Şimdi Ara

HUAWEI MATE 30 / MATE 30 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü (23. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
605
Cevap
6
Favori
47.406
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sertifika hatası verirken GSF görünmez zaten not found yazar. 18.7.19 versiyon numarası bu. Temiz kurulum yapıp. Klasörde çıkan versiyonu değilde bunu kurun ve ilk olarak hemen GSF kodunu alın uyarı vermeden önce. Sonrasında uyarı verse bile o kodu aldıysanız kayıt işlemini yapın ve cihaz 10 dakika içinde normale döner. Kapatıp açmanıza gerek yok cihazı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 18.7.19 sürümü olmadan denedim şimdi bir kez daha gaf kodunu alıp siteden aktivasyon yaptım bakalım hocam.
    Yine olmaz ise sizin söylediğiniz versiyon ilerde deneyeceğim.
    İlgi ve alakanız için ayrıca teşekkür ederim.

HUAWEI MATE 30 / MATE 30 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olytncl -- 5 Mart 2020; 0:56:23 >
  • Hani şu video veya su yazıyı baz alıp işlemleri yapın diyeceğiniz link varmi arkadaşlar?

• quote:

Orijinalden alıntı: olytncl

Hani şu video veya su yazıyı baz alıp işlemleri yapın diyeceğiniz link varmi arkadaşlar?
    Bu videodaki işlemleri yapın muhakkak olacaktır. Ben 2 kez yaptım ve hiç sıkıntı çıkmadı.
    https://www.youtube.com/watch?v=8cWEUQmBi04
  • cihazı aldım eve geldim saatlerdir ugrasıyorum olmuyor.... bahsedilen herseyı tekrar tekrar yaptım play store kuruluyor ama anında sertifika hatası veriyor her saniye..napicam kafayı yedim
  • mosayhan M kullanıcısına yanıt
    defalarca denedim olmuyor sertifika htası veriyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mosayhan

Bu videodaki işlemleri yapın muhakkak olacaktır. Ben 2 kez yaptım ve hiç sıkıntı çıkmadı.
    https://www.youtube.com/watch?v=8cWEUQmBi04

Alıntıları Göster
    Bunu deniyim hocam.Cunku bunda o 2 cince aplikasyonu sonradan calistiriyor apklari yukledikden sonra.Benim izlediklerimde ilk once bu iki aplikasyonu calistiriyorlardi.
    Deneyecegim hocam tesekkurler.

• quote:

Orijinalden alıntı: altunkeser

defalarca denedim olmuyor sertifika htası veriyor
    Aynen hocam 3 gundur bende sertifika hatasini gecemedim.
    Cihazi kutudan cikarir cikarmaz 2 guncelleme yaptim.
    Sanirim surum ile alakali bir problem.
    Eski surumlerde bir sorun olmadi ama en son 193 surumunde bu olay sismis gorunuyor.Xda ve redditde de ayni sorunla karsilasan cok insan var.

• olytncl O kullanıcısına yanıt
    Napıcaz peki cozum ne

• quote:

Napıcaz peki cozum ne
    Ben bir muddet daha bekleyip hatta surum dusurmenin mumkunati var ise dusurup oyle deneyecegim.
    Yine de olmuyorsa yapacak birsey yok

Yandık desene. Offf

Peki bisey sorucam whatsaap olayını cozdunmu en azından o calıssa barı

• quote:

Peki bisey sorucam whatsaap olayını cozdunmu en azından o calıssa barı
    Aptoide veya apkpure sitelerinden yada marketlerinden indirip kurabilirsiniz.
    Whatsapp twitter spotify instagram herhangi bir sorun yok calisiyor

Eyvallah şimdilik öyle idare ediyim o zaman

• https://m.youtube.com/watch?v=5gZulN5e_Xg&feature=youtu.be

2 mart da eklenmis videoda surum olarak 173 gozukuyor.
    193 de boyle sorunlarla karsilasip asilamiyor sanirim.
    Cunku videodaki anlatimi ve yukardaki arkadasin dedigi sekilde denemeler sonucu sonuc alamadim.

Bu durumda sürüm düşürmek lazım ama nasil

• Cihazda google servisler yoktu zaten bilerek aldikda alismak cidden zaman alacak.
    Uygulamalar vs bulmak sorun degilde play store baska biseymis olmayinca anladik bunu.
    Yarin obur gun facebook, twitter ve instagram falan eklenecegini soyluyorlardi appgalery yede kullanicilar sadece bunlari kullanmiyor malesef.Muadili olan uygulamalarda appgalery de cidden cok cok kotu.
    Hatta isin komik tarafi dun denk geldi.Themes manager feed bolumunden den uygulama yuklemek icin google servislerini istiyor :)
    Bakalim 2-3 gun icinde elimden cikaracagim sanirim ben cihazi.
    Cihazdan cok cok memnunum herseyine alistim ama malesef bu google olayi cok canimi sikti.
    Bu isin boyle olacagi zaten belliydi zaten.
    3-4 hafta once cogu teknoloji sayfasi agiz birligi yaparcasina cihaza gms yukleme rehberi hazirladilar, gecen haftaya kadar cevap yazan sayfalarda su an sessizlik hakim :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi olytncl -- 6 Mart 2020; 19:14:5 >
  • Hocam benim cihazda versiyon numarası 193. Ama dediğim işlemleri yaptıktan sonra problem yaşamadım. Umarım yaşamam. Yaklaşık 5-6 gün oldu sanırım google ile ilgili bir problem çıkmadı şuana kadar. Dip not. Bu işlemleri yaptıktan sonra telefonu HİÇ kapatıp açmadım. Bir sıkıntı çıkarmı diye kapatamıyorum açıkçası.
    HUAWEI MATE 30 / MATE 30 PRO ANA KONU & Kullanıcılar Kulübü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Worthkrn -- 6 Mart 2020; 20:5:37 >

• Çok enteresan.. Aynı sürüm yüklü cihazda birinde olup ötekisin de olmaması.. Defalarca denedim çeşit çeşit yöntemler hemde herseferinde cihazı sifirlayarak.. Mümkün değil çalışmıyor Google... Neyse ben bekliyicem çok memnunum cihazdan ya bir yöntem bulunacak yada kendi marketinden zamanla herseyi indirip kurucam...

• quote:

Orijinalden alıntı: Worthkrn

Hocam benim cihazda versiyon numarası 193. Ama dediğim işlemleri yaptıktan sonra problem yaşamadım. Umarım yaşamam. Yaklaşık 5-6 gün oldu sanırım google ile ilgili bir problem çıkmadı şuana kadar. Dip not. Bu işlemleri yaptıktan sonra telefonu HİÇ kapatıp açmadım. Bir sıkıntı çıkarmı diye kapatamıyorum açıkçası.
    Gercekden cok ilginc hocam.
    Google play hizmetleri vs guncellemesi sanirim engel oluyor buna.
    Ayni surumdeyiz vede ayni islemleri defalarca denedim ama malesef sonuc hep ayni.
    Sizde de umarim zamanla olmaz bu sorun.

• 
Sayfa: önceki 2122232425
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.