Şimdi Ara

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★ (238. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12.288
Cevap
85
Favori
602.298
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
17 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • telefonun şarjından hiç memnun değilim maalesef,facebook ve messenger sarjı çok yiyor olabilir mi? sabah 7de söküyorum akşam 5te yüzde 37lere düşüyor ve ekran süresi 1 saat 40 dk civarları.Telefon kapalıyken şarj yiyor, bunun önüne nasıl geçebiliriz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: matias28

telefonun şarjından hiç memnun değilim maalesef,facebook ve messenger sarjı çok yiyor olabilir mi? sabah 7de söküyorum akşam 5te yüzde 37lere düşüyor ve ekran süresi 1 saat 40 dk civarları.Telefon kapalıyken şarj yiyor, bunun önüne nasıl geçebiliriz?

Bende o konu da muzdaribim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • matias28 kullanıcısına yanıt
    Messenger'ı sileli çok oldu, aşırı şarj tüketen gereksiz bir uygulama. Çok aktif kullanmıyorsanız eğer tarayıcı üzerinden girebilirsiniz.

Tarayıcı üzerinden açıp "masaüstü sitesi iste" diyerek.

Şarj konusunda ben memnunum açıkcası, evdeyken 4g yi de kapatıyorum. 5.5 6 saat arası bir ekran süresi benim için yeterli. Zaten 1 saatte %80 doluyor batarya.

• messenger uygulmasını sildim,yarın özellikle nasıl etki edeceğini merak ediyorum,sağ olun.
  • Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama söyleyeyim yinede.

Cihazın otg desteği var, harici hard disklerinizi bağlayabilirsiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: jölelibrokoli

Daha önce paylaşıldı mı bilmiyorum ama söyleyeyim yinede.

Cihazın otg desteği var, harici hard disklerinizi bağlayabilirsiniz.

Ben usb 3.0 sandisk ile yedeği almıştım

• Tebrik ediyorum takipcinizim. Bu telefonda sinir olduğum tek şey var
    oda çift tıklama ile ekranı açıp kapatma olayı.Bu romla işi çözmüşsünüz.

Kullanımınız sonrası Romdan memnun kalırsanız ve yazarsanız seviniriz.
    iyi haberler almanız dileği ile iyi geceler.
  • quote:

telefonun şarjından hiç memnun değilim maalesef,facebook ve messenger sarjı çok yiyor olabilir mi? sabah 7de söküyorum akşam 5te yüzde 37lere düşüyor ve ekran süresi 1 saat 40 dk civarları.Telefon kapalıyken şarj yiyor, bunun önüne nasıl geçebiliriz?

Bölge kodunuz nedir ?
  • PRoDi P kullanıcısına yanıt
    B182 olarak görünüyor. Türkiye cihazi bu arada.

• quote:

B182 olarak görünüyor. Türkiye cihazi bu arada.

benim cihaz C185 idi şarj sorunu üst seviyede idi rebrand yöntemi ile C432 yaptım 3 gün oldu şarjdan acayip memnunum.
  • Arkadaslar b182 surumunu kullaniyorum pil e girince %15-%20 arasi google play hizmetlerinin sarji yedigini goruyorum. Hard reset attim 2 sefer play hizmetlerini kaldirdim bir daha yukledim ne yaptiysam duzeltemedim. Yardimci olursaniz cok sevinirim

• Arkadaslar b182 surumunu kullaniyorum pil e girince %15-%20 arasi google play hizmetlerinin sarji yedigini goruyorum. Hard reset attim 2 sefer play hizmetlerini kaldirdim bir daha yukledim ne yaptiysam duzeltemedim. Yardimci olursaniz cok sevinirim.

• çılgınvecihi kullanıcısına yanıt
    Yüzdeden ziyade işlemci süresi ya da sistem açık tutma sürelerini kontrol edin. Anormal olmadığını fark edeceksiniz. Eğer çok yüksekse sorun var demektir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Çift sim ve hafıza kartı aynı anda

★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

Nasıl oldu o?

• Febr kullanıcısına yanıt
    Sim kartin cipini plastiginden cikarip, hafiza kartinin sim karta denk gelecek yerine yapistiriyoruz bunun icin cakmak ve ince bir cimbiz lazim birde uhu. Bu konuda en onemli sey kesinlikle japon yapistiricisi kullanmiyoruz cunku hafiza kartini erityor.. Suan disardayim evde bosa cikan sim kart ile resimleri cekip yayinlayacam

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Sim kartin cipini plastiginden cikarip, hafiza kartinin sim karta denk gelecek yerine yapistiriyoruz bunun icin cakmak ve ince bir cimbiz lazim birde uhu. Bu konuda en onemli sey kesinlikle japon yapistiricisi kullanmiyoruz cunku hafiza kartini erityor.. Suan disardayim evde bosa cikan sim kart ile resimleri cekip yayinlayacam

Muthiş fikir, helal olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: çılgınvecihi

Arkadaslar b182 surumunu kullaniyorum pil e girince %15-%20 arasi google play hizmetlerinin sarji yedigini goruyorum. Hard reset attim 2 sefer play hizmetlerini kaldirdim bir daha yukledim ne yaptiysam duzeltemedim. Yardimci olursaniz cok sevinirim
    Arkadaşlar recovery modunda yanlışlıkla bişeyler silindi cihaz açılmıyor. hwota scripinde hata alıyorum yardımcı olabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hddeliduman -- 8 Haziran 2017; 21:38:19 >
  • ★★★★Huawei Mate 9 Ana Konu/Kullanıcı Kulübü [9.0 Pie Geldi]★★★★

Yeni alacak olan arkadaşlar için akıllarındaki bir kaç soruyu silmesinde yardımcı olması için paylaşıyorum

Oyun oynamadım, Facebook, Chrome, Instagram ağırlıklı kullandım. Chrome da 1-2 bölüm dizi izledim 1 saatlik, biraz WhatsApp görüntülü arama yaptım sonuç bu, geçenlerde de 9 saat ekran süresi almıştım. Ha ama bunlar wifi ağırlıklı süreler, mobil veride 6-7 saat ortalama alabiliyorum, telefon 3 haftalık

• quote:

Orijinalden alıntı: jölelibrokoli

Dün twrp ile uğraşırken rom'u sildim ve telefon brick oldu. Twrp yi silip emui yüklerim belki diye umdum ama olmadı tabii, pc üzerinden flashlama sıfırlama yok, yada ben bulamadım. Uzun araştırmalar sonucu bir geliştiricinin rom'ları flashlanabilir hale getirdiğini gördüm. İndirip sd karta attım ve flashladım. Şuan Avrupa sürümü var telefonda, supersu ve root düzgün çalışıyor, reklamlara elveda artık. Tabii emui üzerinden güncelleme gözükmüyor artık, sevdiğim temalar da indirilip kurulamıyor şuan için, uğraşmam lazım bakalım.

Çift tıklama özelliği aktif şuan, ama kilitleme çalışmıyor niyeyse, ekran açma güzel çalışıyor.

Rom burada;

https://forum.xda-developers.com/mate-9/development/rom-romaurb175v1-0-t3575146

Hocam bende aynı hatayı yaptım cihazda rom yok silinmiş. bu dediğiniz romu indirdim sd karta flashladım ama olmadı. Acaba bölge kodu mu farklı ondan mı olmadı

• hddeliduman H kullanıcısına yanıt
    Önce full Wipe yapıyorsun. Hafıza kartı hariç.

Sonra sırasıyla rom'u ve 29C432 Data Files B182'i (Avrupa için olanı bu) dosyasını flashlıyorsun. Sonrasında isteğe bağlı olarak KangVip'i flashlayabilirsin. Bu şekilde mi yaptın.

• 
Sayfa: önceki 236237238239240
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.