Şimdi Ara

HUAWEİ MATE 40 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
146
Cevap
6
Favori
13.711
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türbülans Havayolları A.Ş T kullanıcısına yanıt
    1 haftayı aşkın kullanıyorum ,Banka Nfc ödemesi hariç herhangi bir sorun ya da Keşke google olsaydı dediğim bir şey olmadı,S21 ultra da var elimde Alıp satmak için 16/512 Snapdragon ,onda google var ,yaptığım işlemler de kullanım da bir farklılık yok . konulara biraz uzak olanlar için zor olabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: erkutamca

1 haftayı aşkın kullanıyorum ,Banka Nfc ödemesi hariç herhangi bir sorun ya da Keşke google olsaydı dediğim bir şey olmadı,S21 ultra da var elimde Alıp satmak için 16/512 Snapdragon ,onda google var ,yaptığım işlemler de kullanım da bir farklılık yok . konulara biraz uzak olanlar için zor olabilir.

Netlfix sorunu çözülse alacam ama halen sd çözünürlük, mate 30 pro bu yüzden satmıştım. Google servislerini bir şekilde yüklesende bu defa bildirim sorunu var, çözüldü diyorlar ama ben denemeden çözülmüş diyemem..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

satıldı mı hocam kılıf acaba?

Alıntıları Göster

duruyor

• oguzmete kullanıcısına yanıt
    Dün sabah sipariş verdim hocam .. Teşekkürler.
  • Mate 40 pro almak isteyen varsa elimde mevcut sadece kutuyu açtım kontrol amaçlı telefonu hiç açmadım garantisi 23 ay var

• erkutamca kullanıcısına yanıt
    Cihazla ilgili tecrübelerinizi müsait bir zamanınızda bizlere aktarırmısınız?
  • Bu durumun tek sebebi google olmaması mı?

Daha önce P30 Pro kullandım, çok memnundum. Şimdi P40 Pro ya da Mate 40 Pro bakıyorum, ilk önce buraya gelip ana konulara bakayım dedim ama ana konusu 3 sayfa :(

• Arkadaşlar yurtdışı mate 40 pro alacağım gönlüm siyah renk diyor birde size danışmak istiyorum.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • fantome63 F kullanıcısına yanıt

Zor bir soru iki renginde kullandım iki renkte ayrı güzel.. Siyah daha ağır bir renk diğer renk daha dikkat çekici karar senin

• quote:

Orijinalden alıntı: Y4Ş4R

Cihazla ilgili tecrübelerinizi müsait bir zamanınızda bizlere aktarırmısınız?

Herkese Merhaba . Hayırlı Ramazanlar . Cihazı Yaklaşık 2.5 Aydır Kullanıyorum . Aldıktan sonra 2 Ya da 3 Güncelleme aldı zannedersem . Kamera ,Video ,Ses ,Ekran sorunsuz . Bu süre zarfında benim için tek sorun Banka Mobil ödemelerinde nfc yine kullanamıyor olmam ,Markete gidiyorum illa kartımı çıkarmak zorundayım ,yeni güncelleme ile düzelecek ama ne zaman gelir bilmiyorum. Google olmayışı bazı programlar da bildirim sorunu yaratıyor ,çok dert değil ama bazen insanın canını sıkıyor. Ben memnunum cihazdan , Mayıs 3. Haftası Samsung S21 Ultra Gelecek ,Mate 40 Pro yu satabilirim büyük ihtimal .

• Üstat lar Tşk ederim uygun bir teklif geldi. 2 aylık yurtiçi garantili siyah renk mate 40 pro aldım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Abi google uygulamaları indiriliyor u.. Ben en çok letgo sahibinden watzap banka uygulamaları akbank, garanti, n11 vb uygulamaları kullanıyorum. Bunlar huawei marketten sorunsuz indiriliyor u. Bide kayıtsız alıcam imei atılıyor mu buna

• Stoklara ne zaman gelir acaba bilgisi olan var mı?

• Google servisleri hala yuklenemiyormu bir yolu yokmu ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Y4Ş4R

Bu mesaj silindi.

Alma egilimindeyim 5 yıllık xiaomi deneyiminden sonra değişik birseyler ariyor insan.

Mi8 in ahizesinde ses iyice azaldi artik hoparlör u acip konusmak zorunda kaliyorum.

Buda bazi durumlarda problem yaratiyor.

• Cok kararsız kaldim.
    Resimdekilerle birlikte 1100£ a denk geliyor ki saat i birisine hediye zaten alacaktim ayrica para vermeyecegim tel bana 850 civarina gelmis olacak

Ama google servislerinin olmamasi hala bir soru isareti.

Yaninda saat ve araba icin hizli şarj cikmasi ve kilif arti .
    Türkiye fiyatiyla ayni fiyat yaninda gelenler extra olacak benim icin

@Y4Ş4R

HUAWEİ MATE 40 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• quote:

Orijinalden alıntı: Ozgyur

Google servisleri hala yuklenemiyormu bir yolu yokmu ?

Sürekli güncel videoyu paylaşıyor sıkıntı yok

https://www.youtube.com/watch?v=DJ5yleeRNRY&feature=youtu.be

• quote:

Orijinalden alıntı: erhanercan

Sürekli güncel videoyu paylaşıyor sıkıntı yok

https://www.youtube.com/watch?v=DJ5yleeRNRY&feature=youtu.be

Alıntıları Göster

Bu gspace 3. Parti bir uygulama sanirim sanal android olusturuyor cihaza. Ama ne kadar guvenli acaba ?.

Telefonu alfim iptal ettim siparisi sirf banka uygulamalari calismadigi icin. Uber vs de calismiyormus.

Telefonu kullanan birisi varsa burda bilgi gecebilirmi acaba gspace guvenilirmi kullanma da sikinti varmi google play duzgun calisiyormu ?

Yuklenen uygulamalarda sorun oliyormu ?

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.