Şimdi Ara

★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU ★★★Android 11 GELDİ★★★ (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
386
Cevap
14
Favori
33.076
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

Nacizhane son 3 yıldır kullandığım telefonlar, 2 şer'li olarak kullandım, tek özlediğim telefon mate 20x.

Iphone 6s plus
    Samsung Note 8 (Exynos)
    Samsung A70
    Xiaomi Mi Max 3
    Xiaomi Redmi Note 7
    Xiaomi Mi 9t Pro
    Huawei Mate 20x
    Iphone 11
    Samsung note 10+ (Snapdragon)

Alıntıları Göster
    Samsung note 10 plus sattım demiştim ya maddi nedenden dolayı, sattıktan 2 gün sonra maaş aldığım banka beni aradı maaş müşterilerine 0.97 den kredi kampanyamız var diye, daha önce çok ret yedigimi söyledim. Birde şubeden deneyelim dedi kadın, abi pat diye kredi çıkmadımı bana. Allahsız kadın 2 gün önce arasa satmayacaktım. Piyasa da bu defa snapdragonlu note 10+ yok, mate 30 pro aldım 1 aylık garantili çok süper ötesi google servislerini de kurdum ama note 10+ a görede eksik yönleri var bakalım piyasa düzelsin belki note 10+ ikinci telefon olarak alırım 😁

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Türbülans Havayolları A.Ş

Samsung note 10 plus sattım demiştim ya maddi nedenden dolayı, sattıktan 2 gün sonra maaş aldığım banka beni aradı maaş müşterilerine 0.97 den kredi kampanyamız var diye, daha önce çok ret yedigimi söyledim. Birde şubeden deneyelim dedi kadın, abi pat diye kredi çıkmadımı bana. Allahsız kadın 2 gün önce arasa satmayacaktım. Piyasa da bu defa snapdragonlu note 10+ yok, mate 30 pro aldım 1 aylık garantili çok süper ötesi google servislerini de kurdum ama note 10+ a görede eksik yönleri var bakalım piyasa düzelsin belki note 10+ ikinci telefon olarak alırım 😁

Alıntıları Göster
    dostum neden böyle şeyler yapıyorsun anlamıyorum :) , huawei mate 30 pro alınır mı ya geleceği olmayan bir telefon bence özellikle huawei'in ahmakça politikaları geç güncelleme vermesi, geleceğinin en azından telefon piyasası için karanlık olması, görsellik olarak fazla değişikliğe izin vermemesi gibi nedenlerden ötürü soğudum ben huawei'den özellikle geleceğe yönelik yaptığı saçma sapan açıklamalardan baygınlık geldi. Kendi işletim sistemi ve store'unu saymıyorum bile.. adam olacak olsa bile en az 10 yıla ihtiyacı var ki o da bence %10 adam olma ihtimali.

keşke telefon almadan bana sorsaydın muhtemelen benim note 10+'ı sana satardım. :) çok memnun değilim telefondan özellikle batarya anlamında; aynı anda kullandığım diğer telefon olan iphone 11'e göre ki kendisinden %30 daha küçük batarya'ya sahip olmasına rağmen daha az şarjı gitmesi konusunda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SLaYeR KiNG -- 22 Mayıs 2020; 11:51:49 >

• quote:

Orijinalden alıntı: SLaYeR KiNG

dostum neden böyle şeyler yapıyorsun anlamıyorum :) , huawei mate 30 pro alınır mı ya geleceği olmayan bir telefon bence özellikle huawei'in ahmakça politikaları geç güncelleme vermesi, geleceğinin en azından telefon piyasası için karanlık olması, görsellik olarak fazla değişikliğe izin vermemesi gibi nedenlerden ötürü soğudum ben huawei'den özellikle geleceğe yönelik yaptığı saçma sapan açıklamalardan baygınlık geldi. Kendi işletim sistemi ve store'unu saymıyorum bile.. adam olacak olsa bile en az 10 yıla ihtiyacı var ki o da bence %10 adam olma ihtimali.

keşke telefon almadan bana sorsaydın muhtemelen benim note 10+'ı sana satardım. :) çok memnun değilim telefondan özellikle batarya anlamında; aynı anda kullandığım diğer telefon olan iphone 11'e göre ki kendisinden %30 daha küçük batarya'ya sahip olmasına rağmen daha az şarjı gitmesi konusunda.

Alıntıları Göster
    Merak heves işte ne yapalım ama böyle bir cihaza yazık olmuş ne diyeyim

• Mate 20 X al 00 emui 10.1 geldi. Bu kadar erken beklemiyordum

• bu cihazı sıfır nerden alabilirirm, yada bulabilirim.
  • 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt
    Sahibinden de bir ton ilan vardı hocam.

• bi ton yok. 3-5 ilan var. sonuçta ikinci el.. problemi varmı yokmu belirsiz.. sıfır tercihim. ama nerde bulacam.
    black shark 3 pro var. daha iyi özelliklerde. ama kamerası 20xten iyi değil. black shark 3 pro 6500 tl.
    forumda zehter diye biri getiriyor yazılmış ama nasıl ulaşacam bu kişiye..

• 9metal_99 9 kullanıcısına yanıt
    Zahter e FB üzerinden ulaşabilirsiniz

• Merhaba arkadaşlar, OnePlus 7 Pro 8-256 Mavi renk cihazım ile takas düşünen varsa iletişime geçebilir mi, iki hattıda kullanılabilir durumdadır. Cihazımın orjinal şarjı, kutu ve yedek kapakları bulunmaktadır.

İyi forumlar dilerim.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Merhabalar... Mate 20 X cihaz arıyorum. Bende kutulu garantili p40 lite var satıp alacağım KVK garantili 15 günlük.. İsteyen olursa takasda düşünürüm.. Bana Dm ulaşırsanız sevinirim

• Bu cihazı çok istedim mate 10'dan sonra ama telefon fiyatları almış başını gitmiş. Sıfırı yok sahibinden'de 8/256 lık için herhalde 8 bin tl isterler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar merhaba, çift simli kayıtlı cihaz arıyorum satmayı düşünen varsa iletişime geçebilir.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar yarın Eminönü doğubanka gideceğim mate20x de Google servisleri yuklumu .bu teli ımeı veya pasaport kayıtlı alabilirmiyim

• quote:

Orijinalden alıntı: şubat

Arkadaşlar yarın Eminönü doğubanka gideceğim mate20x de Google servisleri yuklumu .bu teli ımeı veya pasaport kayıtlı alabilirmiyim
    mate 20x google banlı bir cihaz değil, google servisleri ile çalışır ancak eski pasaport kayıtlı bulmak zor, bulsanız bile baya bir ikinci el cihaz olacaktır. İyi inceleyin cihaza bakarken.

Bir de eski pasaport sistemine kayıtlı olup olmadığını kesin öğrenin yeni sisteme göre pasaporta kayıtlı ise ilgili kişinin tc kimliğine kayıtlı hat ile çalışabiliyor cihaz malum, boşa gider paranız, hat takamazsınız.
  • Millet cihazımı satıp güncel bir telefona geçmek istiyorum.İlgilenen olur ise pm atabilirsiniz. Edit : Op8 pro ile takaslandı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi XII -- 6 Aralık 2020; 17:18:15 >
  • arkadşlar merhaba satan var mı temiz mate 20x eski sistem kayıtlı
  • Merhaba Arkadaşlar bende Çin versiyonu var Wi-Fi Araması'nı kullanan varmı? varsa nasıl yapılıyor?

• Merhaba arkadaşlar bende eski sistem kayitli (tek simi) gayet temiz mate20x Çin versiyonu mevcut almak isteyen olursa özelden pm ile iletisime geçebilir...

• EMUI 11 beta recruitment starts for Huawei Mate 20 Series

Mate 20 serisi emui beta testi alımları başladı. Çin versiyonları için . Başvuru Huawei clup üzerinden yapılıyor.

★★★ HUAWEI MATE 20 X KULLANICILARI KULÜBÜ BABA KONU  ★★★Android 11 GELDİ★★★

• Merhaba arkadaşlar eski sistem çift hat kayıtlı cihazını satmayı düşünen veya OnePlus 7 Pro 8-256 Mavi renk ile takas etmek isteyen var ise görüşebiliriz. İstanbuldayım konuşup görüşerek alışveriş yapabiliriz.
  • 
Sayfa: önceki 1617181920
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.