman yeterli yeterince açık olmaya çalışsam da işlem biraz karısık olduğu için okuyan bir kullanıcının kafası karışiyor maalesef.

• Uzun zamandır romaur V1. 5 deyim açıkçası biraz üşendiğimden biraz da istemediğimden v2. 2 çıkmasına karşın hala daha geçmedim. Özetle costum düşünürseniz romauru tavsiye edebilirim. Ancak gözün çıkacak olan oreo romunda 😋

• Başka bir kaynaktan edinmeyi deneyin birde hocam belkide edindiğiniz kaynakta bir sorun vardır, başıma gelmedi hiç ama aklıma bu geldi şuan.

• Haklısınız hocam fiyat farkıma değmez ama şuan eski bir cihazım olsa ilk tercih edeceğim cihaz olurdu kesinlikle.

Öte yandan arada böyle 200 300 gibi bi farkla edinebilicek olsam yinede geçerdim ama nerde o günler..

• quote:

Orijinalden alıntı: baRCo

Mate 9 alacak olan arkadaşlar, Media Markt sitesinden 2600 tlye Huawei Türkiye garantili cihaza bakmanızı tavsiye ederim. 200 tl için ithalatçı garantili cihaz almanın anlamı yok bence. Tabi ki tercih meselesi..

Hocam eyvallah milleti ayıktırıyorsun ama benim de yarama tuz basıyorsun. Bayramdan önce Media Mark'tan 2999 TL'ye aldım. O kadar da dil döktüm indirim yapsınlar diye...ama nafile bir lira bile inmediler. Şimdi ben bunlara dümdüz gitsem haksız mıyım?

• Arkadaşlar sakın oreo romunu yüklemeyin!!! Geri dönemiyorsunuz.. Telefonum tamamen gitti... Brick olmadı twrp ye girebiliyorum ama sorun şu ki oreo dosya sistemini değiştiriyor ve geri dönemiyorsunuz... partition length get error hatası alıyorum ve hiçbirşey yükleyemiyorum stock romlardan...

Uzamn arkadaşlardan destek rica ediyorum. Nougata geri dönme konusunda saatlerdir uğraşıyorum ama nafile..

Belkide vendoru sildim bilmiyorum dload klasörü atıp volume up+down ve power da yapıyorum failed hatası alıyorum.

Bilen anlayan varmı dır?

Çok rica ediyorum tek telefonum bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: mutluemel

Arkadaşlar sakın oreo romunu yüklemeyin!!! Geri dönemiyorsunuz.. Telefonum tamamen gitti... Brick olmadı twrp ye girebiliyorum ama sorun şu ki oreo dosya sistemini değiştiriyor ve geri dönemiyorsunuz... partition length get error hatası alıyorum ve hiçbirşey yükleyemiyorum stock romlardan...

Uzamn arkadaşlardan destek rica ediyorum. Nougata geri dönme konusunda saatlerdir uğraşıyorum ama nafile..

Belkide vendoru sildim bilmiyorum dload klasörü atıp volume up+down ve power da yapıyorum failed hatası alıyorum.

Bilen anlayan varmı dır?

Çok rica ediyorum tek telefonum bu

Arkadaşlar siz interneti sadece donanım haberden mi ibaret sanıyorsunuz? Yüklediğiniz rom beta projesi, adı üstünde beta, herkesin yüklemesi için değil, hataların çözülmesi için yardımcı olmak isteyenler için. Bir de Android sürümü değişiyor, onunla birlikte köklü değişiklikler olacaktır, geri dönmek tabi ki zor olabilir. Bunları bilerek yükleme yapmanız lazım. Ama oreo gelmiş deyip bodoslama yüklerseniz böyle olur işte. Madem yüklediniz neden anında geri dönmek istersiniz? Biraz kullanın deneyimleyin, en az 3 kere şarjını bitirin filan.. Ben şahsen kendi çapımda baya root rom bilgisine sahip olduğumu düşünen biri olarak yüklemedim.

Xda diye bir site var, bilmem haberiniz var mı, orada sizin gibi yükleyip birkaç saat sonra da geri dönmek isteyenler için anlatım mevcut, biraz araştırın. Ama size tavsiyem bu araştırmayı romu kurmadan önce yapın.

Not: Arkadaşlar önceki mesajımda verdiğim link sadece burada var bilginiz olsun, xda dan bile kaldırıldı funkyhuawei denilen adamlar yüzünden.

• -Sniper- kullanıcısına yanıt
    Bana mı sordunuz anlamadım hocam ama ben iş yoğunluğundan dolayı yüklemedim. Bir de beta olması sebebiyle çok da istemedim kurmak. Link kendi mega hesabıma ait, diğer yerlerden kaldırıldı, sırf funkyhuawei ye inat silmedim. Adamlar huawei in verdiği beta üzerinden para kazanıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: vaskin77

quote:

Orijinalden alıntı: baRCo

Mate 9 alacak olan arkadaşlar, Media Markt sitesinden 2600 tlye Huawei Türkiye garantili cihaza bakmanızı tavsiye ederim. 200 tl için ithalatçı garantili cihaz almanın anlamı yok bence. Tabi ki tercih meselesi..

Hocam eyvallah milleti ayıktırıyorsun ama benim de yarama tuz basıyorsun. Bayramdan önce Media Mark'tan 2999 TL'ye aldım. O kadar da dil döktüm indirim yapsınlar diye...ama nafile bir lira bile inmediler. Şimdi ben bunlara dümdüz gitsem haksız mıyım?

Bence haksızsın. Zira senin aldığın zaman, huaweinin en yüksek modeli buydu. O kadar ay kullandın, fiyat düşmedi. Şimdi düştü diye şikayet etmenin gereği yok. Zira zaten fazlaca ödediğin para ile aylar önce kullanmaya başladın telefonu ve amiral gemisi (halen de öyle ama mate 10 pro gelecek artık) kullanıyordun.

Böyle düşün biraz. Polyannacılık veya değil ama gerçek bu. Adam telefonu satarken silah çekmedi, f,yatı bu dedi, indirim yapamam dedi sen de aldın. Olay bitti yani. Madem bütçeni aşıyordu o zaman almayacaktın.

BEn de 6s plusı 1.5 yıl önce , şu anki fiyatının yaklaşık 1.000 tl üzerine aldım, o zaman ben de şikayet edeyim. Veya her satın aldığı cihazın fiyatı düşünce millet protestoya başlasın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-0173FC748 -- 21 Ekim 2017; 10:32:31 >

• 
Sayfa: önceki 387388389390391
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.