Şimdi Ara

HUAWEI MATE 30 / MATE 30 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (29. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
6
Favori
47.405
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkiye cihazı olupte Google kurabilen varmi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hayals kullanıcısına yanıt
    Hocam hayırlı olsun güle güle kullanın. Ben şunu merak ediyorum. Mate 20 Pro da stereo ses çıkışı var. Mate 30 Pro da koymadilar diye biliyorum. Cok fark edilir bir fark var midir?

• Herkes elinden çıkardı galiba cihazı ..böyle bir cihazın konusu bu kadar sessiz kalamaz çünkü

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

Herkes elinden çıkardı galiba cihazı ..böyle bir cihazın konusu bu kadar sessiz kalamaz çünkü
    Ben 5 gün kullanıp geri satmıştım, böyle güzel bir cihaz google yüzünden ortada kaldı ya daha bişey diyemiyorum. Eğer google servisleri ile gelseydi efsane olacaktı. Eğer netflix L1 sertifikası olsaydı google servislerinden feragat edip kullanacaktım

• quote:

Türkiye cihazı olupte Google kurabilen varmi
    Var hocam. Sorunsuz kullanıyorum..

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • BEN DENİLZİDEN YAZIYORUM BU TL ALMAK İSTİYORUM KAYIT VE GOOGLE SERVİSLERİ İLE ALAKALI YARDIMCI OLACAK ARKADAŞLAR ARIYORUM TEŞEKKÜRLER
  • Vermiştim geri cihazı hala aklımda kaldı.acaba alsammi tekrar ne diyorsunuz

• Elimde yurt dışından gelen 30 pro var.bu cihaza imei kopyalama hala yapılamıyor mu?1 yıldan fazladır bekliyorum.

• Şubat ayının sonunda Türkiye GARANTİLİ olarak aldım cihazı. O dönemki yöntemleri yaptım sertifika hatası aldım ilk başlarda. Sonra cihazı google üzerinde kaydetme olayı vardı. O yöntemi yaparak cihazı kaydettim. Yaklaşık 7 aydır her güncellemeyide yaptım hiçbir sorun yaşamadan kullanıyorum. Tüm google servisleri açık ve aktif. O dönem bayağı bir kurcaladım.

HUAWEI MATE 30 / MATE 30 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

• Benimde aklımda P40 Pro var. Ama işin garip yanı bu telefonu alıp onca sıkıntıyı çekmek mantıklı mı bilemiyorum.

• BU CİHAZA IMEİL ATLIYOR MU ?

• İyi seneler Gençler... Mate 40 pro ya geçtim.. Konusu açılmamış neden bilen varmı?

• quote:

İyi seneler Gençler... Mate 40 pro ya geçtim.. Konusu açılmamış neden bilen varmı?

hayırlı olsun hocam bende aldım cihazla ilgili sıkıntı yada tavsiyeniz varmı

• arkadaşlar uygulamalar listesindeki HIAI Engine apk sini bir yere upload edebilir misiniz acaba indirebilmem için, teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • oguzmete kullanıcısına yanıt

Sanada hayırlı olsun.. Hiç bir sıkıntım yok. çok ama çok memnunum.. Çok sık cihaz değiştiren biriyim ama mate 40 pro bu düzeni bozacak gibi uzun bir süre kullanmayı düşünüyorum.. Çok memnunum.. Tavsiye ederim... Google sorun değilse 'ki gerek yok hersey yükleniyor ve çalışıyor hemen hemen.. Müthiş bir cihaz çok hızlı, kamera efsane ekran desen alamıyorsun kendini bakmaktan... VS. VS... Sonuç tavsiye ederim herkese.. Pil ömrüde bir günü çok rahat çıkarıyor..

Tek sıkıntı kutudan 66 değilde 40w şarj çıktı onu anlamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi altunkeser -- 3 Ocak 2021; 13:51:41 >
  • kutudan benim 66 watt çıktı hangi ülke cihazı sizinki birde yazılım sürümü nedir sizde gülegüle kullanın

Yazılım sürümü 11.0.0.132 ülke iıaq

66w çıkmadı şaşırdım ve üzüldüm.. Ama 44 w ta 50 dakikada fulluyor

Bu arada kayıt işini nasıl cozuceksin

• quote:

Bu arada kayıt işini nasıl cozuceksin

yazılım sürümü aynı 8 ay süresi var o zamana kadar beklerim

Aynen.. Bu arada kılıf sıkıntımız var

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.